Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co jest z tą tolerancją?


Golden™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

3/4 ludzi w tym temacie preferuje pierdolenie o szopenie (nie będe palcami wytykał)

Boli mnie taki brak nietolerancji szczególnie że będzie coraz wiecej związków BoyxBoy (tak prognozuje).

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Nigdy nie widziałem psa walącego w czoko drugiego psa.

 

Skoro jest lesbijką to by się ze mną nie ożeniła >_<

Otóż mogła by się wstydzić swojej "choroby" i ci nie mówić o tym że woli kobiety, weźmie z tb ślub itp, ale nie będzie chciała z tobą uprawiać sexu.

Co do psa, widziałem tysiące razy psy homo.

post-370536-0-78567800-1386625363.png

By ja xD

Opublikowano

Otóż mogła by się wstydzić swojej "choroby" i ci nie mówić o tym że woli kobiety, weźmie z tb ślub itp, ale nie będzie chciała z tobą uprawiać sexu.

Co do psa, widziałem tysiące razy psy homo.

Choroby? To nie jest żadna choroba. Orientacja kształtuje się w wieku dorastania. Wtedy najczęściej ludzie dowiadują się, że są gejami lub lesbijkami. To nic nie jest związane z chorobą. Po prostu ich organizm działa tak, a drugi tak.

 

Co do tolerancji, to nie rozumiem nie których osób. Jak ktoś jest gejem, to na stos z nim? To też jest człowiek i powinniśmy go szanować i jego orientację. Akurat ja jestem tolerancyjny i mi to nie przeszkadza.

2ufgk6u.png

Opublikowano

Homoseksualizm nie jest zgodny z naturą, ponieważ źródłem popędu seksualnego człowieka jest instynkt przedłużenia gatunku. Tylko że używanie tego argumentu przeciwko gejom i lesbijkom to hipokryzja, bo ludzie nie uprawiają seksu tylko w celach prokreacyjnych, ale także a nawet głównie dla przyjemności, dla umocnienia więzi w związku i z innych powodów: dla pieniędzy, kariery itd. Jak tak uważacie seks, którego celem nie jest spłodzenie dziecka za "niewłaściwy" to nie oglądajcie pornografii, nie używajcie antykoncepcji, róbcie to tylko klasycznie, bo inaczej jest nienaturalnie, (przecież np. usta to nie narząd płciowy). A tak w ogóle to chodzenie na rękach jest "niezgodne z naturą", bo do chodzenia służą nogi :P .

https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska - prawa mężczyzn prawami człowieka

Opublikowano

Choroby? To nie jest żadna choroba. Orientacja kształtuje się w wieku dorastania. Wtedy najczęściej ludzie dowiadują się, że są gejami lub lesbijkami. To nic nie jest związane z chorobą. Po prostu ich organizm działa tak, a drugi tak.

 

Co do tolerancji, to nie rozumiem nie których osób. Jak ktoś jest gejem, to na stos z nim? To też jest człowiek i powinniśmy go szanować i jego orientację. Akurat ja jestem tolerancyjny i mi to nie przeszkadza.

Napisałem w "" pisałem to na szybko a nic mi nie przyszło do głowy.

post-370536-0-78567800-1386625363.png

By ja xD

Opublikowano

Jak nie umiesz przeczytać całości rozmowy jaką prowadzę z użytkownikami tego forum, to jest Twoja prywatna sprawa i Twoje zmartwienie. Jeżeli po ponownym przeczytaniu dalej nie będziesz wiedział co chciałem w swoich postach przekazać innym, skopiuj to sobie i za jakieś 10 lat przeczytaj to ponownie bo widocznie jeszcze nie dorosłeś do poziomu na jakim owa konwersacja jest prowadzona.

Widzę mój drogi, że zaczynasz się denerwować... Ładnych słówek to ja też potrafię używać ale gadaj z sensem a nie ładnie to może cię wezmę na poważnie, deal?

 

Przepraszam, ale nie zgadzam sie z Tobą. Homoseksualiści nie są tacy sami jak my, ja w miarę swoich możliwości założe rodzinę, spłodzę syna itd... Ludzie żyją normalnie wtedy gdy meżczyzna ogląda sie za pannami a kobieta za facetami. Pedzie mają taką samą budowę fizyczną jak mężczyźni, na tym kończy się podobieństwo....

Homoseksualiści są identyczni jak my, poza tym, że odczuwają popęd seksualny skierowany do osób tej samej płci, tyle. To samo czują, tak samo myślą, tak samo się zachowują i funkcjonują. Mam znajomego geja i utrzymuję kontakty z parą lesbijek, jakoś nigdy nie czułem ich "inności" bo nasze kontakty nie zahaczały o sferę seksualną, kumasz?

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

0% tolerancji!

nigdy nie byłem tolerancyjny dla gayów i lesbijek

nawet zwierzęta się tak nie zachowują!

 

murzyn, żyd, arab, cygan - nic do nich nie mam chyba że mnie okradną

 

facet w rurkach? - pedał

 

tak tak jestem jebanym stereotypem

 

PSYCHOSOCIAL!!!

 

wracając do gayów

jak chcą mieć dziecko = adopcja

no i mają to ich dziecko...ale potem to dziecko jak pójdzie do szkoły to ma prze****jebane

jak ma żyć ze świadomością że jego koledzy mają mame i tatę! a on tatę i tatĘ!

 

beka w chuj z gayami i lesbijkami

1375799776-U359635.jpg

Opublikowano

Życie polega na rozmnażaniu, homoseksualiści nie mogą się rozmnażać. Dziękuję za uwagę.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Życie polega na rozmnażaniu, homoseksualiści nie mogą się rozmnażać. Dziękuję za uwagę.

Fajny masz pogląd na życie. Dziękuje za uwagę.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Fajny masz pogląd na życie. Dziękuje za uwagę.

Przedstawiłem na czym polega życie z punktu widzenia natury. Sry, bro.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Czyli uważasz, że męzczyzna to taka maszyna do płodzenia?

 

Geje będą zawsze i póki co nie wpływa to negatywnie na ilość ludzi na świecie.

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Zakładając ten temat nie oczekiwałem wzrostu tolerancji w polsce, bo to jest niemożliwe.


Założylem go, aby wiedzieć jak wy to rozumiecie, czy wy tolerujecie, a jesli nie to dlaczego. itp.

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Czyli uważasz, że męzczyzna to taka maszyna do płodzenia?

 

Geje będą zawsze i póki co nie wpływa to negatywnie na ilość ludzi na świecie.

Tak, samiec w przyrodzie to maszynka do płodzenia.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Życie polega na rozmnażaniu, homoseksualiści nie mogą się rozmnażać. Dziękuję za uwagę.

Fakt.

I co w związku z tym?

Widze że za mało ci ludzi jeszcze z twoim rozumowaniem za 100 lat 50% ludności nie znajdzie pracy bo nie będzie miał gdzie bo bedzie najebane ludzi

 

Tak, samiec w przyrodzie to maszynka do płodzenia.

Mieszkasz w dziczy?

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Fakt.

I co w związku z tym?

Widze że za mało ci ludzi jeszcze z twoim rozumowaniem za 100 lat 50% ludności nie znajdzie pracy bo nie będzie miał gdzie bo bedzie najebane ludzi

Ach, czyli uważasz, że homoseksualizm jest sposobem na zatrzymanie wzrostu liczby ludności? xD

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Moim zdaniem życie powinno być dla każdego jak najlepsze, najprzyjemniejsze.


A skoro homoseksualistą nie podobają się dziewczyny to co wg. cb mimo to mają z nimi uprawiać seks tylko dlatego, że mężczyzna niby powinien być maszynką do płodzenia?

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Ok, czyli uważacie, że homoseksualizm jest czymś zupełnie normalnym? To powiedzcie mi, jak homoseksualiści mieli by potencjalnie przedłużyć swój gatunek? Waląc się w czoko? Sorry, ale oni nie są przystosowani do przedłużania gatunku aka nie odgrywają żadnej roli w przyrodzie aka są bezużyteczni.

 

A skoro homoseksualistą nie podobają się dziewczyny to co mają z nimi uprawiać seks tylko dlatego, że mężczyzna niby powinien być maszynką do płodzenia?

Niech sobie w głowach poukładają, bo mają nieźle napierdolone.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Nawet jakby dzisiaj wszyscy geje umarli w tym samym czasie to nie oznaczałoby, że w przyszłości nie było by homoseksualistów

 

Rozumiesz?

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Ok, czyli uważacie, że homoseksualizm jest czymś zupełnie normalnym? To powiedzcie mi, jak homoseksualiści mieli by potencjalnie przedłużyć swój gatunek? Waląc się w czoko? Sorry, ale oni nie są przystosowani do przedłużania gatunku aka nie odgrywają żadnej roli w przyrodzie aka są bezużyteczni.

 

Niech sobie w głowach poukładają, bo mają nieźle napierdolone.

 

@Golden

 

Jeżeli byś się uparł to homoseksualizm można wytępić całkowicie, wpajając dziecku nieświadomie od małego że to jest złe.

Tak samo jak teraz wpaja się mu że jest to normalne co jest kurwa nie do przyjęcia, bo tylko niszczy społeczeństwo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...