Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spis Cheatów działający na Obecnej Wersji. ( Again... )


plum2122

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@plum2122 moze by tak aktualizacja tematu po patchu z 22 stycznia ??

 

Sorki mialo byc do Pan_Edek :(

 

 

to nie mój temat ... czytaj od początku i nic nie mogę z tym zrobić

Opublikowano

Takie małe info ode mnie. Autor cheata ZedHook napisał na uc,że podczas tego weekendu będzie pracował nad cheatem i napisze go całkowicie na nowo. Nową opcją ma być np. nameplates widoczne przez ścianę.

Opublikowano

Ja was kiedyś wszystkich znajdę i rozstrzelam lub zagazuje...

 

CZY TO TAK TRUDNO ZROZUMIEĆ, ŻE CHEAT NIE DZIAŁA OD KILKU DNI?!

 

Nic nie zmieni chyba faktu, że ZedHook znów będzie shitem. Chyba, że go dobrze zrobi nw, trzymamy kciuki.

be40e79d8a4146afcd71316c7fe9f193a72a0ee3

Opublikowano

też dostałem bana , przed patchem używałem Public Hacka , i po patchu włączyłem Public Hacka i dwa razy WarZ dostał crasha i grałem bez...

Zostaw lajka ;)

Opublikowano

Kupiłem hacka za 30 zł od ILikeCheats. Używałem Aimbota :))) ... Ban :( Ale ma jeszcze 2 konta już przestaje z cheatami , bo to i zabawę psuje ...

Opublikowano

Kolego , uwierz mi że używałem z głową , to nie pierwsza moja styczność z cheatami . Używałem tylko ESP :)

Zostaw lajka ;)

Opublikowano

Panowie niezłe zamieszanie się tutaj zrobiło od 20 stycznia. ( Od 20 do Dzisiaj miałem wyjazd integracyjny. ) Proszę o zaprzestanie Spamu, pisania postów typu "Pomoże mi ktoś z błędem xxxxx" po kilka razy, pisanie o tym, że coś jest DETECTED albo UNDETECTED jak było to już pisane wcześniej, dyskusję o problemach w cheatach, które już nie działają etc. gdyż będę zmuszony poprosić o zamknięcie i przeczyszczenie tematu. Niestety :(

 

Co do Aktualizacji Tematu - Zrobię to tylko jak ogarnę co nowego pojawiło się na UC i w Patchu 22.01.13 r.

 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że już skończy się dyskusja o Public MultiHacku :)

deadspacewallpaperbysup.png

Opublikowano

@Aktualizacja

 

- Dodano Rei - WarZ ESP Overlay Hack

 

- Zaktualizowano Temat, poprawiono parę błędów.

 

Pozdrawiam.

deadspacewallpaperbysup.png

Opublikowano

Mam pytanie czy jest jakiś cheat na spawnowanie sobie broni który działa ? :D

Jeżeli wypowiedziałem się w twoim temacie i masz do mnie jeszcze jakieś pytanie to daj lajka albo oznacz mnie @dudu98PL


Masz jakiś problem ? Potrzebujesz pomocy ? Pisz PW Postaram się Pomóc .... 

Opublikowano

Co mam zrobic jak na chat'cie wyskoczył czerwony napis: "FairFight - Your player is being monitored"?

I ewentualnie ile ten monitoring bedzie trwał?

Gram na hacku WarZED 1.7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...