Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Virellion [Zapowiedz] [Beta Testy] [Autorskie Modyfikacje] [Launcher] [RPG] [Dedyk] [32 GB] [Autorskie Pluginy] - Tutaj zaczyna się świat RPG !


efee1500

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 429
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Naprawiłem przed chwilą wszystkie problemy związane z optymalizacją, teraz mimo ogromnego obciążenia FPS przy shaderach wynosi 50,60+ ;).

Poszukujemy osób znających się na programach od grafiki 3D, a także osób potrafiących wybazgrać fajne textury czapek, bransolet itp.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, to proszę pisać ;).

Opublikowano

Amulety, pierścienie i kilka dodatkowych przedmiotów już zrobiłem. Jeszcze trochę tego jest ale w tydzień myślę, że się uwinę. Gdyby był ktoś do pomocy to było by miło ;)

Może jakieś trofea dodać ? ;D

Opublikowano

Kotos ja też produkuje itemki :D już prawie 100 mam (3 mi brakuje....)

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Trochę informacji:

Będą 4 klasy, mag, wojownik, nekromanta i łucznik

Dla każdej klasy będą umiejętności od poszczególnego poziomu

Myślę jeszcze nad tym żeby zrobić jakieś rasy, ale aktualnie mi się nie chce :D

Opublikowano

DAnny ja ci opisze. :

Wojownik : Wali z miecza i zabija smoki

Łowca - wali z łuku i zabija smoki

Mag - wali z rużdrzki i zabija smoki(ew. wojowników)

Nekromanta : Wali z kości i przyzywa smoki.

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

Haha ale żarty.

Dobry jesteś od kiedy na spoucie można dodawać nowe modele?

Hmm. Te nowe itemy nie wasze, są one ogólnodostępne, i nie wolno ich używać bez credistów to po 1.

Menu ekwipunku też nie wasze tylko przyrzeczone z przyszłego projektu MRPG.

 

Ja bym nie grał na złodziejskim serwerze

bez linków.

Opublikowano

@Minecraft-24H

Czy ktoś tutaj pisał ze WSZYSTKO jest nasze?

Ci z MRPG udostępnili source, na którym my to wszystko teraz robimy

Jeżeli jesteś takim idiotą i nie umiesz dodawać modeli na spoucie to już nie nasza wina...

Opublikowano

@Minecraft-24H

'Witam.

Chciałbym sprawdzić ile osób by zagrało na serwerze RPG [QUESTY (na bronie np trwające minimum 1 godzine), NPC, HANDEL]

SERWER BYŁBY NA SPOUCIE czyli brak cheatow, a dzięki spoutApi zyskacie gui i nowe itemów.

Możliwość mountów(koni), odblokowywanie 2x jumpu etc.

Na spouta nie da się wgrać nic. Więc oznacza brak xraya etc.'

 

Co? Też chcieliśmy postawić serwer na spoucie ale się nie udało? I tera się odgrywać na konkurencji?

mca.png
Opublikowano

Haha ale żarty.

Dobry jesteś od kiedy na spoucie można dodawać nowe modele?

Hmm. Te nowe itemy nie wasze, są one ogólnodostępne, i nie wolno ich używać bez credistów to po 1.

Menu ekwipunku też nie wasze tylko przyrzeczone z przyszłego projektu MRPG.

 

Ja bym nie grał na złodziejskim serwerze

 

Widzę, że ktoś mało śledzi rozwój tych pluginów ;). Jeśli się nie da, to co robią organy, krzyż na ostatnim screenie ? Hmm ? Oficjalny plugin MRPG nie powstanie, autor udostępnił więc source, które zostało już edytowane pod ten serwer. Skoro autor udostępnił source z PROŚBĄ o edycję, to nie widzę żadnego problemu z wgrywaniu zmodyfikowanej wersji na serwer.

 

Poza tym próbujesz się wyżyć na konkurencyjnym serwerze, bo samemu nie potrafiłeś zrobić serwera na SpoutAPI, zajmij się lepiej studiowaniem kodu, a nie krytyką serwerów ;].

Opublikowano

Jakie organy? Gościu ja pisze o modelach potworów, nie jest to jeszcze zaimplementowane w klient spouta...

Dobra. Lepiej się nie zniżać do waszego poziomu

 

kkthxbb

bez linków.

Opublikowano

@ Minecraft-24H

Ten SS z petami był ze spout API to prawda, efee mówił że mogą zrobić COŚ W PODOBIE TEGO

 

Więc oto dowód na jego głupote :P

 

Efeee, ja jak zwykle przy swoim : DODAJ MOUNTY! :D

76561198044975849.png

Best Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...