Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zostanę sponsorem - za pierwszy raz płacicie wy . Drugi miesciąc wykładam z własnej kieszeni + nagrody w postaci telefonu dla osoby która wbije max level . GG : 15828504 Pisać!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.
Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.

Szukam



ogarniętych ludzi którzy zaakeptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie



padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D.Nie



czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać



jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764



AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano
  • Szukam Sponsora na serwer dedykowany metin2. Kiedy skończymy pracę na VPS'ie, Sponsor ma obowiązek wykupić serwer dedykowany o wartości 300 zł (w zaokrągleniu), ewentualnie droższy, ale to już jest do obgadania. Co oferujemy :
  1. * Ogarnięty, zgrany Team serwera
  2. *Możliwość zobaczenia skończonych plików serwerowych metin2 na serwerze VPS w razie wątpliwości
  3. *Uprzedzając pytania, serwer będzie typem Medium, z maksymalnym lvlem 150 (potem powiększanym)

 

  • Sponsor powinien mieć fundusze na opłacenie dedyka przez 2 miesiące (w przypadku niewypału zrzucamy się całym Teamem na 2 miesiąc stania dedyka, ale to tylko w przypadku niewypału serwera/braku zysku z IS'u.)
  • Po więcej informacji zapraszamy na Skypa.

 

Oraz dla chętnych szukamy :

  1. Technika
  2. WebMaster
  3. ClientMaster
  4. Sponsor

To jest Pilne i potrzebne oraz proszę o pisanie na GG lub skype ;) .

 

Gadu-Gadu : 28077923

Skype: Cinek1179

 

24/7 h

Opublikowano

WItaj, jeśli jesteś poważnym człowiekiem i masz bardzo wysokie umiejętności jak i inspiracje do stworzenia dużego projektu chętnie wesprę Cie finansowo.

 

Oczekuje:

- zaangażowania

- ukończonej strony jak i plików

- zabezpieczeń

- zgranej drużyny

 

Gwarantuje:

- dobre zarobki

- dobry kontakt

- porządną maszyne

- TS

oraz wiele więcej.

 

Sam nie znam się na dokładnym robieniu serwerów jestem tak zwanym człowiekiem od biznesu, który zajmie się wszystkimi rachunkami jak iuprzyjemnie prace dobrą maszyną. Więc jeśli jesteś zainteresowany i wiesz że podołasz zadaniu napisz na GG: 17731786 tam zaczniemy wstępne rozmowy.

 

A aby zainponować mi na starcie podaj swoje doświadczenie, powiedz co potrafisz.

 

Oczekuje tylko w 100 % ukończony serwer z własnym fajnym pomysłem.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Szukam Technika na swój serwer Hamahi który będzie bardzo dobrze zrobiony i dopracowany + WebMastera który zna się na stronach itp ; )

 

GG 32750249 Piszcie

Opublikowano

Narazie NIEAKTUALNE

Witam Serdecznie

Zamierzam z Kumplem założyć serwer. Na początku hamachi w celu ustawienia wszystkiego i dodania czego trzeba oraz wyeliminowania bugów... po czym stanie dedyk. Pomysłami władam jak jedi mieczem świetlnym więc z tym nie ma problemu.

Serwer finansujemy my, jednak sama kasa to nie wszystko.

Więc poszukujemy technika o w miare dobrym obyciu. Chodzi o ogolne znajomosci stawiania serwera na dedyku oraz dodanie 1/2 mapek, zmiany dropu kasy i itemow z prawie wszystkich mobow, dodaniu kilku wyjątkowych ulepszaczy. Pisanie misji.

Ja osobiscie jakies pojęcie mam, Postawiłem pare serwerow hamachi bez wiekszego szału, ale podstawy sa.

 

Głownie zależy mi nie tyle na osobie która postawi mi serwer, ale bardziej na kims kto mi pokaże jak to zrobić i oczywiscie też troche zrobi -- wiadomo.

 

Współpraca będzie polegała na słownikowej wspólnej pracy. Bo przede wszystkim sam chce sie duzo nauczyć.

Co oferuje w zamian? Zależy kto czego oczekuje, licze więc na wasze oferty i pomoc.

 

gg: 5391780

Opublikowano

Witam


Poszukuje Client Mastera

Wymagania :

Dobra znajomość Clienta

Dodanie 1 rzeczy a przy okazji nie spierd*lenie 10 innych ( Widziałem takie Ewenementy)

Podsumowując Ogarnięta osoba





Oferuje:



Co Miesięczne wynagrodzenie w PLN


Kontakt PW

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.

Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakeptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie

padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D.Nie

czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Witam :)

 

Reaktywuje Server FantasticWorld :)

 

Poszukuje następująco :

 

- WebMastera

- Technika

 

Wszelkie onfo na gg podam :0

 

Numer gg : 45586705

Projekt FantasticWorld :

- Pliki [||........]

- Strona [.........]

- Klient [|||.......]

---------------------

Opublikowano

Witam , poszukuje kogoś kto jest "obeznany" w sprawy tworzenia serwera Metin2 , prosze , aby ktoś stworzył mi serwer Metin2 hamachi , kompletnie nieznam się na tym , po wiecej info zapraszam na gg : 44329639 . Pozdrawiam , i dziękuje .

Opublikowano

Witam, robię grafiki na zamówienie.

O mnie: Nazywam się Szymon z grafiką już jestem około 4-5 lat nie pamiętam dokładniej mam 19 lat. Laptopa posiadam na własność tak więc prace są wykonywane w krótkim terminie. Mieszkam nie opodal Krakowa czy też Wadowic. Dobrze się dogaduje i nie ma ze mną problemów \. Więcej info uzyskacie na PW.

Pracę: jakie wykonuję mogę pokazać jeśli ktoś będzie potrzebował.

Co potrafię zrobić: Bannery/Reklamy, animacje, tła, szablony i wiele innych.

Kontakt: Gadu-Gadu: 11891425, Skype: sun.tio

Pozdrawiam!

Przykładowa jedna praca.

57000581644979405084.png

 

Więcej o mnie i o pracach zobaczycie na moim profilu :)

05391566119469508166.png

Potrzebujesz Grafiki na swój serwer ? Zamów ją u mnie a na pewno

się do gadamy. Kontakt jest podany na moim Profilu.

Opublikowano

Witam, nie będę się tu zbytnio rozpisywać.


 


Szukam osoby która :


 


- Zna się na stawianiu serwera Metin2


- Potrafi robić aktualizacje, modyfikacje, poprawki

 

- Potrafi zrobić stronę z item shop, systemem płatności

 

 

 

Oferuję :


 


- Opłacanie serwera dedykowego


- Wykupienie domeny


- Dzielenie się zyskami z IS.


 


Mam na celu stworzenie nowego prywatnego serwera, który rózni się od tych wszystkich dotychczasowych.


Coś ala Metin2.pl, bez broni, zbroji itp w IS.


Jedynie jakieś dodatki + lepszy exp i oczywiście 99 level max.


 


Chętni do współpracy, proszenie o kontakt na [email protected]

[HA]Irys
logo1vmw.png

Opublikowano

Zrobie Clienta na zamowienie wiecej info pw

 

-Dodam mapy

-Dodam Moby

-Dodam zbroje

-Dodam Bronie

-Dodam Ulepszacze

-Dodam systemy Puktow,Energii,Zabojstw,statystyki gracza,sys kostiumow

-Dodam nowe funkje,zakladki do Clienta.

Questy- rozbudowane na sys zielarstwa,punktow itp..

-Edytuje krolestwa,zrobie np 2

 

Zrobie wszystko o co poprosisz,wystarczy ze powiesz czego oczekujesz by bylo w Cliencie na serwerze

 

 

 

Posiadam sporo rzeczy w Cliencie swoim gdyz staram sie codziennie cos wprowadzac nowego

 

Lub po prostu zostane technikiem serwera ktory juz stoi

 

Jestes zainteresowany pisz pw

 

 

Szukam grafika na serwer:

 

Poszukuje Grafika na swoj serwer ktory zrobi mi flagi wraz z herbami + nowy wyglad wybierania terenu mapy bo zrobilem sb 2 krolestwa , mam czarne i biale.

 

 

 

###################################################################################################

DOJDE DO TEAMU JAKIEGOS SERWERA JAKO TECHNIK

###################################################################################################

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Bez zbędnego pitolenia ;) Poszukuje Dziewczyn Na posadę GM , TGM , MOD forum , Mod ts Tylko dziewczyny :)

Dedyk jest pliki prawie zakończone gg : 7855009 , ts : inveria.pl

//nieregulaminowa sygnatura

PiecuPL

Opublikowano

01643812796598256132.png

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.

Szukam


ogarniętych ludzi którzy zaakeptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D.Nie


czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać


jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Poszukuję ekipy na serwer metin2.

Na początek odpalamy hamachi ogarniamy, różne rzeczy później Dedyk.

Poszukuję osób w 100 % ogarniętych!

Poszukuję:

Technika

Grafika

Podaję GG- 45807931- Jak napiszesz dostaniesz link do forum, oraz strony

 

Jeżeli jesteś też Moderatorem forum lub Administratorem nie czekaj. Napisz!

 

Pozdrawiam ;D

Opublikowano

Witam


Poszukuje Client Mastera

Wymagania :

Dobra znajomość Clienta

Dodanie 1 rzeczy a przy okazji nie spierd*lenie 10 innych ( Widziałem takie Ewenementy)

Podsumowując Ogarnięta osoba





Oferuje:



Co Miesięczne wynagrodzenie w PLN


Kontakt PW

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...