Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bande%20video.png

Witam, nie będe sie dużo rozpisywał.

Jestem wstanie wykonać filmiki promujące Wasze serwery w estetyczny sposób.

(Przedewszystkim Trailery, filmy do róznych konkursów promujących, eventów itp. / GP i LP też podołam.

Wynagrodzenie: do dogadania sie (w zaleznosci od typu filmu).
Zapraszam do odwiedzenia mojego kanału ba YouTube byście wiedzieli czego oczekiwać

https://www.youtube.com/user/glizda248?feature=mhee

Kontakt GG 13431053

Marcin

Oto jeden z moich trailerów

nHSbkBF.png



  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ZOSTANE TGM/GM NA SERWERZE DEDYK/HAMACHI.MAM 16 LAT.

 

DOŚWIADCZENIE:BYŁEM GM NA 6 SERWERACH DEDYKOWANYCH,KOMENDY ZNAM BARDZO DOBRZE NA JAKIEŚ 90%.

 

OFERUJE:

-NAPISANIE QUESTÓW

-ZROBIENIE I DODANIE NOWYCH PRZEDMIOTÓW

-DODANIE REGENÓW

-ORGANIZOWANIE EVENTÓW I RÓŻNYCH KONKURSÓW

-DUŻO WOLNEGO CZASU

-POMYSŁY

-KULTURE OSOBISTĄ

-POMOC PRZY FORUM

 

JESTEM MIŁY,UMIEM SIĘ DOGADAĆ,NIETWORZE KONFLIKTÓW,MAM ŚWIETNY KONTAKT Z GRACZAMI,JESTEM ZANGAŻOWANY W TO CO ROBIE ,ODPOWIEDZIALNY,KREATYWNY,OBIECUJE ŻE JESTEM OSOBĄ KTUREJ MOŻNA ZAUFAĆ I POWIERZYĆ ODPOWIEDZIALNE ZADANIA.

 

 

KONTAKT

GG:46120616

NA PW NA FORUM

Aktualne

Opublikowano

Poszukuję GM!

Potrzebuje gm do postwawienia prywatnego serwera metin2 od podstaw

Który bedzie umiał:

-komendy 95%

-znajomosc navicat

-znajomosc plikow serwerowych.

-dobrze sie z nim dogadam.

 

 

Chętnych pisac:pw,

[email protected]

www

Opublikowano

zostane sponsorem

 

oczekuje :

 

- zgranego teamu +18

- 100% ukonczenia plikow

- serwer gotowy bez bugów

- opis fabuły i info o serwerze pisan na gg ; 8201217

Opublikowano

20401249544539395655.png


LIp6k.png



Serwer Revoir.pl poszukuje sponsora,który zakupi serwer dedykowany.


Mamy ukończone w 100% pliki,napisaną zapowiedź Potrzebny tylko dedyk.


Serwer tworzony z pasją oraz fantazją zaspokajającą potrzeby gracza.



Co oferujemy naszemu nowemu członkowi zespołu?



-Posadę


-Zyski z Item Shopu


-Doskonałe warunki pracy czyli atmosferę w zespole.



Jesteśmy ludźmi znającymi się na swojej pracy i podchodzimy do niej sumiennie i wywiązujemy się z obowiązków.



Kontakt:



Gadu-Gadu :




45219968


LIp6k.png


Opublikowano

Cześć. Zostanę Moderatorką forum. W razie informacji na mój temat proszę pisać na Pw lub na GG.46414549

Zostanę moderatorką forum. W razie czegoś Pw ;3

Opublikowano

Witam.


O Mnie:



Na imię mam Patrycjusz, lat 22.
Pochodzę z województwa Lubuskiego, a dokładniej z malowniczego miasta jakim są Słubice
– Granica z Niemiecka.

Obecnie jestem osobą pracującą, na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego.

Jest to moja wymarzona praca, lubię

zwiedzać świat, odkrywać nowe miejsca i zdobywać nowe umiejętności. Interesuje
się Modą, muzyką, wędkarstwem, podróżami oraz motoryzacją. Przez pewien okres
czasu prowadziłem własną działalność gospodarczą jaką była Mechanika Pojazdowa.
Cóż, nadal funkcjonuje lecz pod okiem kuzyna.


Jestem osobą kreatywną i naprawdę

spokojną. Przeważnie zawsze znajduje z drugą osobą wspólny język, i w taki
właśnie sposób dochodzę do porozumienia. Jak wspomniałem wcześniej, moim atutem
jest to iż, jestem sobą opanowaną, ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi :P


Jako Game Master byłbym bezstronny,

gdyż dla mnie każdy jest równy. Uznaje jedną ważną zasadę – Nie ważne ile masz
lat i jaki osiągnąłeś poziom, w miarę możliwości postaram się pomóc.


Cechy charakteru:

(te dobre)

dokładny - nie lubię

robić czegoś na pół gwizdka...

uparty - tak ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Starannie i

bez krzywdy dla otoczenia dążę do wyznaczonego sobie celu...

(i te złe)

wybuchowy - czasami

wybucham zgromadzoną w sobie wściekłością lecz nie wyjawiam tego publicznie.

ufny - w dzisiejszych czasach jest to wadą...


Doświadczenie z Metinem:


W Moim zdaniem jest to
niesamowita gra, grałem w przeróżne gry typu MMO, ale żadna mnie tak nie
zafascynowała. Z Metinem zacząłem obcować od dobrych pięciu lat, wszystko
zaczęło się na Globalnym serwerze,
osiągnąłem tam 65 lv., EQ miała niczego sobie : ) Później stwierdziłem, że
przerzucę się na serwery prywatne, pierwszym
z nich był xlast. Następnie był DragonMT2, istniejący do dzisiaj. Od
początku serwera bardzo długo potrafiłem utrzymać się w TOP5 bodajże 2 miejsce
przed wprowadzeniem nowych map. Właśnie tam odbywałem również staż Moderatora
jak i Mistrza Gry.



Dlaczego właśnie ja byłbym odpowiednią osobą na to stanowisko:



Dzięki tak długiej
grze, nabrałem sporego doświadczenia. Jako GM robiłbym wszystko aby grało się
lepiej, od wyłapywania graczy z dopalaczami po organizacje różnorodnych
konkursów. Sumiennie potrafie wykonać swoje obowiązki, jestem bezstronny a moi
byli ‘’pracodawcy’’ zawsze byli ze mnie zadowoleni.


 

To tyle na początek... W razie niejasności proszę
pytać...


Kontakt GG: 4707553

Opublikowano

zostane sponsorem

 

oczekuje :

 

- zgranego teamu +18

- 100% ukonczenia plikow

- serwer gotowy bez bugów

- opis fabuły i info o serwerze pisan na gg ; 8201217

 

 

START JUTRO , POJUTRZE JEZELI BEDA PLIKI ! :))

Opublikowano

Siema.

Zostanę technikiem na Prywatnym DEDYKOWANYM Serwerze Metin2.

Mam 17 Lat. Mieszkam w Małopolsce i Chodzę do Liceum, Kierunek Informatyka.

 

Oferuję :

 

- Dodawanie wszelakich mapek,

- Dodawanie regenów na mapki,

- Dodawanie wszelkich broni, zbroji, ulepszaczy do gry,

- Dodawanie Questów (Nie jestem QUESTEREM!),

- Dodawanie innych pierdół do serwera,

- Edytowanie Clienta,

- Dużo czasu na Serwer,

- Dostępność na GG,

 

Oczekuję :

 

- Zgranego, ogarniętego Teamu,

- % z Item Shopu,

- Posadę w grze, forum,

- Serwera Dedykowanego,

- Sponsora, który może zainwestować trochę kasy,

- Forum (MyBB, IPB, VB),

- Ukończonej Stronki,

 

Oferuję dużo ale też wymagam dużo, ponieważ mój Projekt VertigoMt2 został "spalony" przez sponsora,

 

 

UWAGA. NIE POSIADAM SPRAWNEGO MIKROFONU W CHWILI OBECNEJ, ALE POSTARAM SIĘ COŚ ZORGANIZOWAĆ!

 

Kontakt GG : 34324962, jak napisałem powyżej jestem b. często.

Opublikowano

Szukam sponsora pod serwer oldschool. Jako portfolio poświadczy serwer Tuor.pl. Posiadam wysokie doświadczenie, jeśli jesteś zainteresowany - pisz.

Opublikowano

01643812796598256132.png






Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.
Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.

Szukam


ogarniętych ludzi którzy zaakeptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D.Nie


czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać


jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.






Kontakt GG: 43031764






AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Szukam naprawde ogarniętych ludzi znających sie na stawianiu serwerów oczywiscie jakby miało to wyglądać? Już mówię robimy serwer w 100% na hamachi następnie po sprawdzeniu czy wszystko śmiga stawiamy go na dedyk i jazda mile widziany teamspeak3:) najlepiej 18 latek+:P

 

Chętni pisać na PW lub najlepiej gg 31557213

Opublikowano

Potrzebuję konkretnej osoby, która napisze/posiada skrypty pod zaplac.to (smsy) oraz przelewy24 (przelewy). Potrzebny również konkretny ItemShop.

 

Warunki do dogadania osobiście.

Kontakt PW.

Opublikowano

SIEMKA jestem Marcin mam 12 lat lubię grać w piłkę nożną mieszkam w sosnowcu chciałbym bardzo być GM GRAŁEM NA SERWIE DIAMONDMT2

I NA PANDORAMT2 JAK GRAŁEM NA PL TO WBIŁEM LEV 94 ALE UKRADLI MI KONTO TO GRAŁEM NA SERWIE PRYWATNYM PANDIRAMT2 WBIŁEM TAM LEV 99 MIAŁEM HWANGA Z KD+5 70LEV 89 LEV 92LEV I TYLKO TYLE



 

JAK BY MNIE KTO WYBRAŁ NA GM TO PISAĆ NA GG MOJE 41087499

Opublikowano

Cześć. Zostanę Moderatorką forum. W razie informacji na mój temat proszę pisać na Pw lub na GG.46414549

Zostanę moderatorką forum. W razie czegoś Pw ;3

Opublikowano

SIEMKA jestem Marcin mam 12 lat lubię grać w piłkę nożną mieszkam w sosnowcu chciałbym bardzo być GM GRAŁEM NA SERWIE DIAMONDMT2

I NA PANDORAMT2 JAK GRAŁEM NA PL TO WBIŁEM LEV 94 ALE UKRADLI MI KONTO TO GRAŁEM NA SERWIE PRYWATNYM PANDIRAMT2 WBIŁEM TAM LEV 99 MIAŁEM HWANGA Z KD+5 70LEV 89 LEV 92LEV I TYLKO TYLE

 

 

 

 

JAK BY MNIE KTO WYBRAŁ NA GM TO PISAĆ NA GG MOJE 41087499

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Opublikowano

 

56694936105615951102.png

86647655086367484439.png

Serwer : Niekoniecznie Dedyk`owany , może być Hamachi : )

Musi działać ! : )

49265424132225528315.png

Mam na imię Bartek . Mówią na mnie Billy (czyt. Bili)

Chętnie współpracuje z ludźmi którzy wiedzą co robią , i co chcą osiągnąć .

Mam tylko i aż 17 lat , nie wiem czy to takie ważne ale każdy się upiera : )

Byłem [GM] na serwerach zagranicznych , tam jest zdecydowanie najciężej... miewałem również czasy GM`owania , na Polskich serwerach.

Jak sądze gracze jak i [GA] był zadowolony z mojej pracy : >

Moderatorem byłem już w wieku 12 lat , od tamtej pory osiągnąłem najwyższy szczebel [sMOD]

na ogól jestem osobą : miłą,towarzyską,zabawną,o nieskończonej ilości poczucia humoru : )

jestem osobą godną zaufania przede wszystkim : )

Znajomość silników nie jest mi obca , poradze sobię ze wszystkim ; )

Znajomość Komend [GM] opanowałem , do maximum.

Czym by tu jeszcze zabłysnąć ... a może , z tego że wymyślam świetne zabawy/konkursy , i robię przecudowne eventy ; )

Jeśli to właśnie mnie wybierzesz , obiecuje że ta decyzja będzie najlepsza jaką mogłeś podjąć w tej kwestii.

54980846305675570367.png

93326195505177169128.png

09275141394262586866.png

Opublikowano

Zrobie Clienta na zamowienie wiecej info pw

 

-Dodam mapy

-Dodam Moby

-Dodam zbroje

-Dodam Bronie

-Dodam Ulepszacze

-Dodam systemy Puktow,Energii,Zabojstw,statystyki gracza,sys kostiumow

-Dodam nowe funkje,zakladki do Clienta.

Questy- rozbudowane na sys zielarstwa,punktow itp..

-Edytuje krolestwa,zrobie np 2

 

Zrobie wszystko o co poprosisz,wystarczy ze powiesz czego oczekujesz by bylo w Cliencie na serwerze

 

 

 

Posiadam sporo rzeczy w Cliencie swoim gdyz staram sie codziennie cos wprowadzac nowego

 

Lub po prostu zostane technikiem serwera ktory juz stoi

 

Jestes zainteresowany pisz pw

 

 

Szukam grafika na serwer:

 

Poszukuje Grafika na swoj serwer ktory zrobi mi flagi wraz z herbami + nowy wyglad wybierania terenu mapy bo zrobilem sb 2 krolestwa , mam czarne i biale.

 

 

 

###################################################################################################

DOJDE DO TEAMU JAKIEGOS SERWERA JAKO TECHNIK

###################################################################################################

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

 

Witam.

Poszukuje:

- sponsora do serwera Metin2 Typu Easy

Mamy już:

- Pliki strony, bez bugów

Pozostałe pliki w remoncie :)

Kontakt:

- PW na MPC Forum

- GG:

45924850

12298411

Czekamy na kontakt :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...