Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Witam

Zostanę technikiem na serwerze dedykowanym.

Co potrafię?

Nie ma sensu pisać co umiem a czego nie, ponieważ jeżeli chodzi o pliki serwerowe, potrafię zrobić wszystko co będzie trzeba.

Dodatkowo:

- Administracja FreeBSD

- Naprawianie błędów systemu

- Administracja mysql

- Naprawianie błędów mysql

- Zabezpieczenie serwera w pewnym stopniu

- Ogólna pomoc przy serwerze

Co do wynagrodzenia, dogadamy się.

KONTAKT: GG: 21300995

AKTUALNE

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka !! Zostanę technikiem , web masterem ! serwera !dedykowanego!

Co potrafię ? :

- Serwer linux , freebsd postawić serwer.
- Tworzenie stron interetowych oskryptowanie i podłaczenie pod serwer .

- Skrypty takie jak jqery , java , php , html , css , mysql

GG : 42312854

AKTUALNE!

Opublikowano

Edytuję wgrane pliki serwerowe(baza/mapki/bronie/) itp/edytuje questy.


Znam też się na cliencie...


Ogólnie wszystko co tylko chcesz.


Jaka zapłata? pln.


Kontakt;


gg; 45087182

4e30192cbc2d87f123df5cf5ec5dcffc46.169.1

"Widzę, widzę, widzę więcej

Wiem więcej, tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia, hip hop to mój sensei

I rzucam tym, a to jak kauczuk"

Opublikowano

GG: 31175571
Nie interesuje mnie "dołączenie do teamu" serwera!

 

 

Zacznę od tego, iż standardowe pety itd. w większości przypadków przejadły się już graczom

Hej, czy Wasz serwer potrzebuje nowych bossów, stworów, petów, map, obiektów lub NPC?
Oto przykład moich prac:

Jeśli potrzebujecie nowego bossa którego ŻADEN serwer nie ma, to oglądnij moje ogłoszenie!
Chcecie oglądnąć kilka stworów czy tam petów? Zapraszam do otwarcia spoileru.

Jeśli potrzebujecie npc do misji fabularnych czy jak tam to zwiecie to proszę, tu zamieszczam Wam kilka przykładów, oczywiście jeśli chcecie oglądnąć wszystkie, to jedynym wymogiem jest TeamViewer.
Npc #1
haqgmp.jpg
Npc #2
2snsc0.jpg
Pet #1
fg7leq.jpg
Pet #2
ld9oxc.jpg
Mob #1
8l59lk.jpg
Boss #1
bnis63.jpg
Zamieściłem tu tylko niewielką część tego co mam, a czego nie mają inni.
Kontakt zamieszczam na końcu wiadomości.
Posiadam ogromne statki(na życzenie klienta mogę przystosować je do metina, więc będzie mozna po nich chodzić)
Jeśli jesteście zainteresowani proszę o kontakt na nr GG: 31175571 --- Na pewno się dogadamy.
Zapraszam także na blog:
TreeN.tk
Pozdrawiam,
TreeN
au133v.jpg
z6qq0k.jpg
blaszi.jpg
5vyoi5.jpg

 

Opublikowano

01643812796598256132.png






Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.
Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.

Szukam


ogarniętych ludzi którzy zaakeptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D.Nie


czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać


jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.






Kontakt GG: 43031764






AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Witam

 

 

Jako administrator serwerów świadczę usługi takie jak:

 

Zabespieczenia :

 

- Instalacja, konfiguracja, administracja systemu operacyjnego FreeBSD pod serwery Metin2: (zabezpieczenia logowania, tunelowanie połączenia MySQL, Firewall z anty dos oparty o PF, skrypty backupu bazy MySQL na zew. serwer FTP, licznik graczy online, naprawianie bazy i tabel MySQL, odzyskiwanie sprawności systemu w trybie rescue, konfiguracja plików serwerowych Metin2, zakładanie nowych channeli oraz game do nowych map, skrypty do optymalizacji game oraz bazy mysql itd.)

 

 

Tworzenie Plików Metin2 :

 

- Nowe Modele Itemów (Bronie ,zbroje etc)

 

- Nowe Questy

 

- Nowe Mapy

 

- Nowe Diffy

 

- I jeszcze więcej ...

 

Zrobienie Klienta Metin2 :

 

- Dodanie do klienta Itemów (Bronie ,zbroje etc)

 

- Edycja plików .PY

 

- Ukrycie pliku root ,lcale_pl

 

- Zrobienie Patchera

 

- Zabespieczenie Klienta Metin2

 

 

 

 

 

- Wynagrodzenie tylko i wyłącznie w PLN

 

Kontakt:

Arkadiusz Kowalski

alias: AdminFreeBSD

gg. 45586705(niewidoczny)

Pozdrawiam

Projekt FantasticWorld :

- Pliki [||........]

- Strona [.........]

- Klient [|||.......]

---------------------

Opublikowano

Witam<br /><br /><br />Jako administrator serwerów świadczę usługi takie jak:<br /><br />Zabespieczenia :<br /><br />- Instalacja, konfiguracja, administracja systemu operacyjnego FreeBSD pod serwery Metin2: (zabezpieczenia logowania, tunelowanie połączenia MySQL, Firewall z anty dos oparty o PF, skrypty backupu bazy MySQL na zew. serwer FTP, licznik graczy online, naprawianie bazy i tabel MySQL, odzyskiwanie sprawności systemu w trybie rescue, konfiguracja plików serwerowych Metin2, zakładanie nowych channeli oraz game do nowych map, skrypty do optymalizacji game oraz bazy mysql itd.)<br /><br /><br />Tworzenie Plików Metin2 :<br /><br />- Nowe Modele Itemów (Bronie ,zbroje etc)<br /><br />- Nowe Questy<br /><br />- Nowe Mapy<br /><br />- Nowe Diffy<br /><br />- I jeszcze więcej ...<br /><br />Zrobienie Klienta Metin2 :<br /><br />- Dodanie do klienta Itemów (Bronie ,zbroje etc)<br /><br />- Edycja plików .PY<br /><br />- Ukrycie pliku root ,lcale_pl<br /><br />- Zrobienie Patchera<br /><br />- Zabespieczenie Klienta Metin2<br /><br /><br /><br /><br /><br />- Wynagrodzenie tylko i wyłącznie w PLN<br /><br />Kontakt:<br />Arkadiusz Kowalski<br />alias: AdminFreeBSD<br />gg. 45586705(niewidoczny)<br />Pozdrawiam

Projekt FantasticWorld :

- Pliki [||........]

- Strona [.........]

- Klient [|||.......]

---------------------

Opublikowano

Siemka !! Zostanę technikiem , web masterem ! serwera !dedykowanego!


Co potrafię ? :



- Serwer linux , freebsd postawić serwer.

- Tworzenie stron interetowych oskryptowanie i podłaczenie pod serwer .


- Skrypty takie jak jqery , java , php , html , css , mysql



GG : 42312854



AKTUALNE!

Opublikowano

Witam,



Posiadam od okolo 3 tygodni dedyka w Kimsufi.pl ( tego z 24 RAMu).
Niestety jak narazie trafialem jak narazie na osoby "niedorozwiniete"
typu shiner ( GG: 35896527 ) i inne osoby jego pokroju :)
Ktore zapieraly sie ze zrobia server, niestety ani razu im sie nie
udalo ale wiadomo dzieci to dzieci i nikt tego nie zmieni....



Daje pelny dostep root.



Oczekuje gotowego servera do odpalenia na dniach z gotowa strona WWW , jak i IS.

Wymagam odpowiedniego % z IS za hosting :)



Dodatkowo, posiadam server w OVH na systemie linux debian ktory ma w
pelni skonfigurowany FireWall - ktorego planuje uzyc w sensie router (
mam nadzieje ze rozumicie :D
). Dzieki temu "mykowi" wasz/nasz server bedzie w pelni zabezpieczony
przed atakami DOS, i w znaczacym stopniu przed gorszymi atakami DDoS.



Oferty wspolpracy pisze na PRIV + wasze GG.

Jezeli wasza oferta mnie zainteresuje napisze na GG :)



Pozdrawiam.

Opublikowano

Hejja , a więc Przejdzmy do rzeczy Zostanę Test Game Masterk'ą Lub Game
Masterk'ą Na prywatnym serwerze Metin2 Posiadam ts3 jak i zarówno
Microfon gg;45433552

Opublikowano

Witam.

Poszukuje:

- sponsora do serwera Metin2 Typu Easy

Mamy już:

- Pliki strony, bez bugów

Pozostałe pliki w remoncie :)

Kontakt:

- PW na MPC Forum

- GG:

45924850

12298411

Czekamy na kontakt :D

Opublikowano

Zrobie Clienta na zamowienie wiecej info pw

 

-Dodam mapy

-Dodam Moby

-Dodam zbroje

-Dodam Bronie

-Dodam Ulepszacze

-Dodam systemy Puktow,Energii,Zabojstw,statystyki gracza,sys kostiumow

-Dodam nowe funkje,zakladki do Clienta.

Questy- rozbudowane na sys zielarstwa,punktow itp..

-Edytuje krolestwa,zrobie np 2

 

Zrobie wszystko o co poprosisz,wystarczy ze powiesz czego oczekujesz by bylo w Cliencie na serwerze

 

 

 

Posiadam sporo rzeczy w Cliencie swoim gdyz staram sie codziennie cos wprowadzac nowego

 

Lub po prostu zostane technikiem serwera ktory juz stoi

 

Jestes zainteresowany pisz pw

 

 

Szukam grafika na serwer:

 

Poszukuje Grafika na swoj serwer ktory zrobi mi flagi wraz z herbami + nowy wyglad wybierania terenu mapy bo zrobilem sb 2 krolestwa , mam czarne i biale.

 

 

 

###################################################################################################

DOJDE DO TEAMU JAKIEGOS SERWERA JAKO TECHNIK

###################################################################################################

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Wykonuje grafikę na prywatne serwery Metin2


BFh3D.jpg


"Konkurs Mikołajkowy Metin2" Moja praca zajęła 2 miejsce w Konkursie.


Nazywam się Krystian, mam 19 lat (10/10/1993) i mieszkam od paru lat w Barcelonie. Moją karierę jako grafik zaczynałem na znanym już forum FaceMetin gdzie pełniłem funkcje moderatora działu graficznego. Do dzisiejszego dnia wykonuje mniejsze jak i większe zlecenia dla znanego wszystkim serwera Balmora.pl, pisze tutaj np. o tłach na Facebooka lub tez innych projektów graficznych takich jak tła logowania lub też wyboru postaci itd.
Również współpracuje lub też współpracowałem z innymi prywatnymi serwerami gry Metin2. Listę pracodawców napisze na samym dole mojej prezentacji i będę ja odświeżał co jakiś czas. Ogólnie jestem zadowolony z tego co robię i codziennie się szkole, używam naturalnej mocy wyobraźni dzięki której tworze ładne prace które później jeszcze lepiej się prezentują. Codziennie odwiedzam, oglądam lub tez czytam rożnego rodzaju Tutoriale, staram się być na bieżąco ze światem graficznym.

"Wiedz, ze wiedza bierze się z doświadczenia"

Moje doświadczenie graficzne oceniam na bardzo dobre. Współpracowałem z bardzo znanymi serwerami, jak i firmami. Ostatnio postanowiłem spróbować swoich sil w grafice 3D ale jak na razie jestem w tym temacie zielony "Nie oczekuj lepszych rezultatów, jeśli wciąż robisz to samo". Dokładnie tak, trzeba się rozwijać i wspinać po swojej życiowej drabinie.

6rvHq.png

nastartg.png

mVwTt.png

dsfsdfh.png

Więcej prac znajdziecie również w moim portfolio: http://cas93.weebly.com/

Wykonuje:
- Tla do klienta (wyboru postaci, logowania i teleportacji w grze)
- Ikony do gry (np. ikony broni, zbroi, itemków do questów)
- Rożnego rodzaju zapowiedzi serwera, prezentacje na MPC Forum.
- Banery reklamowe serwera
- Nowe Krolestwa (flagi do klienta)
- Sygnatury
- Logotypy
- Layouty
- Motywy do TeamSpeak3
- Tapety
- Layouty na YouTube
- Zapowiedzi / Prezentacje serwerów Metin2 (tylko elementy graficzne)
Teoden.eu -> http://www.mpcforum....-teodeneudedyk/
... i wiele więcej, moje możliwości są bardzo duże.

Tutaj macie przykładowo Logotyp:

9czV9.png

Przykładowe okno logowania:
X0Et6.jpg

Przykładowe (nowe królestwa w kliencie)

ssy3.png

Więcej prac, tak jak napisałem wcześniej znajdziecie w moim portfolio.


O mnie...

Dostęp do laptopa mam przez cały czas. Dodatkowo codziennie sprawdzam swoja pocztę (e-mail), wiec kontakt ze mną w sytuacji kryzysowej nie będzie zadnym problemem.
Osobą odpowiedzialna jestem bez wątpienia właściwie nie zdarza mi się nie wypełnić powierzonych mi obowiązków Jestem wytrwały w tym co robię i podążam za swoja ciekawością wiec współpraca ze mną jest na najwyższym poziomie.

Tak jak napisałem wcześniej, lista serwerów z którymi współpracowałem: Balmora, Avista, Anrela, Teoden, Eleris

Kontakt
GG: 40549387


Zgodnie z ustawa z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) za naruszenie
praw wlasnosci poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyzej tresci bez zgody autora
grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolnosci od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

 

 

Mogę zaoferować również reklamę serwera na moim kanale YouTube.

Mam ponad 2431 subskrypcji (dziennie dochodzi mniej więcej 30 subów) i ponad 539086 wyświetleń filmów.

 

 

 

Wykonuje grafikę jedynie za przelew na PayPala!

Opublikowano

Witam

 

 

Jako administrator serwerów świadczę usługi takie jak:

 

Zabespieczenia :

 

- Instalacja, konfiguracja, administracja systemu operacyjnego FreeBSD pod serwery Metin2: (zabezpieczenia logowania, tunelowanie połączenia MySQL, Firewall z anty dos oparty o PF, skrypty backupu bazy MySQL na zew. serwer FTP, licznik graczy online, naprawianie bazy i tabel MySQL, odzyskiwanie sprawności systemu w trybie rescue, konfiguracja plików serwerowych Metin2, zakładanie nowych channeli oraz game do nowych map, skrypty do optymalizacji game oraz bazy mysql itd.)

 

 

Tworzenie Plików Metin2 :

 

- Nowe Modele Itemów (Bronie ,zbroje etc)

 

- Nowe Questy

 

- Nowe Mapy

 

- Nowe Diffy

 

- I jeszcze więcej ...

 

Zrobienie Klienta Metin2 :

 

- Dodanie do klienta Itemów (Bronie ,zbroje etc)

 

- Edycja plików .PY

 

- Ukrycie pliku root ,lcale_pl

 

- Zrobienie Patchera

 

- Zabespieczenie Klienta Metin2

 

 

 

 

 

- Wynagrodzenie tylko i wyłącznie w PLN

 

Kontakt:

Arkadiusz Kowalski

alias: AdminFreeBSD

gg. 45586705(niewidoczny)

Pozdrawiam

Użytkownik Signe Hejter

Projekt FantasticWorld :

- Pliki [||........]

- Strona [.........]

- Klient [|||.......]

---------------------

Opublikowano

Witam szukam kogos kto pomoze w ogarnienciu serva /clienta server bedzie medium na ruterze prawdopodobnie lub hamachi ;/ osoba musi miec min 15 lat .server ma byc nie dla zyskow lecz dla zabawy za pomoc oferuje gm

Opublikowano

Witam Mógł By Ktos Byc Tak Miły I Zrobic Mi Serwer Na Zamównienie Na Plikach Queintoisa Oto Co Oczekuje:


Aby Wgrac Te Zbroje Serwer Na Zamówienie Na Plikach Queintoisa Oto Co Oczekuje:




No I To Na Tyle IP Oczywiscie Sam Sobie Pozmieniam Prosze O Podrzucenie Game i MySql i Klienta



A Teraz Nagrody Do Wyboru :



  1. Konto Na PandoraMT2 107 lv i 1 Miesiąc Limitów na MPC
  2. 2 Miesiące Limitów Na MPC
  3. Konto Na WoT Z [V] Tierami i 1 Miesiac Limitów Na MPC
  4. Dam Gm Na Moim Serwerze Na Tych Plikach Co Zrobicie I Dam 1 Miesiąc Limitów Na MPC


JEZELI KTOS PODZUCI FAŁSZYWE NIECH NIE LICZY ZE COS DOSTANIE !!




KONTAKT : PW NA MPC

img-Czeres.png


Spodobała ci się moja praca bądź pomogłem ci w czymś bądź człowiekiem i zostaw tego like to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Azmal.pl i Theris.pl i iMetin.pl


POLECAM i ZAPRASZAM


Opublikowano

 

Zostanę TGM/GM

 

Witam,

mam na imie Bartek rocznikowo mam osiemnaście lat. W wolnym czasie

zajmuję się Serwerami metin2 Hamachi/Dedyk oraz CS.W Metina gram od 5lat

najdłużej grałem na Serwerze Orion na którym wbiłem topke oraz dobre

EQ. Przygodę z Prywatnymi Serwerami zacząłem jakieś 3lata temu.

Doświadczenie:

Mistrzem Gry byłem na serwerach takich jak:

*JelonkaMT2(hamachi)

*NerviL(hamachi)

*ReactiveMT2(Dedyk)

*QueenMT2(Dedyk)

*MetroxMT2(Dedyk)-[GM] na okres próbny.

Ofeuję:

* 3godziny na serwer od Poniedziałku do Piątku a w Sobote i Niedziele 5-10Godzin.

*Pomoc na forum.

*Pomoc przy serwerze.

*Organizacje Eventów, OX itd.

Charakter:

*Miły.

*Spontaniczny.

*Spokojny.

*Pomocny.

Kontakt:

*GG:802822

Counter-Strike | Metin2 PL | Metin2 Priv | Shakes and Fidget


Brak Sygnaturki :C

Opublikowano

 

Siema

Serwer poszukuje 2 technika ktory zna sie na plikach oraz client

(mile widziana jest znajomosc questow)

jesli jest ktos chetny :2815428

Czekam..

Pomoge przy serwerach jak cos wal smialo ..

;D

Opublikowano

 

Witam.

Poszukuje:

- sponsora do serwera Metin2 Typu Easy

Mamy już:

- Pliki strony, bez bugów

Pozostałe pliki w remoncie :)

Kontakt:

- PW na MPC Forum

- GG:

45924850

12298411

Czekamy na kontakt :D

Opublikowano

zostane sponsorem ;)

 

oczekuje :

 

- zgranego teamu +18

- 100% ukonczenia plikow

- serwer gotowy bez bugów

- opis fabuły i info o serwerze pisan na gg ; 8201217 ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...