Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ok krótko i na temat Potrzebny :

Grafik Najlepiej 3d ktróry potrafi robić bronie lecz zwykły też się przyda

Mamy serwer zakonczony oraz strone zrobioną

Dedyk jest

Wiecej ingo na gg 7855009

//nieregulaminowa sygnatura

PiecuPL

Opublikowano

Zostane pomonikiem technika .

Potrafie

-edytować root.

-robić sys, ulepszeń

-wgrywać questy

-ogarniam większość navicata .

PW .

Opublikowano

Cześć


Chciałbym pomóc wam w promocji Waszego Serwera


A w jaki sposób?


mam kanał na yt cos ponad +550 widzów co chciałbym wzamian


Administratora na waszym serwerze piszcie do mnie na PW/w komentarzach/ lub na YT mój kanał to Vernen10

Opublikowano

Za sponsoruję dobrego dedyka.

 

Czego Wymagam?:

- Szczerości

- Współpracy

- Niezbyt dużego teamu

- Ogarniętych techników

- Rangi z pełnymi prawami

- Większą ilość plików skończone

 

Co Oferuje?:

- Dobrego dedyka

- Szczerość

- Dobrą współpracę (z góry mówie, że nie znam się za bardzo na plikach- prawie nic- ja jestem tylko od sponsoringu)

- Dobry kontakt

- Ochronę przed atakami na serwer

 

 

kontakt gg: 42798736

 

(Jestem online w różnych godzinach, najczęściej po 22-23). Od razu piszcie o co chodzi itd.

 

Status: Nieaktualne !!

2643750055.png

- Nie pisać w sprawie uploadu, bo i tak nikomu nic nie uploaduje ;)

Opublikowano

Cześć.


Szukam

Osoby,która posiada serwer dedykowany i chce go zasponsorować.

Pomocy Przy Postawieniu Serwera!
Warunki do ugodnienia na GG

GG:46246914

Jeden z najlepszych serwerów Survival + Gildie !



W razie pytań GG : 46246914


Opublikowano

Witam




Poszukuje Client Mastera



Wymagania :



Dobra znajomość Clienta


Dodanie 1 rzeczy a przy okazji nie spierd*lenie 10 innych :P ( Widziałem takie Ewenementy)


Podsumowując Ogarnięta osoba




Oferuje:



Co Miesięczne wynagrodzenie w PLN



(Nie Oferuje Posady GM czy coś w tym Stylu)



Kontakt PW


Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

Zostanę technikiem. W planach mam założenie sieci serwerów metin2, więc szukam osoby, która jest gotowa podjąć takie wyzwanie. Żadna dziedzina (prócz pythona i assembly) w tworzeniu serwerów nie jest mi obca, więc myślę, że nie będzie żadnych problemów. Czekam na poważne oferty. Kontakt pw/gg:35896527.

Opublikowano

Chętnie Zostane Administratorem Gry


Co potrafię: -Potrafię pisać edytować w językach


-python

-php

-html

-amxx

-c++


-Robić:

-Nowe bronie

-Nowe mapy

-Nowe zbroje


-Edytować

-Efekty skilli itp

-Nowy interface

 

-I wiele innych


Byłem adminem na kilku serwerach.

Ilość wolnego czasu w nocy ile chcem. Trochę w dzień - jeżeli nie śpię lub jeżeli jestem w domu.

 

GG : 20562130

Opublikowano

Hej, czy Wasz serwer potrzebuje nowych bossów, stworów, petów, map, obiektów lub NPC?


Oto przykład moich prac:


http://www.youtube.com/watch?v=8mfILZaOIu8&feature=plcp





Jeśli potrzebujecie nowego bossa którego ŻADEN serwer nie ma, to oglądnij moje ogłoszenie!
Chcecie oglądnąć kilka stworów czy tam petów? Zapraszam do otwarcia spoileru.


Jeśli potrzebujecie npc do misji fabularnych czy jak tam to zwiecie to proszę, tu zamieszczam Wam kilka przykładów, oczywiście jeśli chcecie oglądnąć wszystkie, to jedynym wymogiem jest TeamViewer.

Npc #1
haqgmp.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/z0/nf/0n/haqgmp.jpg

Npc #2
2snsc0.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/dx/y8/tx/2snsc0.jpg


Pet #1
fg7leq.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/tv/b5/xs/fg7leq.jpg


Pet #2
ld9oxc.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/h0/g4/zv/ld9oxc.jpg



Mob #1
8l59lk.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/5c/lt/xx/8l59lk.jpg



Boss #1
bnis63.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/rs/8w/gc/bnis63.jpg



Zamieściłem tu tylko niewielką część tego co mam, a czego nie mają inni.


Posiadam ogromne statki(na życzenie klienta mogę przystosować je do metina, więc będzie mozna po nich chodzić)

Jeśli jesteście zainteresowani proszę o kontakt na nr GG: 31175571 --- Na pewno się dogadamy.
Zapraszam także na blog:
TreeN.tk

Pozdrawiam,
TreeN

au133v.jpg
z6qq0k.jpg
blaszi.jpg
5vyoi5.jpg


GG: 31175571

Opublikowano

Poszukujesz grafika na swój prywatny serwer?

Napisz GG:9499056

Współpracuje tylko z dedykowanymi serwerami.

Posiadam Team Speak !

Jeśli chcesz zobaczyć moje przykładowe prace napisz do mnie !

Opublikowano

Azmal.pl - Poszukujemy moderatorów!

 

Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy do składania kandydatur na dane stanowisko!

Opublikowano

Zostanę technikiem. W planach mam założenie sieci serwerów metin2, więc szukam osoby, która jest gotowa podjąć takie wyzwanie. Żadna dziedzina (prócz pythona i assembly) w tworzeniu serwerów nie jest mi obca, więc myślę, że nie będzie żadnych problemów. Czekam na poważne oferty. Kontakt pw/gg:35896527.

Opublikowano

Poszukuję jakiegoś porządnego technika pod reaktywację Emeralda. Mówię od razu, że startujemy gdy wszystko zostanie dopracowane.

Szukam porządnej osoby która potrafi zrobić pliki serwerowe według fabuły gry ( poszukaj zapowiedź/publikację) + która potrafi robić nowe mapy/ pisać questy (dungeony, rajdy) mile widziane. Jeżeli potrafisz również język programowania Python również jesteś mile widziany. Szukam osób które na prawdę chcą zrobić coś porządnego, mają w tym doświadczenie, umiejętności i dodatkowo czas. Mówię od razu, że jeżeli będziesz próbował ściemniać, że coś potrafisz, to nie myśl sobie, że ja przyjmę, bo nie. Nie chcę kolejnego upadku serwera przez beznadziejnego technika. Dodam, iż posiadam pełną stronę ze skryptami, pełną grafikę pod zapowiedź, autorski znaczek GM, autorski szmaragdowy ekwipunek i tło logowania do klienta.

 

Czyli krótko mówiąc oczekuję profesjonalizmu i wyobraźni.

 

GG: 40598120

PW

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Zrobie Clienta na zamowienie wiecej info pw

 

-Dodam mapy

-Dodam Moby

-Dodam zbroje

-Dodam Bronie

-Dodam Ulepszacze

-Dodam systemy Puktow,Energii,Zabojstw,statystyki gracza,sys kostiumow

-Dodam nowe funkje,zakladki do Clienta.

Questy- rozbudowane na sys zielarstwa,punktow itp..

-Edytuje krolestwa,zrobie np 2

 

Zrobie wszystko o co poprosisz,wystarczy ze powiesz czego oczekujesz by bylo w Cliencie na serwerze

 

 

 

Posiadam sporo rzeczy w Cliencie swoim gdyz staram sie codziennie cos wprowadzac nowego

 

Lub po prostu zostane technikiem serwera ktory juz stoi

 

Jestes zainteresowany pisz pw

 

 

Szukam grafika na serwer:

 

Poszukuje Grafika na swoj serwer ktory zrobi mi flagi wraz z herbami + nowy wyglad wybierania terenu mapy bo zrobilem sb 2 krolestwa , mam czarne i biale.

 

 

 

###################################################################################################

DOJDE DO TEAMU JAKIEGOS SERWERA JAKO TECHNIK

###################################################################################################

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

01643812796598256132.png



Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.
Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.

Szukam ogarniętych ludzi którzy zaakeptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D.Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.



Kontakt GG: 43031764



AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

SPRZEDAM PLIKI SERWEROWE :
- NOWE ZBROJE
- NOWE MAPY
- NOWE BRONIE , SF ODBUGOWANE , GAME ZABEZPIECZONE , NIE PADA
CENA : 25$

GG : 35931925

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Opublikowano

Szukam osoby ktora umie robic clienta -.- wynagrodzenie admin i 10% zysku z is wiecej info gg 26551054 lub pw tutaj

1357709031-U322128.jpg
Opublikowano

Szukam kogoś kto udostępni mi serwer

VPS/Dedyka FreeBSD, na którym

będę testował nowości zrobione przeze mnie.

 

Zostanę administratorem serwera dedykowanego.

Jednym słowem pomogę przy serwerze dedykowanym/przy

jego tworzeniu w każdej dziedzinie.

We wszystkim się znam, głównie mogę zostać techikiem

ale też uczę się pisać questy+robić grafikę.

 

Zainteresowanych proszę na GG/PW.

vns0.png

Opublikowano

ZOSTANĘ GM'em



Witajcie. Mam na imię Grzegorz Posiadam 17 lat w marcu 26.

Jestem
doświadczony w privach. Jestem cierpliwy, pomocny. Jestem ogarnieta osoba jak i zawsze daze do celu .


Jeżeli ktoś chciał by się więcej o mnie dowiedzieć to proszę o skontaktowanie się ze mną.




GG: 39606006

Opublikowano

Zostanę GM'em / Moderatorem Forum



Witam, nazywam się Dawid. - Mieszkam w Łukowie. Metinem interesuję się spory czas, mam duże doświadczenie. Byłem technikiem na Lethi, oraz na AuzieMT2. Jako moderator forum, byłem na jednym forum, które mogę podać, osobie która chce.



Jako GM potrafię:


- Organizować Eventy.


-Edytować pliki.


-Znam komendy.


-Mam sporo pomysłów dot. serwera.


-Umiem ortografię 9/10, gdyż każdemu zdarza się popełnić błąd.


-No i wiele innych rzeczy.



Jako Moderator Forum potrafię:


-Z każdym, prawie że miałem silnikiem styczność,


-Posiadam wiedzę na temat .PHP


-Umiem moderować forum.


-I wiele innych rzeczy.



Kontakt:


-Gadu Gadu: 39958068


-PW na forum.


Opublikowano

Poszukuję Pomocnika do Serwera Hamachi ,do pomocy przy wgrywaniu itemków na start,NPC itp.
Pomocnik otrzyma wynagrodzenie typu GM...Pisać GG: 36577218 ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...