Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć szukam moderatorów do prywatnego serwera metin 2 "hamachi"



A Mianowicie do rzeczy szukamy ludzi którzy potrafią zrobić dobrego Clienta oraz ogólnie pomogą



Za najlepszą pomoc jest GM oraz startowe pro itemki na start :)



Serwer startuje niebawem ciekawych proszę o kontakt na Gadu-Gadu (mój numer to 935529)



Pozdrawiam i Narazie :)

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

01643812796598256132.png



Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.
Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.

Szukam ogarniętych ludzi którzy zaakeptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D.Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.



Kontakt GG: 43031764



AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Witam.



Potrafię zabezpieczyć serwer dedykowany przed jakimikolwiek atakami



Co potrafię :



- FW


- IPFW


- Mysql loop


- Pisać skrypty blokujące osoby atakujące


- Zablokować funkcję rozdawanie itemów z bonami z mysql


- I wiele więcej czego ode mnie potrzebujecie



Czego oczekuję :



- Zapłaty lub itemy lub jakieś konto na PL lub innym prywatnym serwerze.



Kontakt gg : 46221080


Opublikowano

DAM PEWNEJ OSOBIE RANGĘ "GM" Za:

 

Mam wszystkie pliki serwerowe, i wszystko co potrzeba żeby zrobić serwer.

Jeżeli ktoś mi pomoże zrobić serwer. dostanie GM !

 

moje gg : 46359022



DAM PEWNEJ OSOBIE RANGĘ "GM" Za:

 

Mam wszystkie pliki serwerowe, i wszystko co potrzeba żeby zrobić serwer.

Jeżeli ktoś mi pomoże zrobić serwer. dostanie GM !

 

moje gg : 46359022

IP: xmen.owncraft.pl:7043 <--- Najnowszy serwer minecraft ! [1.7.2] [1.7.4] (FB+SURV+PVP)

Opublikowano

Witam wszystkich.

 

Chętnie zostanę Mistrzem Gry - zaraz dowiecie się dlaczego :)

 

Aby graczom serwer się podobał musi panować na nim porządek, żadnych botów, wyzywających dwunastolatków i innego typu ustrojstw.

 

Jestem spokojnym, ogarniętym człowiekiem. Posiadam sporą wiedzę z gry Metin2, zdobyłem je podczas wielu godzin grania na oficjalnym serwerze Metina2.

 

Potrafię ogarnąć wielu graczy naraz, zorganizować różnego rodzaju eventy i inne "zabawy". Posiadam sporo czasu, dlatego chętnie mogę spędzić je na serwerze.

 

GG : 2824574

PW : tutaj

Opublikowano

ZOSTANĘ GM'em/ Adminem Forum





Witam jestem Grzegorz mam 17 lat 26 marca.Mam dobre doswiadczenie w tych sprawach poniewaz mialem wiele

posad na serwerach dedykowanych.

 

 

 

Oferuje:

 

- Rzetelnosc

- Dobrze wykonywanie swojej pracy

 

Czego oczekuje?:

 

- Doswiadczonego Teamu

- Nie lecenia w kulki

Opublikowano

Witam serdecznie.

Nie mam zamiaru udostępniać tutaj jakichkolwiek screenów , bo tu nie chodzi o to.
Nie chcemy zdradzać projektu , więc najwyżej kilka ss'ów podeślemy na gadu.

Jako 3 osobowy team , poszukujemy sponsora - Który jest w stanie podołać naszym warunkom.
Posiadamy autorskie mapy , autorskie zbroje/bronie ...
Jesteśmy ogarniętymi osobami znającymi się na rzeczy.

Posiadamy własną , autorską stronę .

W razie jakiś pytań , proszę kierować się na gg: 3072204

38314388103950939371.gif


Opublikowano

Zostanę GameMasterem/Moderatorem/KidModem Forum

Witam

Mam Na Imię Maciek

Poszukuję pracę GameMastera , Moderatora Forum lub KidModa ... ..:

Pisać GG: Mogę zlożyć podanie

GG...45773218

sygna_player.gif

Opublikowano

ClientMaster
Zostanę CM na dedyku.
Potrafię dodać wszystko do klienta.
Nie chcę się tu rozpisywać.

Piszcie na GG: 35635233

5_SurvingIgnite.gif

Opublikowano

Witam

Mogę zostać na jakimś fajnym serwie GM. Jestem już doświadczony. Miałem nawet własny serwer.
Jeśli szukasz GM, dobrego to pisz GG: 28825692. B)

Opublikowano

 

Zostanę GM'em / Moderatorem Forum

Witam, nazywam się Dawid. - Mieszkam w Łukowie. Metinem interesuję się spory czas, mam duże doświadczenie. Byłem technikiem na Lethi, oraz na AuzieMT2. Jako moderator forum, byłem na jednym forum, które mogę podać, osobie która chce.

Jako GM potrafię:

- Organizować Eventy.

-Edytować pliki.

-Znam komendy.

-Mam sporo pomysłów dot. serwera.

-Umiem ortografię 9/10, gdyż każdemu zdarza się popełnić błąd.

-No i wiele innych rzeczy.

Jako Moderator Forum potrafię:

-Z każdym, prawie że miałem silnikiem styczność,

-Posiadam wiedzę na temat .PHP

-Umiem moderować forum.

-I wiele innych rzeczy.

Kontakt:

-Gadu Gadu: 39958068

-PW na forum.

 

Aktualne!

Opublikowano

01643812796598256132.png




Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.
Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.

Szukam
ogarniętych ludzi którzy zaakeptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie
padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D.Nie
czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać
jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.




Kontakt GG: 43031764




AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Zostanę TGM/GM

 

Witam, mam na imie Bartek rocznikowo mam osiemnaście lat. W wolnym czasie zajmuję się Serwerami metin2 Hamachi/Dedyk oraz CS.W Metina gram od 5lat najdłużej grałem na Serwerze Orion na którym wbiłem topke oraz dobre EQ. Przygodę z Prywatnymi Serwerami zacząłem jakieś 3lata temu.

Doświadczenie:

Mistrzem Gry byłem na serwerach takich jak:

*JelonkaMT2(hamachi)

*NerviL(hamachi)

*ReactiveMT2(Dedyk)

*QueenMT2(Dedyk)

*MetroxMT2(Dedyk)-[GM] na okres próbny.

Ofeuję:

* 3godziny na serwer od Poniedziałku do Piątku a w Sobote i Niedziele 5-10Godzin.

*Pomoc na forum.

*Pomoc przy serwerze.

*Organizacje Eventów, OX itd.

Charakter:

*Miły.

*Spontaniczny.

*Spokojny.

*Pomocny.

Kontakt:

*GG:802822

Counter-Strike | Metin2 PL | Metin2 Priv | Shakes and Fidget


Brak Sygnaturki :C

Opublikowano

Ten wyżej to oszust ;] byłem jego technikiem to mnie wychu*ał jedna strona podobna do metin2word a druga taka jak ma sygnatrue. ta podobna do metin2word to zepsuta a ta co ma na sygnaturze to mogę dać wam za free ;]

 

 

 

POSZUKUJE

 

 

Poszukuję sponsora do serwera Easy

Jestem technikiem i serwer easy nie jest dla mnie żadnym wyzwaniem.

 

++ Jestem także webmasterem ale gorszym niż technik ;]

Mam gotową stronę 0 bugów.

Zrobioną specjalnie do serwer'a :D

 

Kontakt:

GG 12298411

lub

PW

Opublikowano

Witam



Zostanę technikiem na serwerze dedykowanym.



Co potrafię?



Nie ma sensu pisać co umiem a czego nie, ponieważ jeżeli chodzi o pliki serwerowe, potrafię zrobić wszystko co będzie trzeba.



Dodatkowo:



- Administracja FreeBSD


- Naprawianie błędów systemu


- Administracja mysql


- Naprawianie błędów mysql


- Zabezpieczenie serwera w pewnym stopniu


- Ogólna pomoc przy serwerze



Co do wynagrodzenia, dogadamy się.



KONTAKT: GG: 21300995



AKTUALNE


Opublikowano

 

Zostanę TGM/GM

 

Witam, mam na imie Bartek rocznikowo mam osiemnaście lat. W wolnym czasie zajmuję się Serwerami metin2 Hamachi/Dedyk oraz CS.W Metina gram od 5lat najdłużej grałem na Serwerze Orion na którym wbiłem topke oraz dobre EQ. Przygodę z Prywatnymi Serwerami zacząłem jakieś 3lata temu.

Doświadczenie:

Mistrzem Gry byłem na serwerach takich jak:

*JelonkaMT2(hamachi)

*NerviL(hamachi)

*ReactiveMT2(Dedyk)

*QueenMT2(Dedyk)

*MetroxMT2(Dedyk)-[GM] na okres próbny.

Ofeuję:

* 3godziny na serwer od Poniedziałku do Piątku a w Sobote i Niedziele 5-10Godzin.

*Pomoc na forum.

*Pomoc przy serwerze.

*Organizacje Eventów, OX itd.

Charakter:

*Miły.

*Spontaniczny.

*Spokojny.

*Pomocny.

Kontakt:

*GG:802822

Counter-Strike | Metin2 PL | Metin2 Priv | Shakes and Fidget


Brak Sygnaturki :C

Opublikowano

Ten wyżej to oszust ;] byłem jego technikiem to mnie wychu*ał jedna strona podobna do metin2word a druga taka jak ma sygnatrue.

 

 

 

 

POSZUKUJE

 

 

Poszukuję sponsora do serwera Easy

Jestem technikiem i serwer easy nie jest dla mnie żadnym wyzwaniem.

 

++ Jestem także webmasterem ale gorszym niż technik ;]

Mam gotową stronę 0 bugów.

Zrobioną specjalnie do serwer'a :D

 

Kontakt:

GG 12298411

lub

PW

 

 

Nie polecam tego IDIOTY . Był rzekomym technikiem na serwerze a nic praktycznie nie umiał zrobić . Do tego gdy wystartował serwer dawał kolegom ekwipunek z Navi co potwierdziło się w logach . Jego stronka i pliki to jakieś gotowce, nie polecam tego gościa nikomu !
signxkb.jpg
Opublikowano

Witam, tak na szybkosci potrzebuje kogos kto pomoze mi załozyc konto do mojego własnego prywatnego serwera:) potrzebuje pomocy na fascie najlepiej dzisiaj:) chce załozyc swoje konto i jeszcze GM, mam program Navicat Lite for MySQL.

Serwer powstał na plikahc by kocioł.

Prosze o kontakt na PW a najlepiej na gg 11207536

Nie mysle ze długo by z tym zeszło wiec to długo czasu bym nie zajoł, mozliwosc tez przez skypa, lub gg na mikro:)



Wynagrodze ocena profilu:)

 

editt:)

 

Juz zrobione poradzilem sobie:D

Opublikowano

 

Zostanę GM'em / Moderatorem Forum / Opiekunem Forum / Administratorem Forum / Pomóc jako technik

Witam, nazywam się Dawid. - Mieszkam w Łukowie. Metinem interesuję się spory czas, mam duże doświadczenie. Byłem technikiem na Lethi, oraz na AuzieMT2. Jako moderator forum, byłem na jednym forum, które mogę podać, osobie która chce.

Jako GM potrafię:

- Organizować Eventy.

-Edytować pliki.

-Znam komendy.

-Mam sporo pomysłów dot. serwera.

-Umiem ortografię 9/10, gdyż każdemu zdarza się popełnić błąd.

-No i wiele innych rzeczy.

Jako Moderator Forum potrafię:

-Z każdym, prawie że miałem silnikiem styczność,

-Posiadam wiedzę na temat .PHP

-Umiem moderować forum.

-I wiele innych rzeczy.

Kontakt:

-Gadu Gadu: 39958068

-PW na forum.

 

Aktualne.

Opublikowano

Edytuję wgrane pliki serwerowe(baza/mapki/bronie/) itp/edytuje questy.

Znam też się na cliencie...

Ogólnie wszystko co tylko chcesz.

Jaka zapłata? pln.

Kontakt;

gg; 45087182

4e30192cbc2d87f123df5cf5ec5dcffc46.169.1

"Widzę, widzę, widzę więcej

Wiem więcej, tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia, hip hop to mój sensei

I rzucam tym, a to jak kauczuk"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...