Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam technika na serwer VPS FreeBSD 8.2 64-bit . Więcej szczegółów na gg : 4459352

 

Witam poszukuje DOBREGO TECHNIKA

Posiadam serwer dedykowany (parametry podam na gg )

Więc do rzeczy :

-Poszukuje dobrego technika który wgra na serwer (swoje pliki lub pliki gotowca dobrego(Typ : hard/medium lub medium/easy) oraz zabezpieczy serwer przed atakami

oraz stworzy do niego lancher .Wgra wszystko mysql , czyste pliki mt2 itp.

 

Więcej info na gg 4459352

 

(PRZYJMUJĘ OSOBY KTÓRE ZNAJĄ SIĘ NA RZECZY )

Aktualne :) .

 

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam nie będę się rozpisywał ponieważ nie mam czasu ;)

A więc tak szukam sponsora a dedykowany serwer metin2 ;)

Oczekuje:

-Zaufanej osoby która będzie utrzymywała stały kontakt i wpłacała co miesiąc pieniądze na serwer ;)

- dlaczego wpłacała na serwer ? Ponieważ już nie raz ukradli mi pliki serwerowe ;)

Co oferuje:

-a więc tak oferuje stałą posade GameMastera na serwerze ;)

O mnie :

Zajmuję się edycją clientów ;)

 

Kontakt GG : 45827499

mr76n6.png
Opublikowano

Witam pracuje nad wlasnym serwerem metin2 (dedyk) i potrzebuje kogos kto mi pewne rzeczy wytlumaczy wlasciwie to wiekszosc rzeczy..Jesli znasz sie na stawianiu dedyka dobrze to napisz na gg:46218954 oczywiscie place w pln za pomoc.

Opublikowano

 

 

 

 

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

 

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

 

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, zabezpieczeniach, wyglądzie, prawach, rangach etc.

Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

 

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.

 

Szukam ogarniętych ludzi którzy zaakeptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata .Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie Czekam na odpowiedzi od strony was .

 

 

 

 

Kontakt GG: 43031764

 

 

 

 

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Witam !

Mam na imię Bartek mam 16 lat ;)

Mogę zaoferować swoją pomoc w utrzymaniu porządku na serwerze .!

Chciał bym pełnić rolę Gm (Game Master)

A tak że chciał bym pomagać graczom .!

Na Komputerze jestem codziennie wiec zawsze mogę pomóc.

W metina gram około 4 lat.

Znam wszystkie przydatne komendy znam około 85% komend na pamięć ;D

Posiadam Skype,GG,Team-Speak 3

Gdy by był ktoś zainteresowany proszę pisać gg: 32947677 :D

 

 

 

AKTUALNE

1356029616-U806338.png

Never Look Back..

Opublikowano

Zrobie Clienta na zamowienie wiecej info pw

 

-Dodam mapy

-Dodam Moby

-Dodam zbroje

-Dodam Bronie

-Dodam Ulepszacze

-Dodam systemy Puktow,Energii,Zabojstw,statystyki gracza,sys kostiumow

-Dodam nowe funkje,zakladki do Clienta.

Questy- rozbudowane na sys zielarstwa,punktow itp..

-Edytuje krolestwa,zrobie np 2

 

Zrobie wszystko o co poprosisz,wystarczy ze powiesz czego oczekujesz by bylo w Cliencie na serwerze

 

 

 

Posiadam sporo rzeczy w Cliencie swoim gdyz staram sie codziennie cos wprowadzac nowego

 

Lub po prostu zostane technikiem serwera ktory juz stoi

 

Jestes zainteresowany pisz pw

 

 

Szukam grafika na serwer:

 

Poszukuje Grafika na swoj serwer ktory zrobi mi flagi wraz z herbami + nowy wyglad wybierania terenu mapy bo zrobilem sb 2 krolestwa , mam czarne i biale.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Zostanę GameMasterem.



Coś o mnie :
Gram w metina od 2008r.Wtedy zacząłem grać na plu,mojego młodszego brata wtedy była komunia a ja miałem wtedy 13lat.
Mam dotychczas 17lat w lipcu planuję osiemnastkę


Doświadczenie:

Byłem GameMasterem w skrócie (GM) na serwerze Yitian2,byłem ponad rok dobrze mi się pracowało wtedy było to 3 lata temu,lubię pisać z ludźmi.
Od roku nie jestem GM na żadnym serwerze ponieważ grałem w Minecraft.
Ucze się komend na pamięć w tej chwili znam 70% ,Jak organizować dobre eventy czyli np ox jak rozdać nagrody,kicknąć,sprawdzić ilośc graczy,npc jak pzrywołać bossy ,metki nie będę wypisywał bo szkoda czasu.
Poświęcić na serwer moge cały dzień,dlaczego ? ,a bo dlatego że nie chodzę do szkoły,aktualnie szukam pracy ,narazie rodzice mnie utrzymują,
Dlaczego warto wybrać mnie ?Ponieważ nie każdy człowiek ma czas na takie gry itp.
Szczera rozmowa kontakt ? : Skype : wiktorko5001 : GG ? : 32750249

C Z E K AM

Opublikowano

898984d5df02d05b57d11f703bf8c951ef033ccf

Witajcie!
Nazywam się Paweł

szukam Pracy jako
GM.

Lat mam 16,
posiadam czas wolny,

Ogarniam komendy ;),
nie daję się wyprowadzić z równowagi,
jestem osobą spokojną oraz wyciszoną.
Mam spore doświadczenie.
Posiadam bardzo dużo pomysłów.

Uwaga serwer może być na hamachi,VPS,Dedykowany ;)

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej PISZ NA GG!

GG:
45827499

mr76n6.png
Opublikowano

Szukam technika do postawienia serwera prywatnego (dedykowanego)

Wymagam :

Postawienia serwera + instalacja serwera ,bazy danych itp

Zrobienia klienta , lauchera

Dodanie broni,map,zbroi itp

Zrobienie / zainstalowanie strony pod serwer

Oferuje

Stanowisko gm na serwerze

20%z zarobków z item shop

 

Serwer stoi na freebsd . Kontakt pw

 

 

witam witam

wgram pliki wgram pliki

Opublikowano

 

Witam.

Poszukuję sponsora, który zainwestuje wraz ze mną w nowo powstający server .

Graczom będziemy mogli zaproponować wiele nowych mapek oraz nowatorskich questów,

które z pewnością zaspokoją potrzeby zarówno nowych graczy jak i starych

"metinowskich wyjadaczy", których znudziła monotonia Prywatnych Serverów.

Za projekt odpowiada kadra doświadczonych osób, które nie raz miały

styczność zarówno z techniczną stroną, podobnych ku tej, inicjatywom jak

i w kwestii obeznania ze sprawami zwykłych userów.

Na potencjalnego sponsora czekają: ukończone w 90% pliki oraz profesjonalna, doborowa śmietanka zasiadająca w TEAM.

Oferujemy całkowity zwrot kosztów zainwestowanych w serwer oraz zyski + posada w TEAMie..

Co do poszukiwań, szukam :

- Sponsora

 

 

W razie wszelkich pytań proszę pisać:

GG: 802896

Skype : Barnej.1337

TEL: Podam na Pw.

Aktualne.

Combat 18.

Opublikowano

ZOSTANE TGM/GM NA SERWERZE DEDYK/HAMACHI.MAM 16 LAT.

 

DOŚWIADCZENIE:BYŁEM GM NA 6 SERWERACH DEDYKOWANYCH,KOMENDY ZNAM BARDZO DOBRZE NA JAKIEŚ 90%.

 

OFERUJE:

-NAPISANIE QUESTÓW

-ZROBIENIE I DODANIE NOWYCH PRZEDMIOTÓW

-DODANIE REGENÓW

-ORGANIZOWANIE EVENTÓW I RÓŻNYCH KONKURSÓW

-DUŻO WOLNEGO CZASU

-POMYSŁY

-KULTURE OSOBISTĄ

 

JESTEM MIŁY,UMIEM SIĘ DOGADAĆ,NIETWORZE KONFLIKTÓW,MAM ŚWIETNY KONTAKT Z GRACZAMI,JESTEM ZANGAŻOWANY W TO CO ROBIE ,ODPOWIEDZIALNY,KREATYWNY,OBIECUJE ŻE JESTEM OSOBĄ KTUREJ MOŻNA ZAUFAĆ I POWIERZYĆ ODPOWIEDZIALNE ZADANIA.

 

 

KONTAKT

GG:46120616

NA PW NA FORUM

Opublikowano

Witam.

Mam na sprzedaż AutoPatcher'a z funkcja ukrycia pong! Napisany w VB.

http://img715.imageshack.us/img715/9476/patcherg.png

 

oraz cms pod serwer: dotpay, market, is, panel gracza - wszystko czego chcesz!

 

www.testkerania.cba.pl

 

 

Wypakuje również najnowsze dodatki z Metin2Mester: zdroje bronie mounty i czego tylko chcesz!

 

Na zamówienie: skryptów python(+quest), php, css, html, mysql, c++, vb, zabezpieczenia binki!(brak możliwości wypakowania oraz podczas gry sprawdza czy zostały użyte hacki) itp!

 

Więcej info na priv.

Opublikowano

Witam.

Zostanę GM na prywatnym serwerze metin2 [bez róźnicy czy dedyk, czy hamachi].

Nie znam się za bardzo na sprawach technicznych serwera, dlatego zgłaszam się na osobę, która będzie odpowiedzialna za ogarnięcie graczy, porządku na serwerze, organizację eventów, konkursów itp (znam się na tym jak mało kto :D ).

Doświadczenie: Game Masterem byłem już przeszło 8 razy, znam się na tym, znam komendy, potrafię zorganizować graczom rozrywkę.

Czasu na grę mogę załatwić więcej, nie ma problemu. W Metina gram już czwarty rok.

Mam 17 lat, jestem zorganizowany, kreatywny, odpowiedzialny i godny zaufania.

Jeśli potrzeba więcej informacji, proszę pisać na PW.

Co mogę dodać... Polecam siebie, bo wiem, że jestem w tym dobry :)

Pozdrawiam i proszę pisać na PW, tam ew. dogadamy się co i jak :)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Podanie na GameMastera



Witam, mam na imie Bartek rocznikowo mam osiemnaście lat. Chodzę do LO im Tadeusza Kościuszki. Mieszkam w małej miejscowości oddalonej o 47km od Wrocławia. Na co dzień jestem osobom miła, spokojną i szczera.



W Metina gram od siedmiu lat najdłużej grałem na Orionie(21s). Przygodę z Privami zacząłem jakieś 3lata temu. Miałem GM na kilku serwerach dedykowanych oraz Hamachi. Byłem w kilku projektach które niestety nie wypaliły ;/.



Oferuje:


*Dużo czasu.


*Pomoc przy serwerze/forum.


*Zabawianie graczy (OX,Zuo itd)


*Wyszukiwanie Nobinek.


*Wiele pomysłów na serwer.


*Zajmowanie się zgłoszeniami od Graczy.



Kontakt:


GG 802822


PW na MPC

Counter-Strike | Metin2 PL | Metin2 Priv | Shakes and Fidget


Brak Sygnaturki :C

Opublikowano

Oddam wszystkie pliki mojego serwera! 2,5 roku pracy.

 

Najnowsze pliki z Metin2Mester! Wypakowane wczoraj...

 

Patcher, zbroje bronie all dodatkow....

 

Oraz sprzedam cms(strone) pod priva...

Opublikowano

 

Podanie na GameMastera

Witam, mam na imie Bartek rocznikowo mam osiemnaście lat. Chodzę do LO im Tadeusza Kościuszki. Mieszkam w małej miejscowości oddalonej o 47km od Wrocławia. Na co dzień jestem osobom miła, spokojną i szczera.

W Metina gram od siedmiu lat najdłużej grałem na Orionie(21s). Przygodę z Privami zacząłem jakieś 3lata temu. Miałem GM na kilku serwerach dedykowanych oraz Hamachi. Byłem w kilku projektach które niestety nie wypaliły ;/.

Oferuje:

*Dużo czasu.

*Pomoc przy serwerze/forum.

*Zabawianie graczy (OX,Zuo itd)

*Wyszukiwanie Nobinek.

*Wiele pomysłów na serwer.

*Zajmowanie się zgłoszeniami od Graczy.

Kontakt:

GG 802822

PW na MPC

~~AKTUALNE~~

Counter-Strike | Metin2 PL | Metin2 Priv | Shakes and Fidget


Brak Sygnaturki :C

Opublikowano

Mam do "oddania" kilka autorskich stron www pod serwer Metin2. Mam wersje tańsze i droższe. Skrypty pisane od 0. Zapraszam PW.

Opublikowano

Zostane game master'em na serwerze hamachi/vps.Mam na imie Aleksander.Mam 13 lat.Mam male doswiadczenie ale sie podciagne ;) moge pomoc w utrzymaniu serwera.Moje gg:43976356

kbotuserbar9ni9.png

|| PL3 || StreFaCieNi ||

|| BlackSpace || Szchachcic ||

Zapraszam na serwer cs jb !!! :) A tu lapcie smiszny film ;D

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...