Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz pytanie lub problem odnośnie War Rock Tournament 2 ? Napisz tutaj !


AdrenalinaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra,wszystko wyjasnione.:)

 

Co do tej godziny w niedziele to mysle ,ze sporo osob ma o tej godzinie obiad,ale jak chcecie.

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra,wszystko wyjasnione. :)

 

Co do tej godziny w niedziele to mysle ,ze sporo osob ma o tej godzinie obiad,ale jak chcecie.

nie kłam Wszystko nie jest wyjaśnione

ponieważ Unlike nie napisał do mnie o turnieju a to jego wina lub tego forum

 

Mogę zastąpić kogoś z drużyny 3 lub 4 ponieważ mój brat jest w 3 i coś mówił ze w 4 jedna osoba nie przeczytała pw więc może go zastąpie jak się nie zjawi ?

Opublikowano

Green ehh..., pisałem do cb pw, ale wyskoczyło, że nie możesz otrzymywać wiadomości ;f

 

Ps. nawet jak byś dostał tą wiadomość to brakowało wam 1 osoby

Opublikowano

Green ehh..., pisałem do cb pw, ale wyskoczyło, że nie możesz otrzymywać wiadomości ;f

 

Ps. nawet jak byś dostał tą wiadomość to brakowało wam 1 osoby

no to tą 1 osobe by się zastąpiło kimś przecież

 

 

Cytat kolegi

Ach ten Dawid [Green]

Opublikowano

Czy ktos moze zastapic ZUZIE12??! pytanie do moderatorow?? zeby turniej w koncu ruszyl nawet green obojetnie kto :ninja:

 

EDIT# w zwiazku ze zuzia12 odpisal na pw.. nie potrzebujemy graczy do grupy ;]

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

to ja się pisze za Fatal1ty już dawno pisałem, że moge iść na rezerwe

 

od razu mówie, że zajmuje jego miejsce jbc :D nawet mnie nie wkurwiać :D

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

Chciałbym poinformowac, ze wiecznosc na rozgrywkę czekac nie mam zamiaru. To, co się tu dzieje to porażka wielka. Kompletnie 0 zorganizowania.

POSTÓW:

200[*]

250[-]

300[-]

350[-]

Opublikowano

kurde no troche nie sprawiedliwie to robicie to, że jakieś pacany się nie stawiły to nie muszą wszyscy na forum cierpieć

 

bez sens

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

Turniej to fajny pomysl!!! ale to nie jest nasza wina jesli jest bardzo slaba organizacjia!!! a swoja droga ktos nie przychodzi to tez nie jest wasza wina,,

Po prostu widac że na mpc sa dzieci..Trzy razy byl zmieniany room za nim Unlike przyszedl bo room byl zamykany i beka hehehehe....

A co do waszego nie odczytywania PW to powinniscie zrobic temat w ktorym bedzie terminarz rozgrywek tak jak jest temat o grupach.. Tak jest moje zdanie!

Jbc to !! jak wam sie nie podoba to mozecie nawet mi zbanowac to konto prosze bardzo jak sie nie podoba bo przez ten turniej co do nie ktorych zmienilem zdanie!

A Unlike nie powinien byc moderatorem bo jest kiddem NARA!!!!!

 

#DOWN dowody wyslalem do Administratora mpc czyli KOKOSZA Tobie nie musze nic przedstawiac!

1. Jak juz ktos sie za cos bierze to powininen to zrobic dobrze a nie...

2.Tu nie chodzi o rezultat kto wygral/przegral.

3.Nie jest to twoja sprawa wiec sie nie wtracaj!

 

PS. Nie spamujcie mojej wypowiedzi jesli uwazacie za spam RAPORTUJCIE!!!!

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

@up twoja wypowiedź właśnie świadczy, że ty jesteś kidem. Jak już kogoś obrażasz to chociaż podaj konkretne powody/dowody

 

Roomy były zmieniane, ponieważ po 30 minutach się usuwają, a sporo dyskutowaliśmy. Nie zjawiła się jedna osoba w drużynie przeciwnej (grupa 4), ale mimo to chcieliście grać.

 

Po za tym wiesz, że w tym temacie też areq bodajże pisał kiedy konkurs?

 

Po za tym mp5k red to jest p2p, a nie f2p ! :)

 

[Q] czy nastepne grupy tez będą grały na marien?

1361453243-U739101.png



Opublikowano

wiem że jak user nie mogę wam dyktować jak to macie robić...

ale może zrobicie tak:

 

1358699242-U384748.png

 

 

#Dałem edit z nową wersją żeby nie było nie jasności... ;)

te wpół zamalowane pola oznaczają jedną drużynę i drugą (którą doda się po rozgrywce 5 i 6 grupy )

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

CgnereralS po Twoim zachowaniu widać, że nie masz więcej niż, hmm... 12lat ?

Na room spóźniłem się dokładnie 3minuty - problemy z netem.

 

I jest tak tak jak w poprzednim turnieju - Twoja drużyna przegrała, odrazu hejty w Naszą stronę, że to Nasza wina, że przegraliście.

Widać, że to właśnie Ty jesteś kidem, nie umiesz uszanować tego, że chcemy zrobić Wam jakąś rozrywkę, a jak się to udaje, no trudno, ale może chociaż doceń chęci.

Jeżeli się nie podoba to po prostu nie zaglądaj do tego tematu, i daj Nam spokój, bo Twoje wypowiedzi są tutaj zbędne.

 

Założę się, że gdybyś wygrał ten mecz, to inaczej byś podszedł do tej sprawy.

 

Tu jest właśnie bardzo dobry przykład, co przegrany mecz robi z ludźmi ;)

 

Tyle odemnie, powodzenia.

Opublikowano

CgnereralS po Twoim zachowaniu widać, że nie masz więcej niż, hmm... 12lat ?

Na room spóźniłem się dokładnie 3minuty - problemy z netem.

 

I jest tak tak jak w poprzednim turnieju - Twoja drużyna przegrała, odrazu hejty w Naszą stronę, że to Nasza wina, że przegraliście.

Widać, że to właśnie Ty jesteś kidem, nie umiesz uszanować tego, że chcemy zrobić Wam jakąś rozrywkę, a jak się to udaje, no trudno, ale może chociaż doceń chęci.

Jeżeli się nie podoba to po prostu nie zaglądaj do tego tematu, i daj Nam spokój, bo Twoje wypowiedzi są tutaj zbędne.

 

Założę się, że gdybyś wygrał ten mecz, to inaczej byś podszedł do tej sprawy.

 

Tu jest właśnie bardzo dobry przykład, co przegrany mecz robi z ludźmi ;)

 

Tyle odemnie, powodzenia.

 

tu nie chodzi o to ze przegralem lol :rolleyes: do Cb mam problem wgl nie zwiazany z turniejem tylko z nabijania sie ze mnie nie pamietasz??!

to ze sie spozniles kazdy ma prawo..wiesz no starania sie podobno docenia ale jest duzo rzeczy ktore mi sie nie podobaja w tym turnieju i jak by to powiedziec moim okiem oceniam to ze sie #Panowie nie przylozyliscie do tego proste.. Pozdrawiam a co do wieku nie mam 12 lat tylko 18 ciau ^_^

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

Dlaczego twierdzisz, że "panowie" się do tego nie przyłożyli? To wina użytkowników, że nie przychodzą, a moderatorzy robią to co moga i to co powinni robić.

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Proszę zaprzestać pisanie na siebie głupot i wyzywanie od kidow bo takim zachowaniem sie tylko ośmieszacie....

kurde no troche nie sprawiedliwie to robicie to, że jakieś pacany się nie stawiły to nie muszą wszyscy na forum cierpieć

 

bez sens

A po co się zapisywać na turniej i za 2 dni go olać ? Powinniście być nam wdzięczni ze nie wlepiliśmy Wam warnow za utrudnianie przeprowadzenia konkursu bo w innych działach tak się robi... i nie ma czegoś takiego ze ktoś nie przybył na konkurs... ale mniejsza o to

Dlaczego twierdzisz, że "panowie" się do tego nie przyłożyli? To wina użytkowników, że nie przychodzą, a moderatorzy robią to co moga i to co powinni robić.

slusznie

I powiem to ostatni raz.... juz wiecej turnieju w WarRocku nie będzie ! ( bd robić konkursy ale na pewno nie turniej )

Opublikowano

@Areq

To że nie będziesz/będziecie robić turniejów NIE OZNACZA że ich nie będzie ;)

bo przecież każdy user może zrobić konkurs/turniej za zgodą GM'a/Admina ;)

Przykład : Turniej Curve Fever :D

Więc może za jakiś czas ja postaram się coś wymyślić :D

 

@down

jeżeli chcesz zrobić turniej to pisz PW

może coś razem zdziałamy ;)

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

@Areq

To że nie będziesz/będziecie robić turniejów NIE OZNACZA że ich nie będzie ;)

bo przecież każdy user może zrobić konkurs/turniej za zgodą GM'a/Admina ;)

Przykład : Turniej Curve Fever :D

Więc może za jakiś czas ja postaram się coś wymyślić :D

 

Ja już mam jeden pomysł i zaklepuję go xD

 

Co do turnieju : On jeszcze trwa ? o.OxD

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...