Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz pytanie lub problem odnośnie War Rock Tournament 2 ? Napisz tutaj !


AdrenalinaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up tak jeszcze trwa. Dzisiaj 3 grupa (w tym ja) wygraliśmy. Teraz czekamy aż 5 i 6 grupa będą walczyć i gramy prawdopodobnie ze zwycięzcą

1361453243-U739101.png



  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up tak jeszcze trwa. Dzisiaj 3 grupa (w tym ja) wygraliśmy. Teraz czekamy aż 5 i 6 grupa będą walczyć i gramy prawdopodobnie ze zwycięzcą

Nie prawdopodobnie ale napewno :D

będziemy walczyć o 1/2 miejsce ;)

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

Czy moderatorzy napiszą tu kiedy jest turniej ew. na kiedy jest przekładany? (chodzi mi o grupe 5 i 6) bo chcę wiedzieć co się dzieje z turniejem ;)

 

@edit oczywiście gdy sami będziecie wiedzieć xD

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Czy MPC CHAMPION daje jakieś przywileje? Nie chcę tworzyć nowego tematu, więc pytam tu.

 

@edit a w tym temacie w pogaduszkach nie pisze nic o championie

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Czy jeszcze grupa 4 będzie grała.?

EE ja grałem wczoraj mam nick dupajasia.

Kto będzie miał trzecie miejsce?!

ThisIsFan_eune_10_6_logo.png

Opublikowano

czyli jak moja druzyna sie nie pojawila to tylko 2 i 3 dostana te cale nagrody .. to jest nie fair.. nie wliczajac gr 2 i 3 mozna by bylo z reszty kturzy odpisali zrobic 1 druzyne bo tak to chamsko troche

Twoje uda czynią cuda <3

Opublikowano

2 i 3? Przecież drużyna 2 przegrała.. To nie jest chamsko. Były zasady, a ci co się zgłaszali jednoczesnie tez te zasady akceptowali.

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Od jutra po 18 mogę grać jestem w grupie 6 (chyba), kiedy>?

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Wyślą ci wiadomośc prywatną, kiedy wasza grupa bedzie miała ten turniej. Wy ew. będziecie mogli przełożyć na inny dzień, gdy ten ustalony przez moderatora wam nie będzie pasował.

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Można używać adrenaliny? przecież jest ona do wygrania w care package za 3000 dinarow i czy te bronie eventowe tez mozna?

POSTÓW:

200[*]

250[-]

300[-]

350[-]

Opublikowano

up nie adrenalina to już jest za premium (6slot premium) po co takie głupie pytania zadajesz f2p to f2p a nie ...

 

@down ale używasz jej na 6 slocie a 6 slot to premium

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

up jak się nie stawili to normalne, że przegrali ... czyli oddali walkowerem ( < nie wiem jak to się pisze ) :D

 

ps zróbcie ten turniej dla osób +18 xD

 

@down nie nie kolego ja nie wypadam mam 18 :D

 

no niech ci będzie, może to był zły pomysł xD

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

ps zróbcie ten turniej dla osób +18 xD

 

Więc wypadasz ;_; xD

 

Jaki w tym sens ? Większość userów na forum jak i w dziale War Rock ma poniżej 18 lat ( ja też ) Jak się zapiszą same 18 latki będzie ich może ( hmm, trzech ? ) i może jeden się wstawi na turniej.

 

Adrenalina jest premium jak coś ;)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...