Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LiveCraft : Żyj realnie - wirtualnie ! [Zapowiedź] [Realne życie] [Mody] [Launcher] [Autorskie pluginy] [Pojazdy] [Mafie] [Broń]


Uberfuhrer

Jakie chciałbyś mody na serverze ?  

599 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcia?by? aby by? IndustrialCraft ?

  2. 2. Czy chcia?by? BuildCraft'a ?

  3. 3. Ma by? RedPower i Forestry ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@xAmigo

 

Bardzo dziękuję.

Kiedyś też była zapowiedź tego server'a wszystko mieliśmy gotowe, ale technik gdzieś zwiał i cały server poszedł się ... :(

 

@up

 

Pracujemy w pocie czoła ;)

  • Odpowiedzi 822
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer być może nie będzie najlepszy (NA ŚWIECIE) ale zapowiada się naprawdę zajebiście! Jedyny w swoim rodzaju DO TEGO POLSKI! Gratuluje pomysłu i wytrwałośći i miejmy nadzieję, że serwer wystartuje już nie długo. Być może będzie to najlepszy serwer polski!

 

Wesołych Świąt! (kiedyś to polepszę :P)

Opublikowano

Serwer będzie super( a przynajmniej tak się zapowiada) Poprosiłbym o zawiadomienie mnie na pw kiedy serwer wystartuje. Jestem doświadczonym graczem minecraft i takiego czegoś nie widziałem w polskim wykonaniu. Mam własny serwer (nie jest typu real life ) i wiem ile to pracy więc życzę powodzenia.

Opublikowano

Server spoko,kiedyś ja czekałem na podobny i admin pierwszego dnia usunął wszystkie pliki przez przypadek.

A i ja czekałem na 4 takie servery ale każdy był dzień przed startem odkładany aż wreszcie o nim zapomnieli.

Opublikowano

@up

 

Właśnie dlatego nie zapowiadamy daty startu server'a.

Chcemy wszystko dopiąć na ostatni guzik i dopracować ;)

Przed startem będą zamknięte testy server'a.

Opublikowano

A ja nie wierzę, że taki wystartuje, nie napalajcie się tak... Na ile to ja serwerów wpadłem Real Life, żaden nie wystartował, na każdym się zawodziłem. Wszystko to był fejk. Sądzę, że w tym przypadku też tak będzie. Oczywiście, jeśli takowy wystartuje to zagram, ale nie róbcie sobie nadziei. Pozdrawiam.

PS Jeśli to naprawdę MA wystartować, to proszę o ss'y. W ch*j z mapą, chcę zobaczyć mody itp. Tylko nie wciskajcie kitu, że jest to jakieś top secret, bo zobaczycie jak wejdziecie. Jak takiego potwierdzenia nie dostanę to na pewno w serwer nie uwierzę :).

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

@up

 

I zobaczysz tylko tak jak mówię : TO STRASZNIE DUŻO ROBOTY !

Więc prędko to nie będzie.

Już mamy prawie gotową listę modów i pluginów, planujemy :

 

-Flan's Mod

Dodatki do Flan's mod'a :

 

-Weapons Pack

-Modern Weapons Plus

-Mafia II Pack

-Simple Parts Pack

-Modern Warfare 3 Pack

-Manus Vehicle Pack

-Spino's Vehicles

-Stan's Vehicle Pack

-Sytza's Totally Awesome Extra Vehicle Mod

-Battlefield 3 Pack

 

-RedPower

-IndustrialCraft

-Build Craft

-Balkon Weapon's

-Smart Moving

 

Jeżeli macie jeszcze jakieś propozycję to piszcie, z chęcią ich wysłucham ;)

Opublikowano

Launchera też robicie czy tylko zmodyfikowanego clienta?

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

ja kiedyś miałem takiego moda ż tworzyło sie w nim swój okręt ale nie taki mały jak zwykła minecraftowa łudka tylko on mógł być jaki tylko sie chce tylko nie pamiętam jak sie ten mod nazywał

Opublikowano

Poszukuję budowniczych, którzy mają duże doświadczenie !

 

Wzór podania :

Wiek :

Znajomość ort. :

Znajomość komend : (Najważniejsze WorldGuard i WorldEdit)

Dlaczego ty :

Kontakt :

Link do save z mapką :

 

Podania proszę mi przysyłać na e-mail : [email protected]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...