Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] NFS World Multihack 3.1.4.0 by SilverAngel


SilverAngel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi racebot nie działa jak powinien. W ogóle nie chce ukończyć wyścigu tak aby wybrać kartę, po prostu naciska samo "Quit event". Wchodzi w wyścig i od razu z niego wychodzi, a robię tak jak jest w instrukcji bota. halp

Bo tak to działa, wchodzi i wychodzi, a Tobie zalicza, że wygrałeś.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie dostaje kasy, expa ani żadnych powerupów. :< hmmm

 

zrobiłem relog i coś chyba nitra mi wskoczyło :D jeszcze się odezwę :D

Opublikowano

Siema. Mam problem, króry polega na tym, że gdy odpale hack to wyskakuje małe okienko w którym jest napisane jaka mam wersje i jaka jest najnowsza i że mam aktualna wersje. I nic sie po tym nie dzieje okienko znika i tyle... a hacka juz nie ma nawet w procesach.

 

close all cheating/hacking/reversing stuff.

 

Odpal drugi raz :P U mnie za pierwszym się wyłączyło, a później już normalnie. Skoro race bot nie działa to na czym trzepać teraz kase ?

 

Race BoT works, u should better do all required stuff before talking shits.

 

Np:

GPWA

Multiplayer Drag Bot

Private Drag Bot

SlenfBot - poczekaj na aktualizację

 

Stop advertising in my thread, omg.

 

 

1,Co to jest "Heat Level"? mozna ustawic od 1 do 5 :)

2. Dobrze dziala ten hack Credit Cards? Dobre sie dostaje przedmioty?

 

1. Sets ur level to max (5)

Opublikowano

mi nie działa

Lepiej pilnuj się i rozwijaj swoje wypowiedzi bo posypią się warny. Co niby Ci nie działa?

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

aktualny plik zip szytrowdn nie jest obsługiwany w izrzip co mam zrobic

Windows bez żadnych programów jest w stanie otworzyć ZIP'y. Możesz też pobrać WinRar'a.

 

Na przyszłość używaj opcji edytuj.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Hack działa bardzo dobrze.

I mam pytanie.

Czy ta funkcja auto finish działa?

Jeśli tak to jak jej używać?

 

Read "ReadMe.TxT", thanks :)

Opublikowano

Read "ReadMe.TxT", thanks :)

Can I inhibit in Turbo Mode, because ride is too hard?

 

Czy da się hamować w Turbo Mode, bo jazda na tym jest zbyt trudna?

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Can I inhibit in Turbo Mode, because ride is too hard?

 

Czy da się hamować w Turbo Mode, bo jazda na tym jest zbyt trudna?

 

Nope, u can't, it's just a function, that gives a max from ur car. That's why is it called "Mode" .... :D I'd like to add new hacks, which I have ready, but I won't, 'cause they will get copy from HDW/DH2005 trollz. :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...