Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] NFS World Multihack 3.1.4.0 by SilverAngel


SilverAngel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też nic.. :c przejrzałem cały temat i nic nie działa

A spróbuj włączyć to w trakcie pościgu.

Jak ja tak robie to wszystko działa.

1398258449-U383457.png

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

4.po 2-3 wyścigach wchodzi do grafiki

 

Czyli musisz przesunąć okienko z menu wyścigu w prawy górny róg.
To menu gdzie masz Jeden gracz, Tryb wielo,

5.nie idzie kasa

Zmień kierowce i ponownie wejdź na tego kierowce.

Opublikowano

 

4.po 2-3 wyścigach wchodzi do grafiki

 

Slow net/PC... Will be fixed in any of new versions, 'cause you will be able to set all delays on clicks/hotkeys.

Opublikowano

1.kienko jest przesunięte

2.po zmienieniu kierowcy tak samo,kasa nie leci

Zainstaluj .Net Framework 3.5 , 4.0.

Zobacz czy jak naciśniesz RaceBot, to czy zmieni ci się na zielono AutoFinish.

 

Jak ci nie działa to spróbuj Purschuit Bot.

Opublikowano

Mi RaceBot działa ale gdy wejdzie do wyścigu włącza mi się okienko wyjdź z wyścigu itp. i nic wtedy się nie dzieje nie wychodzi z wyścigu ani nic muszę sam. A gdy wyjde to nie mam ani expa ani kasy.
Help <_<
edit:
Okej działa ale nie dostaje expa ani kasy ..

Opublikowano

dzięki w końcu zadziałał mi Pursuit Bot ;D jak go ustawie na noc to będzie tak cały czas nabijał aż wyłącze ??

Działa do wyłączenia. Nic ci nie przerywa jak korzystasz z bota.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

All bots, though they work, will get fixed in 3.2.0.0, which should be released tomorrow.

Also, I will allow "Acceleration Modifier" & "Heat Level Changer" ....

As next, Drag BoT will be added.

Plus, all BoTs will be now 2x faster.


And, in the end, you will be able to set all delays for bot clicks/pressing hotkeys etc.!

Opublikowano
Okay guys... After a big thinking with a friend, final decision comes... There will be no more public release of NFSW Multihack ;) So, please, @benq10r, lock this thread.


This decision came mostly 'cause of copying trollz (They know who they are).... Now just VIP Hack & making hacking videos with new, unique hacks for NFSW....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...