Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] NFS World Multihack 3.1.4.0 by SilverAngel


SilverAngel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

poprostu, po włączeniu np. ghost mode,tank heavy,max speed,no spikes itp. nic sie nie dzieje. czemu nie działa?jak to naprawić?zrobic? sry za orto

a wiesz o co chodzi w tych funkcjach? np. tank? no spikes?

Chodzi mi o to do czego służą i co robią?

Opublikowano

kto zna program na speetboost

 

There is no software for speedboosts, lol.

 

czy mógłby ktoś mi pomóc ?? czemu to niedziała ??

 

It works.

Opublikowano

ściągnąłem ale dlaczego jak biore racebot to auto owszem staje na lini startu ale zaraz po tym wlacza menu do wyjscia z wyscigu ?

Opublikowano

ściągnąłem ale dlaczego jak biore racebot to auto owszem staje na lini startu ale zaraz po tym wlacza menu do wyjscia z wyscigu ?

Bot sam kieruje myszka i sam naciska w okienku World'a.

Tak właśnie działa.

Powinno wyjść, potwierdzić.

Działa tak samo jak http://www.mpcforum.pl/topic/746986-hack-bot-levelmoneypart-free-bot-10012013r/

Tylko ma wbudowany AutoFinish.

Opublikowano

"nie można znaleźć wersji modułu wykonawczego do uruchomienia tej aplikacji"

 

kolega odpala bota i takie coś się wyskakuje. co zrobić?

Opublikowano

"nie można znaleźć wersji modułu wykonawczego do uruchomienia tej aplikacji"

 

kolega odpala bota i takie coś się wyskakuje. co zrobić?

Niech wyłączy antywirusa i ponownie pobierze hack i wtedy niech odpali.

Powinno pomóc :)

Opublikowano

Niech wyłączy antywirusa i ponownie pobierze hack i wtedy niech odpali.

Powinno pomóc :)

 

Dzięki ale to była wina braku najnowszego frameworka :D

 

kiedy dowy update xD?

Opublikowano

Guys: There was an update today on NFSW... Hack is working by 90% on NEW PATCH and by 100% on the OLD PATCH ... // Hack will be updated today to newest!

Opublikowano

Czemu jak włączam trainer to wyskakuje ,,PowerUps settings can't be loaded, it semms you haven't been in game with new multihack yet.'' o co chodzi ??

Hack zostanie zaktualizowany w najbliższych dniach.

Tak ja pisze @2up w 90% działa na nowym patchu, a w 100% na starym.

Opublikowano

New update through AutoUpdate, on forum will be posted in few minutes... Added Check for newest version, if you don't have the newest, you will get a warning, that some of the hacks won't work.

Opublikowano

Jak działa Race BoT ??

Po polsku powiem:

 

 

Bot sam kieruje myszka i sam naciska w okienku World'a.
Sam robi wyścigi Jeden Gracz.
Działa tak samo jak tu.
Tylko ma wbudowany AutoFinish, nie trzeba trainerów ściągać. 2 w 1
Rozdzielczość 800x600
Tryb okienkowy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...