Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ChaosOnline]125Cap►125Skills►Nowe Bronie►Job/Ctf/ConstantFw►Baghdad


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Server Online : Gm zapowiedzial ze w nastepny weekend zostana dodane stony 12d do npc za arena coin , oraz ( nie wiem w jakim terminie) zostana dodane nowe skile do bowa

 

w ch (chyba zakladka fire) zostal dodany skill lucky 5% oraz w cleryku u eu postaci jego koszt wynosi 3m sp :D laduje sie 11h a jego czas trwania to chyba 1,5h o ile dobrze pamietam , po teleporcie znika wiec uzywajcie go rozwaznie bo mozna sie rozczarowac po tp :D

Edge-1.png
  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Rekrut
Opublikowano

Rozmawiałem z [GM]Div'em i powiedział mi, że dziś będzie zmiana dedyka oraz nowego antyddosa(prawdopodobnie).

 

 

[14:09:59] Divntos: overlimit never stop

[14:10:05] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): ;d

[14:10:11] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): but its only 3 bot nets

[14:10:15] Divntos: 3 bot net

[14:10:15] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): u can stop this easy

[14:10:27] Divntos: each = 6m packet pet 300sec xD

[14:10:32] Divntos: per*

[14:10:41] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): i know

[14:10:43] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): im not noob

[14:10:51] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): but if u got ddos like hyperfilter or even better

[14:10:54] Divntos: when the datacenter see the doser going to be high they shutdown the machine :D

[14:10:55] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): it shouldn't be any problem

[14:11:06] Divntos: hyperfilter cost 500$ per month

[14:11:11] Divntos: and we aready start !

[14:11:24] Divntos: they didnt give me chance to get some donate to get a good protection !

[14:11:36] Divntos: iam really tired :D

[14:11:43] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): so you're saying u dont have any ddos protection? ^^

[14:11:54] Divntos: i got a ddos protection

[14:11:55] Divntos: hand made :D

[14:12:01] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): :D

[14:12:03] Divntos: the ddos guy can ddosing me

[14:12:06] Divntos: for a 2 mins

[14:12:14] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): but... why dont you buy hyperfilter

[14:12:15] Divntos: but fucken datacenter close the machine after that

[14:12:27] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): when server will be started normally with hyperfilter

[14:12:30] Divntos: i will change the host today maybe

[14:12:34] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): u will get enough donates for that

[14:12:43] Divntos: lets hope

[14:12:59] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): so any news when u open server? :P

[14:13:06] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): because my friends are spamming me 24/7 -.-

[14:13:06] Divntos: why u asking ?

[14:13:12] Divntos: aha

[14:13:13] Divntos: well

[14:13:15] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): and they're like : PLAY WITH US

[14:13:16] Divntos: in few hours i will

[14:13:22] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): So I think im gonna try

[14:13:23] Divntos: ur welcome

[14:13:30] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): Thanks ^^

[14:13:50] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): how about ip limit btw?

[14:13:58] Divntos: 3

[14:14:04] Divntos: i limit the tcp

[14:14:19] Divntos: atm i got the most cool db

[14:14:25] Divntos: but that why they ddosing me xD

[14:14:26] Divntos: wth ~!

[14:14:47] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): :(

[14:15:03] Divntos: np its really np

[14:15:08] Divntos: the filter will arrived today

[14:15:14] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): good

[14:15:20] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): can you pm me back on skype

[14:15:24] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): when server will start?

[14:15:25] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): :)

[14:15:29] Divntos: ya for sure

[14:16:35] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): thanks ;p

 

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

Rozmawiałem z [GM]Div'em i powiedział mi, że dziś będzie zmiana dedyka oraz nowego antyddosa(prawdopodobnie).

 

 

[14:09:59] Divntos: overlimit never stop

[14:10:05] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): ;d

[14:10:11] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): but its only 3 bot nets

[14:10:15] Divntos: 3 bot net

[14:10:15] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): u can stop this easy

[14:10:27] Divntos: each = 6m packet pet 300sec xD

[14:10:32] Divntos: per*

[14:10:41] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): i know

[14:10:43] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): im not noob

[14:10:51] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): but if u got ddos like hyperfilter or even better

[14:10:54] Divntos: when the datacenter see the doser going to be high they shutdown the machine :D

[14:10:55] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): it shouldn't be any problem

[14:11:06] Divntos: hyperfilter cost 500$ per month

[14:11:11] Divntos: and we aready start !

[14:11:24] Divntos: they didnt give me chance to get some donate to get a good protection !

[14:11:36] Divntos: iam really tired :D

[14:11:43] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): so you're saying u dont have any ddos protection? ^^

[14:11:54] Divntos: i got a ddos protection

[14:11:55] Divntos: hand made :D

[14:12:01] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): :D

[14:12:03] Divntos: the ddos guy can ddosing me

[14:12:06] Divntos: for a 2 mins

[14:12:14] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): but... why dont you buy hyperfilter

[14:12:15] Divntos: but fucken datacenter close the machine after that

[14:12:27] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): when server will be started normally with hyperfilter

[14:12:30] Divntos: i will change the host today maybe

[14:12:34] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): u will get enough donates for that

[14:12:43] Divntos: lets hope

[14:12:59] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): so any news when u open server? :P

[14:13:06] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): because my friends are spamming me 24/7 -.-

[14:13:06] Divntos: why u asking ?

[14:13:12] Divntos: aha

[14:13:13] Divntos: well

[14:13:15] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): and they're like : PLAY WITH US

[14:13:16] Divntos: in few hours i will

[14:13:22] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): So I think im gonna try

[14:13:23] Divntos: ur welcome

[14:13:30] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): Thanks ^^

[14:13:50] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): how about ip limit btw?

[14:13:58] Divntos: 3

[14:14:04] Divntos: i limit the tcp

[14:14:19] Divntos: atm i got the most cool db

[14:14:25] Divntos: but that why they ddosing me xD

[14:14:26] Divntos: wth ~!

[14:14:47] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): :(

[14:15:03] Divntos: np its really np

[14:15:08] Divntos: the filter will arrived today

[14:15:14] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): good

[14:15:20] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): can you pm me back on skype

[14:15:24] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): when server will start?

[14:15:25] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): :)

[14:15:29] Divntos: ya for sure

[14:16:35] †丂hőwMǔsイG⌂O刀†( ͡° ͜ʖ ͡°): thanks ;p

 

hhhhhhhhhhh, zmiana dedyka im zajmie minimum 1-2 dni jezeli go nie kupili jeszcze.

btw, i tak Ci nie napisze kiedy bo zapomni xD

Rekrut
Opublikowano

hhhhhhhhhhh, zmiana dedyka im zajmie minimum 1-2 dni jezeli go nie kupili jeszcze.

btw, i tak Ci nie napisze kiedy bo zapomni xD

 

Ty mnie tu nie dziaduj, jak napisze to napisze. Nawet jeśli tego nie zrobi to i tak mi pewne osoby powiedzą ;)

@EDIT: Jego tekst, że DDoS protection jaki posiada jest zrobiony przez niego niszczy system >.<

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

No ale teraz muszą ludzie ostro donatować, żeby miał na opłaty tego hyperfiltra :P W każdym bądź razie mam nadzieję że szybko odpalą serverek i będzie można wrócić do normalnej gry .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...