Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ChaosOnline]125Cap►125Skills►Nowe Bronie►Job/Ctf/ConstantFw►Baghdad


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czyżby od wczoraj off?

 

No niestety...

Całkiem spoko był serwer, ale administracja za dużo kręci, zmienia... stara się z tego zrobić ch*** wie co...

Co chwile server off co jest najgorsze ...

Mam tam kilka postaci po 120 - 125 lv i chyba i tak kończę grę na tym serwie...

 

 

Jak ruszy to dam Edita :'p

 

 

Pozdrawiam i przy okazji życzę wesołych świąt i upojnego sylwestra :')

Opublikowano

@up

Z tego co czytałem na epvp, to ponoć znów na być off jakieś 3 dni. Także ja też będę sprawdzał i jak co, to dam info :)

 

Ja również życzę wesołych świąt i "zapomnianego" sylwestra :*

Opublikowano

Ogólnie to nie rozumiem dlaczego administracja servera wyłacza go średnio co dzień dwa..

Co chwile jakies updaty co gówno wnosza do gry i server offline przez 2 dni.

Rozumiem bugi itp ale bez przesady zeby od ponad miesiaca codziennie mieli tyle bugow do naprawy

Opublikowano

Serwer już działa normalnie od ponad tygodnia!!!! Zapraszam

A są lagi czy coś bo czekałem na ten serw bo ciekawy tylko nie wiem czy warto grać bo miał duże problemy ostatnio :(
1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

Jak narazie to jest stabilnie. Jeżeli coś to mam guild "Piwo" założoną tak o, żeby sobie pogadać (nie myślę o żadnym FW ani nic, bo nie mam na to czasu ;d). Jeżeli ktoś wyraża chęci to pisac do mnie w grze - nick: Dupeczka.

Opublikowano

nie dziala od wczoraj stronak tez nie odpowiada czyzby GM dał dupy ? 0 informacji na temat off

!!!! Grozisz MI !!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...