Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ChaosOnline]125Cap►125Skills►Nowe Bronie►Job/Ctf/ConstantFw►Baghdad


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

wez sie lepiej nie udzielaj bo sram takimi postami, tak samo jak na epvp widzac post ze server jest tylko dla kasy. (twojego autorstwa) :>

Opublikowano

http://multiupload.nl/A80W5THQ83 macie :>

 

 

 

- Host Changed (Done)

- Add Awakens - Coins in JobCave - Jupiter

- Fixed FGW to work with D13

- Add Raward +1 D13 Weapon from FGW

- Add ZP Coins as raward from CTF + BattleArena

- Add teleport hole droping from jupiter + Arabia + JobCave mobs

Opublikowano

ejj nie ma sensu tego pobierac serwer od 3 dni off , nie bd dzialal , nawet na epvp pisze ze raczej watpia ludzie ze serwer zostanie wznowiony . temat do zamkniecia ....

Opublikowano

@up

wez sie lepiej nie udzielaj bo sram takimi postami, tak samo jak na epvp widzac post ze server jest tylko dla kasy. (twojego autorstwa) :>

 

Ogarnij dupsko , mowie prawde a ty nie chcesz w to wierzyc ze server upada ...

Opublikowano

Ogarnij dupsko , mowie prawde a ty nie chcesz w to wierzyc ze server upada ...

sam dupsko ogarnij hejcie, wez wyjdz i szukaj innego servera skoro twierdzisz ze upada. a znajac zycie server bedzie on to wbijesz. Wiec sobie daruj juz serio typie.

Opublikowano

sam dupsko ogarnij hejcie, wez wyjdz i szukaj innego servera skoro twierdzisz ze upada. a znajac zycie server bedzie on to wbijesz. Wiec sobie daruj juz serio typie.

 

Placz ... wydales kase na item zapewne a teraz sie wkurwiasz ze nie dziala non STOP . Jak by mial dzialac to by juz dawno dzialal -_-

Opublikowano

walic to ze wydalem, nie placze bo jest takie cos jak charge back. :)

i dla twojej swiadomosci, wczoraj byl online, rano rowniez. Wiec mi tu nie mow ze ciagle jest off, przynajmniej cos dodawaja. A nie zdziwie sie jak naprawia bug z fgw ktory nie pokazywal sie po uzyciu. Wiec swoja uprzejma buzke zamknij, jesli nie wiesz jaki wczoraj byl update bo gadasz glupoty.

Opublikowano

@FiShWiFe

O co Ty się kłócisz człowieku, akurat tak się składa że masz najmniej do powiedzenia czy server będzie otwarty czy nie, to są tylko przypuszczenia, więc chyba za bardzo jesteś pewny swoich wypowiedzi.

Opublikowano

nowe media jest od 2-3 dni juz do pobrania..czytajcie wszystkie posty zanim sie zapytacie.

btw, osobiscie juz tam nie gram bo to jest jakas beka, server znowu off. xD

Opublikowano

no bo mają takie odjazdy że wyłączają serwer co chwile, i to odstasza graczy:/

tam już chyba grało z 500 osób, ale zaczął sie ddos, potem off co chwila i teraz mało ludzi gra:/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...