Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jam jest nub totalny w takich grach, dlatego zwracam się do Was z pytaniem.

Da radę zrobić jakiś zajebiaszczy, ofensywny skład do ok. 8k? Zależy mi na chemi 100.

Gram na androidzie jak by coś, choć planuję kupić i na PC :/

 

PS. Najlepiej BBVA, ale konieczne to nie jest.

Portugalska http://www.futhead.com/14/squads/309391/
BPL http://www.futhead.com/14/squads/642318/
BBVA http://www.futhead.com/14/squads/4803834/
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Troche ten pace u gerrarda i lamparda odstraszają ;D

A co powiecie np zmienić ramiresowi na CM i np Eriksenowi

 

Pace nie odgrywa tak dużej roli jak w 13.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

ja chcialbym jeszcze 4 sklady do 70-75k ( z lig : angielskiej , hiszpanskiej, niemieckiej, wloskiej)
i mam jescze pytania
1. o co chodzi z TOTY (chyab tak to sie pisalo)?
2. ktora z lig najsilniejsza?

3. co bardziej oplaca sie kupowac zlotą paczke czy zlota paczke premium

Opublikowano

ja chcialbym jeszcze 4 sklady do 70-75k ( z lig : angielskiej , hiszpanskiej, niemieckiej, wloskiej)

i mam jescze pytania

1. o co chodzi z TOTY (chyab tak to sie pisalo)?

2. ktora z lig najsilniejsza?

3. co bardziej oplaca sie kupowac zlotą paczke czy zlota paczke premium

Może póki co odpowiem na pytanka

1. TOTY - Team of the Year - zbiór najlepszych zawodników na przestrzeni całego roku ;)

2.W Fifie nie ma lig słabszych i silniejszych , sam musisz wyczuć jaką ci się lepiej gra.

3.Tą za 7,5k zdecydowanie , chociaż odradzam kupowanie paczek. :D

Opublikowano

Elo :P

Który skład jest według was lepszy?

czy

http://www.futhead.com/14/squads/4817892/
                                                                      
czy         
  http://www.futhead.com/14/squads/4817789/

Z góry dzięki :P

ten Lewandowski

 

 

ja chcialbym jeszcze 4 sklady do 70-75k ( z lig : angielskiej , hiszpanskiej, niemieckiej, wloskiej)

i mam jescze pytania

1. o co chodzi z TOTY (chyab tak to sie pisalo)?

2. ktora z lig najsilniejsza?

3. co bardziej oplaca sie kupowac zlotą paczke czy zlota paczke premium

1. Team Of The Year - Czyli najlepsi piłkarze roku.

2. Nie ma lepszych i gorszych ;)

3. Złotą Paczkę Premium, ale kupuj tylko wtedy jak są promocje lub np. jakaś większa paczka np. 24 zawodnikow, 12 wyjatkowych za 15K ;)

77512f97859e.jpg

Opublikowano

@up

http://www.futhead.com/14/squads/4854316/

Nie zawiedziesz się. Najlepszy skład w FUT. Jak zarobisz trochę kaski to możesz zmienić Armero na El Sharaawy i Ibarbo na Falcao xD

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

Witam,jakiego napastnika z BPL polecacie do 1600 coins? Nie chce Sterlinga,Deulofeu (bo mam) Hernandeza i Welbecka tez nie,bo mialem i zbytnio nie podoba mi sie gra nimi,mam jeszcze Dzeko,myslalem o Defoe,a Wy kogo polecacie? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...