Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ajjj.... Zjebał*m, bo nie przeczytałem i kupiłem boatenga /:

 

Draxlerem gra się świetnie. Przynajmniej w moim odczuciu.

Jeśli chodzi o lewą stronę, to w miesjce Perisicia/Elia polecam ewentualnie Traore ;)

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

najlepszy skład brazyliski z jednym napastnikiem ( NEYMAR ) ? bez informow. ps3

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Skład:Hernandez , Sanchez , Lampard, khedira , Labyad , Bojic , Emerson , Brkić , friedrich , Antonini , Josue ,

Ilość monet:16k

W czym potrzebuję pomocy: Chce złożyć lige Barclays (angielska) przy formacji 4-1-2-1-2. Mam już lamparda. Chce się pobawić i składać skład po 1 zawodniku ale nwm od kogo zacząć , pomożecie ?

Opublikowano

 

Skład:Hernandez , Sanchez , Lampard, khedira , Labyad , Bojic , Emerson , Brkić , friedrich , Antonini , Josue ,

Ilość monet:16k

W czym potrzebuję pomocy: Chce złożyć lige Barclays (angielska) przy formacji 4-1-2-1-2. Mam już lamparda. Chce się pobawić i składać skład po 1 zawodniku ale nwm od kogo zacząć , pomożecie ?

 

 

http://www.futhead.com/14/squads/4748718/

636451494245979649038.gif

Opublikowano

 

Cześć otóż gram na PC w FIFE 14. Potrzebuje dobrego składu BPL, lecz mam dylemat.

http://www.futhead.com/14/squads/4701241/

Mam dwa pytania:

~ Jakich zawodników zamienić ?

~ Ile kosztuje dany piłkarz ?

Za pomoc daje LIKE ;)

 

 

Jaki budżet?

Aby sprawdzić cenę danego piłkarza najeżdżasz kursorem na jego kartę.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

 

Jaki budżet?

Aby sprawdzić cenę danego piłkarza najeżdżasz kursorem na jego kartę.

To znaczy jak sam liczyłem wychodzi ok. 90K bez: Jovetic, Ramires, Baines, Kaboul i Cech <-- bo ich mam.

 

skład do 100K ;)

 

 

///edit

http://www.futhead.com/14/squads/4755353/

 

Skład:Hernandez , Sanchez , Lampard, khedira , Labyad , Bojic , Emerson , Brkić , friedrich , Antonini , Josue ,

Ilość monet:16k

W czym potrzebuję pomocy: Chce złożyć lige Barclays (angielska) przy formacji 4-1-2-1-2. Mam już lamparda. Chce się pobawić i składać skład po 1 zawodniku ale nwm od kogo zacząć , pomożecie ?

 

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Dziękuje, ale na wstępie odrzucam: Santi Cazorla, grałem nim i nie umiem nim grać :D

dzięki za Fellaini, nie pomyślałem o nim.

Koscielny lepszy od Kaboul ?

 

Dałem go bo ma wysoką pracowitość w obronie, a Kaboul średnią.

Santi Cazorla najlepszy z tych ŚPO w tej cenie.

Statystykami dorównuje do Silvy.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

czesc potrzebuje skladu do 15-20k z angielskiej zeby powoli go skladac narazie mam za 10-15k z bbva wiec nie potrzebuje taniego skaldu z angielskiego tylko walsnei do 20k powoli sobie bede na niego zbieral :0

Opublikowano

A jakiego mi polecasz dobrego ŚO z ligi angielskiej? Chodzi mi o fut 13

 

Luiz, Kaboul, Sakho i Kościelny.

 

 

czesc potrzebuje skladu do 15-20k z angielskiej zeby powoli go skladac narazie mam za 10-15k z bbva wiec nie potrzebuje taniego skaldu z angielskiego tylko walsnei do 20k powoli sobie bede na niego zbieral :0

 

http://www.futhead.com/14/squads/4761671/

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Skład z ligi angielskiej do 100k formacja z 4 obrońcami,4 pomocnikami i 2 napastnikami

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

 

Cześć, mam pytanko co ulepszyć w obecnym składzie tak do 10-20K?

http://www.futhead.com/14/squads/4773289/

Zależy mi na zgraniu 100%.

 

Kup: Palacio (Argentyna -> Inter) - Świetny napastnik 800-1300 i zmień go z tym Sau.

również możesz dokupić Higuain za Ibrarbo - Higuain i Palacio by mieli zgranie ;) Higuain'a na LN a Palacio PN

 

Jak ci starczy kasy dokup Candreva.

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Jam jest nub totalny w takich grach, dlatego zwracam się do Was z pytaniem.

Da radę zrobić jakiś zajebiaszczy, ofensywny skład do ok. 8k? Zależy mi na chemi 100.

Gram na androidzie jak by coś, choć planuję kupić i na PC :/

 

PS. Najlepiej BBVA, ale konieczne to nie jest.

Game Over

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...