Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Tenebris - Era Cieni


kamvader

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wątpię by administrator rozdawał itemki jak ma taki zamiar to będzie kij a nie gra ...

 

Edit:

I nie jaraj się tak że jesteś taki proo w tej grze jak grasz sam ze sobą ... :P

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wątpię by administrator rozdawał itemki jak ma taki zamiar to będzie kij a nie gra ...

 

Edit:

I nie jaraj się tak że jesteś taki proo w tej grze jak grasz sam ze sobą ... :P

hehe żebyś wiedział co to znaczy , może zagrasz ze mną ? Panie kapustko ;p

ps. dla twojej świadomości i krzywej główki nie zabardzo się tym jaram ;)

9adc2b66942ff0dffh1.gif


Serwer TerraVix [survival + PvP] IP: 188.165.22.154 Port: 8110


Opublikowano

Nie bój się w przeciwieństwie do Cb wiem co to znaczy i nie jestem kapustą buraku...

 

Edit:

Jak już miał bym zagrać to dopiero po starcie ...

Opublikowano

Tak samo jak nie wiesz co to burak , ( to warzywo , ładne i jadalne w przećiwieństwie do ciebie )

Dlaczego po starcie ? konta nie będą usuwane ani nic ;)

9adc2b66942ff0dffh1.gif


Serwer TerraVix [survival + PvP] IP: 188.165.22.154 Port: 8110


Opublikowano

Tak samo jak nie wiesz co to burak , ( to warzywo , ładne i jadalne w przećiwieństwie do ciebie )

Dlaczego po starcie ? konta nie będą usuwane ani nic ;)

 

Ogarnij się wiem co to ku*wa mać... nie jestem taki tępy jak ty więc mi nie podawaj definicji z Wikipedii :P

Dlaczego ewentualnie miał bym zagrać po starcie ? Powiem ci jedno : Huj Cię to interesuje KPW ?

Opublikowano

pisze się Chuj* ;)

Nie popłacz się dziewczynko , to nie definicje z wikipedi tylko z głowy :D

Ja jestem bardzo ogarnięty w przećiwieństwie do ciebie ..

9adc2b66942ff0dffh1.gif


Serwer TerraVix [survival + PvP] IP: 188.165.22.154 Port: 8110


Opublikowano

Tiia... Jebłem

 

Edit:

Jestem szlachta i będę pisał tak jak będę chciał huj czy chuj ...

 

 

Edit2

Z tego co widzę w poprzednich postach to o mało ze szczęści się nie spuściłeś że jesteś top 1 ... (szczegół że zawsze jest tylko jedna osoba online - Ty)

Opublikowano

Zazdrościsz ? ^^ wątpie że szlachtą jesteś Oo by cie psy zgarnąły to bys płakał i mamusie wołał ;)

 

ps .. * nie zawsze jestem online ^^ *

9adc2b66942ff0dffh1.gif


Serwer TerraVix [survival + PvP] IP: 188.165.22.154 Port: 8110


Opublikowano

Wiesz ja nie płaczę wgl... zacznijmy od tego.... i nie chodziło mi że jesteś zawsze online tylko że... tylko ty grasz omg...

 

 

Edit:

Mam jedną zasadę nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniży cię do swojego poziomu a potem zniszczy doświadczeniem... więc...

Opublikowano

Jezu kurwa skończcie ja pierdole.

Z 1 strony mamy dzieciaka ,który jest już zajebanym fanem tej gry i się chwali ,że jest 1 jak nikt oprócz niego w to nie gra ,a z 2 strony mamy człowieka ,który stwierdził ,że jak admin ma rozdawać itemy to taka gra nie jest warta gry.

Ja pierdole takie rzeczy to na PW.

Opublikowano

Haha , nie rozbawiajcie mnie grafik ? grafik ?!

Że to zrobił grafik ? ...

Czy poprostu jakiś hobbysta który czyta " poradniki dla zielonych "

Te strony sa poniżej poprzeczki grafika ;)

( sam za wiele nie potrafie ale to nie robi na mnie wrażenia )

Nie wiem co to te dobryrycerz.pl więc ;)

ps. te paperball całkiem udane ;p

Ey kurwa od tomka wypierdalaj ,bo to świetny grafik.

Ile Ci zapłacili żebyś pozytywnie ocenił silnik dobry rycerz w wydaniu tenebris ?

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

Ey kurwa od tomka wypierdalaj ,bo to świetny grafik.

Ile Ci zapłacili żebyś pozytywnie ocenił silnik dobry rycerz w wydaniu tenebris ?

 

Dobrze oceniłem bo wgl. nie wiedziałem że istnieje coś takiego jak dobry rycerz ...

A jagbyś nie zauważył oceniłem stare jego pracę ( z czego nowe na + )

Jezu kurwa skończcie ja pierdole.

Z 1 strony mamy dzieciaka ,który jest już zajebanym fanem tej gry i się chwali ,że jest 1 jak nikt oprócz niego w to nie gra ,a z 2 strony mamy człowieka ,który stwierdził ,że jak admin ma rozdawać itemy to taka gra nie jest warta gry.

Ja pierdole takie rzeczy to na PW.

dzieciaka ? farmazonie społeczeństwa ludzkiego ? W porownaniu do ciebie jestem napewno kilka lat starszy odpale ..

9adc2b66942ff0dffh1.gif


Serwer TerraVix [survival + PvP] IP: 188.165.22.154 Port: 8110


Opublikowano

Tak, tak jesteś starszy od wszystkich .... tak tak....

 

A jak Kongo jest odpałem to ty jesteś DZIWKĄ wiesz ? Kongo to jeden z najbardziej ogarniętych ludzi w tym dziale...

Opublikowano

HAHAHAHAHAHAHAHHA

Dojebałeś

1. Wypierdalaj z tego dzialu ,to nie miejsce dla Ciebie

2. Ok tutaj zbyt ostro go ścisnąłem , ale dla chętnych jaka tu była riposta : 24574437

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

Już go wcześniej sprawdziłem jak do mnie sapał :P Zaraz pewnie dziecko się popłacze i usunie dane z profilu na gadu :P(o ile umie) xD

Opublikowano

Jestem nowy ... ale sądzę, że nie powinno być tu takiego spamu.

Ludzie jak czytam te wasze kłótnie to się za głowę łapię. Nie to żebym kogoś chciał obrażać, ale zachowujecie się jak dzieci z podstawówki albo i gorzej.

 

Liczę że pod moją wypowiedzią nie będzie kilkanaście postów na mój temat, że jaki ja w ogóle jestem nienormalny, nie znam się na programowaniu tak jak tutaj nie którzy itd.

 

Widziałem tutaj post w którym było napisane, że niejaki Kongo zna się super na programowaniu i tylko on ma prawo głosu i on może oceniać ludzi czy ktoś się zna czy nie, to trochę nie tak każdy ma prawo głosu to jest wolny kraj ! ;)

 

Nie chce brać udziału w tej dyskusji tylko chciałem wygłosić swoją opinie.


...

 

Opublikowano

Haha , nie rozbawiajcie mnie grafik ? grafik ?!

Że to zrobił grafik ? ...

Czy poprostu jakiś hobbysta który czyta " poradniki dla zielonych "

Te strony sa poniżej poprzeczki grafika ;)

( sam za wiele nie potrafie ale to nie robi na mnie wrażenia )

Nie wiem co to te dobryrycerz.pl więc ;)

ps. te paperball całkiem udane ;p

 

Skoro nie wiele potrafisz to czemu uważasz Tomka za hobbyste skoro się na tym nie znasz? To nie jest kliknięcie "ZRÓB SZABLON" tylko trochę roboty. Ogólnie lubię rozmowy na poziomie ale jak widzę twoje posty to mi się chce powiedzieć żebyś spierdalał albo się ogarnął.

Opublikowano

Wiecie co..?

Myślałem, że rejestrując się na tym forum porozmawiam z "ludźmi"..

 

Co Wy chcecie kiedyś programować? Być kimś, mieć dobrą szkołę, pracę?

Czy będziecie się w przyszłości kłócić kto jest "chujem" za przeproszeniem?

 

Ogarnijcie się!

To zapowiedź a nie targ w piątek!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...