Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Tenebris - Era Cieni


kamvader

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No to tak :) Pierwsze 100 osób , które lajknie pierwszy post i napisze pozytywny komentarz pod tym postem otrzymuje dostęp do zamkniętych Beta ;) Zostało 80/100!

WymianaSMS.pl - wymień smsy na kupony paysafecard, steam lub doładowania telefoniczne!

Opublikowano

Niestety z względu na powalającą prędkość działania kamila mam w dupie taką robotę i zabrałem wszystkie swoje pliki. Jeśli Kamil chce by ta gra powstała to ją napisze ;). Tam roboty dużo nie ma ,ale to ma być team ,a nie on ,który jest tak często jak błąd w Windowsie ,a pracuje jak nasz rząd myśli nad obniżeniem podatków ,a ja który tak często jestem zazwyczaj w weekend pracuję z prędkością FreeBSD na serwerze.

Opublikowano

Jak dla mnie pomysł fajny. Ale tak jak to Perfect napisał nie możecie tego od razu nazywać hitem. Będzie potrzebna dobra reklama, ogarnięta administracja i żeby projekt w ogóle został wydany ;) Chętnie zagram.

c41caa1ee4d5079bc8576f30d8bce2b5.jpg
Opublikowano

Jak wejdziesz na GryViaWWW i klikniesz na spartacus to zobaczysz jak wygląda gra :)

 

PS Kamvader a co do twojej osoby, dużo piszesz mało potrafisz. Miałeś zrobić clona SF, nie zrobiłeś nie podałeś przyczyny. Ostatnio czytam na GVW co piszesz. Powiedz mi skoro potrafisz PHP, to po co dajesz im zlecenia? Bo jak dla mnie nie ma tu rozsądku.

Opublikowano

Skoro nie ma czasu to po co piszę grę.

 

Skoro miał kasę, poszukiwał programisty za pieniądze, zgłosiłem się, chciałem konkretne szczegóły, to on powiedział że kupił sobie komórkę i nie ma pieniędzy.

 

Skoro miał pisać SF, ale zrezygnował bo ja z kongiem miałem pisać. Projekt jest u mnie na dysku i czeka na dalszy rozwój zdarzeń, bo wystąpiły prblemy prawne.

 

Skoro ma zdolności do pisania, to po co zleca GVW zlecenia i czeka na nie 2 miesiące jak to on napisał.

 

Skoro ma Admina na innym forum, ten kto ma go na GG wie o jakie chodzi. A w opisie o sobie ma "Mam na imie Kamil i mieszkam w Krakowie ;] Korzystam z następujących języków: PHP,MySQL,JS,JQuery,CSS,HTML,ActionScript Chętnie pomagam innym :) Masz jakieś pytanie? Napisz PW chętnie odpowiem.", to czemu sobie sam nie wykona zleceń?

Opublikowano

Perfect teraz to już przesadziłeś -,- Za takie kłamstwo mógłbym Ci pocisnąć ale tego nie zrobię. Działam jak działam i mam gdzieś negatywne opinie. Tolerowaliście mnie tylko z tego powodu , że Kongo był w teamie? Spoko. Chuj wam do tego co robię i jak działam. Czekałem na zlecenie przepisania Mythsa dla znajomego , gdyż nie miałem czasu problem? Jak otworze gierkę to wszystkim przeciwko kij w oko i tyle ;) Jeszcze jedno takie oskarżenie Perfect i inaczej pogadamy.

Robicie sztuczny ruch w temacie , gdyż wasze wypowiedzi nic nie wnoszą. Ja dalej brnę z projektem i nie przejmujcie się tymi cepami ;)

 

Pozdrawiam Kamil KURWA a nie Duńczyk :angry:

WymianaSMS.pl - wymień smsy na kupony paysafecard, steam lub doładowania telefoniczne!

Opublikowano

Nie dlatego że Kongo był, ja cię wogóle nie toleruje. Bo sam jesteś osobą zmienną. Pisałem już z tobą kiedyś na ten temat na PW.

 

To czekamy na efekty pod koniec tygodnia miałeś dać jakieś SS, a koniec się już zbliża.

 

Jak chcesz żebyśmy zmienili zdanie, to napiszgrę do konkursu na grę hazardową. Choć cię nie musi interesować nasze zdanie.

Opublikowano

Nie ma sprawy. Lay czeka na wysłanie tylko ostatnie rzeczy dogaduje z grafikiem i dam SS'a. Dla Ciebie nawet dam jedną z 3 wejściówek na gre. Ale to w sobote dopiero. Zobaczysz efekty. I proszę o uświadomienie sobie , że jak się nie dokończy czegoś lub pracuje w tempie ślimaka to się nie jest najgorszym. Każdy ma swoje tempo pracy i obowiązki.

WymianaSMS.pl - wymień smsy na kupony paysafecard, steam lub doładowania telefoniczne!

Opublikowano

Ale serio Kam.

18 Październik - dołączam do projektu piszesz ,że zrobisz system kraftingu

Mówisz ,że zrobisz go max do piątku ? To będzie 02 listopada ,a to daje nam 2 Tygodnie na napisanie blisko 80 linijek no kurde !

Ja ten system zrobiłem w pół/góra godzinę kiedy moja praca to praca z odpalonym kwejkiem, bestami, 9gagiem etc. To daje nam z 6 serwisów. I koniec końców połowa mojej pracy to przeglądanie tych serwisów bo dla mnie programowanie bez tego to jak wódka bez zagrychy :D

 

EDIT :

Gdybym miał wolny tydzień to bym napisał całość bez problemów. No może otoczenie mapy bym kończył.

 

EDIT2:

Do moich umiejętności nikt nie ma wątpliwości :

http://ninja.exone-web.pl/

 

A twojej stronki żadnej Kam nie widziałem, nawet takiej prostej ,a gdybyś znał tyle języków co napisałeś to byś był najlepszy na tym dziale i znałbyś doskonale PHP

Specjalista
Opublikowano

Łapiecie się za coś, czego nie jesteś w stanie zrealizować i dotrzymać terminu.

Powiem tak, jak mi się kiedyś uda napisać grę to opublikuję zapowiedzi, kiedy ona będzie działałą w 100% i wypuszczę ją do wyszukania błędów przez userów ;)

 

Projekt ciekawie się zapowiadał, ale brakuje tutaj samo zaparcia i motywacji do tego.

Opublikowano

Myśle , że wykazałem swoje umiejętności wypuszczając 4 wersje silnika ErPG -.-

Ja naprawdę mam Cię gdzieś perfect i to jak mam się do Ciebie zwracać. Ty mi udowodnij , że nie jesteś Duńczykiem cwaniaku...

Zapewne więcej przeżyłem niż wy wszyscy razem wzięci i się trzymam więc proszę uważać na słowa. Ta właśnie kongo ty sobie siedzisz na kwejku a ja mam prywatne życie i nie siedzę cały czas na komputerze co nie daje mi możliwości klepania w kodzie.

Ma ktoś wątpliwości co do moich umiejętności? Proszę bardzo. Uczę się i idzie mi to topornie , ale jakoś idzie i się tego nie wstydzę.

Osobiście wolę wyjść z dziewczyną niż przeglądać kwejka czy inną strone , która nic nie wnosi do życia...

WymianaSMS.pl - wymień smsy na kupony paysafecard, steam lub doładowania telefoniczne!

Opublikowano

Jak byś chciał to ja mogę ci napisać jak wygląda życie. Więcej niż ćwiartka związków w twoim wieku wytrzymuje do 18 lat. Miej se dziewczynę do puki sobie nie znajdzie lepszego. Ale życzę tobie aby było jak najlepiej z nią.

 

4 wersje silnika Erpg jest to kilka linijek kodu. Twoje ulepszenia tak naprawdę nie wniosiosły nic specjalnego do silnika. Wiem że jesteś użytkownikiem GVW, ale tutaj ludzie potrafią więcej niż tam. Jak dla ludzi z stamtąd coś jeden if znaczy w zmianie kodu, na nas to wrażenia nie robi. Tak jak ci pisałem zapisz się do konkursu na grę hazardową, gdzie od początku trzeba wszystko zrobić.

 

Twoją chęć do nauki pochwalam jak ci idzie to topornie, podoba mi się że chcesz się uczyć, ale nie wypisuj głupot na innych forach.

 

"Zapewne więcej przeżyłem niż wy wszyscy razem wzięci" nie wypisuj mi takich głupot człowieku, bo aż mi sie pisać nie chce. Nie wiem czy ludzie nawet ci nie przeżyli więcej niż ty. A na pewno nie przeżyłeś więcej niż ja, biłeś się co dwa tygodnie z noowymi typkami. Nie wiem czy miałeś nawet więcej lasek niż ja. Ale według mnie moje życie było głupie. Zmieniłem się od tego czasu i postępuje według moich zasad.

 

A co do konga to ci powiem jedno, odwal się od niego. Nie spotkałem jeszcze nigdy w życiu tak pozytywnie osoby nastawionej.

Opublikowano

Jak narazie to tylko Bartek wydaje mi się być normalnie nastawiony (no i -+ Kongo). Taka jest mentalność Polskiego internetu , że najlepiej kogoś zbesztać.

To jest tylko ZAPOWIEDŹ projektu. Czy ja mam jakiś pierdolony obowiązek siedzieć nad tym dzień, noc i tylko tym się zajmować?

Dałem zapowiedź bo chciałem dowiedzieć się jak stoję z potencjalnymi graczami itp i mówiłem , że jak ktoś ma pisać coś co NIC nie wnosi do tematu to niech idzie się utopić. GRA POWSTAJE POWOLI ALE POWSTAJE.

Bartku ja wiem , że wy umiecie więcej i sobie to cenię :) Ale tam jestem z powodu znajomego i czasami pomagam innym. Nie wierzycie?

Zapytajcie się paru użytkowników z tamtego forum a tutaj chociażby LoneyPL. Zawsze znajdę chwilę dla każdego. To , że wykorzystuje to nie znaczy , że umiem i oświadczam wszystkim wszech i wobec iż się uczę i je WYKORZYSTUJE i do tego się uczę.

WymianaSMS.pl - wymień smsy na kupony paysafecard, steam lub doładowania telefoniczne!

Opublikowano

No oke Kamil. Perfect nie jest duńczykiem bo po

a) siedzi więcej na tym dziale od niego

B) ma większe umiejętności od duńczyka

c) Pisał skrypty do ninja World ,które po lekkiej poprawie dobrze się nadawały.

Teraz co do mojego życia.

Faktycznie sporo czasu spędzam przed komputerem ,ale jeśli ktoś mnie wyciąga na dwór - wychodzę. W okresie wakacyjnym biegałem regularnie co 2/3 dni po 4/8/10 kilometrów

Napisałeś ,że "GRA POWSTAJE POWOLI ALE POWSTAJE". Z chęcią chciałbym się dowiedzieć co się zmieniło w ciągu tego tygodnia bez mojej pomocy.

Mówisz ,że masz życie, wyjdziesz z dziewczyną itd. ,ale tyle czasu co ja ci przez tydzień naliczyłem czasu na GG to wystarczająco by ten skrypt do zeszytu przepisać. (Krafting)

 

Czy masz pierdolony obowiązek pisać tą grę ? - Nie nie masz ,ale zapowiedź tworzy się wtedy gdy nad grą naprawdę ciężko się pracuje. Przykład Draconesii - gość gdzieś w marcu/styczniu pisał zapowiedź ,ale i tak jeszcze nie wyszła bo studiuje i musi się uczyć ,ale to co może poświęca grze i naprawdę są efekty.

 

I na koniec :

oe tsni tspang vrrtep

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...