Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Tenebris - Era Cieni


kamvader

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kamil moja jedna taka mała uwaga dopracuj trochę to logowanie do góry i napisy z boku menu bo troszkę to h*jowo wygląda :P

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

np te pola od logowania gdzie wpisujesz dane niech będą wyżej, zboku chodzi mi o to menu a dokładnie napisy menu, statystyki, partnerzy nachodzą na tą kulkę popraw to :P

Opublikowano

można link do stronki prosze ^^

9adc2b66942ff0dffh1.gif


Serwer TerraVix [survival + PvP] IP: 188.165.22.154 Port: 8110


Opublikowano

Pod koniec tygodnia powinien ukazać się nowy szablon gry :) Zostanie też dodanych pare ciekawych dodatków ;)

WymianaSMS.pl - wymień smsy na kupony paysafecard, steam lub doładowania telefoniczne!

Opublikowano

Ni3 wiem jak to powiedzieć ;) gierka jest zajebi*** mozesz siedziec 3h i Ci się nie znudzi ;p

ogolnie jestem nr 1. 15 lvl + narazie żadnych błędów , macie w chu* dobre łącze stronka się ładuje w ułamki sekundy , PO PROSTU SUPER ! mam nadzieje że dodacie sms bo bym kupił kilka itemków ;pk

ilka pytań :

- jak wyzwać kogoś gildie na wojne

- jak przyjac kogos do gildi gdy ma zaproszenie

- czy są na wyższy lvl bronei dla magika ( bo mam an 1 lvl +5 )

 

Polecam gierke ;p

9adc2b66942ff0dffh1.gif


Serwer TerraVix [survival + PvP] IP: 188.165.22.154 Port: 8110


Opublikowano

1.Wojny gildii są prowadzone o określoną przez założyciela gildii ilość złota.

Dodatkowo zwycięska gildia otrzymuje srebrne monety(rozdzielane między członkami), które są potrzebne do odblokowania jednej z lokacji w porcie(Twierdza; 300 monet).

Punkty zdobywa się za pokonywanie przeciwników na arenie.

Jeżeli wygramy z osobą o więcej niż 5 lvl większą, gildia zdobywa 3 punkty.

Jeżeli wygramy z osobą o 5 lvl maksymalnie mniejsza lub o 4 lvl maksymalnie większą to gildia zdobywa 2 punkty.

Jeżeli wygramy z osobą o więcej niż 5 lvl mniejszą to gildia zdobywa 1 punkt

Jeżeli przegramy to przeciwna gildia zdobywa 1 punkt.

Wojna trwa 24 h i wygrywa gildia która zdobędzie więcej punktów.

Punkty zdobyte na wojnie są dodawanie do punktów walki gildii. Po rankingu punktów walki poznajemy najwaleczniejszą gildię.

2. Osobe zaprosić możesz poprzez wpisanie go w ustawieniach w gildii. Gildia -> Ustawienia i pierwsza opcja .

3. Zostaną dodane na start.

WymianaSMS.pl - wymień smsy na kupony paysafecard, steam lub doładowania telefoniczne!

Opublikowano

ahaa , skoro za pokonanie są punkty w takim razie osoby ktore maja np 50 lvl a inni maja max 40 to jest na lodzie i nikogo atakować nie może w wojnie o monetki , okej wyslalem zapro do gildi a jak on ma je przyjac ? aaa i jak wyzwać tą gildie ? bo nei napisałeś :D

9adc2b66942ff0dffh1.gif


Serwer TerraVix [survival + PvP] IP: 188.165.22.154 Port: 8110


Opublikowano

Ni3 wiem jak to powiedzieć ;) gierka jest zajebi*** mozesz siedziec 3h i Ci się nie znudzi ;p

ogolnie jestem nr 1. 15 lvl + narazie żadnych błędów , macie w chu* dobre łącze stronka się ładuje w ułamki sekundy , PO PROSTU SUPER ! mam nadzieje że dodacie sms bo bym kupił kilka itemków ;pk

ilka pytań :

- jak wyzwać kogoś gildie na wojne

- jak przyjac kogos do gildi gdy ma zaproszenie

- czy są na wyższy lvl bronei dla magika ( bo mam an 1 lvl +5 )

 

Polecam gierke ;p

 

No sorry, ale żebyś się nie posikał ze szczęścia.

 

99% to gotowiec dobryrycerz.pl. Chyba tylko lay troszeczkę zmieniliście. (tzn skopiowaliście skądś i napis w paintcie)

tumblr_inline_nt05diSJ3v1r02w2j_500.gif

Opublikowano

Żebyś ty się nie posikał. Już zostało zmienione pare rzeczy. Nad layoutem ciężko pracowałem więc się nie oddzywaj. Umiesz zrobić lepiej to pokaż i oddaj mi swoją prace jak Ci tak nie pasuje wygląd tej gry. Będzie nowy ale w swoim czasie. Nie pozwalam aby tenebris było uosabiane z dobrym rycerzem. Za pomówienia też grożą odpowiedzialności karne.

WymianaSMS.pl - wymień smsy na kupony paysafecard, steam lub doładowania telefoniczne!

Opublikowano

Żebyś ty się nie posikał. Już zostało zmienione pare rzeczy. Nad layoutem ciężko pracowałem więc się nie oddzywaj. Umiesz zrobić lepiej to pokaż i oddaj mi swoją prace jak Ci tak nie pasuje wygląd tej gry. Będzie nowy ale w swoim czasie. Nie pozwalam aby tenebris było uosabiane z dobrym rycerzem. Za pomówienia też grożą odpowiedzialności karne.

Śmiechu warte, nie możesz wymagać czegoś takiego.

Każdy będzie ci to wytykał póki nie przerobisz tego w takim stopniu aby twoja gra nie miała nic wspólnego z dobrymrycerzem

logo.png

Opublikowano

Umiesz zrobić lepiej to pokaż i oddaj mi swoją prace jak Ci tak nie pasuje wygląd tej gry

 

o.O Sam do mnie pisałeś z miesiąc temu, czy zrobię ci layout, ale odmówiłem z braku czasu. Rozumiem, że pisałeś w ciemno.

 

Wszystko jest identyczne jak dobryrycerz.pl, nawet nie wykazałeś się, mogłeś wymyślić inne klasy czy coś..

tumblr_inline_nt05diSJ3v1r02w2j_500.gif

Opublikowano

tomekdan masz świadomość że każda twoja wypowiedz nie am sensu i nie jest nawet poparta argumentami , no i co że się posikam ;) posprzątam to twojim ryjkiem .. A ty żebyś się nie posrał bo nawet tego 1% byś nie zmienił :)

Starasz się swoje sfrustrowanie wypisać na postach ? bo coś ci nie wychodzi ..

9adc2b66942ff0dffh1.gif


Serwer TerraVix [survival + PvP] IP: 188.165.22.154 Port: 8110


Opublikowano

A więc koledzy nie wieżą w tomekdana tak kurwa ?! To proszę bardzo :

http://ninja.exone-web.pl/

http://paperball.hostei.com/

http://scr.hu/7wh/7v69g

http://vcasino.comlu.com/

 

@up - tak Tomek by nie zmienił 1% kodu tu masz rację bo jest GRAFIKIEM i graficy charakteryzują się tym ,że zazwyczaj nie umieją przerabiać kodu. Wiem to dziwne też się dziwię.

@3up - I dobrze mu napisałeś :)

@4up - ujdzie ,ale lewe headery do poprawy.

 

@Tomek - lay'a tu trochę zmienił. Jeszcze bym coś powiedział ,ale to kiedy indziej ;)

 

I jak patrzę na grę to oprócz layoutu (nie grafiki gry) to czysty dobry ryc.

Opublikowano

Haha , nie rozbawiajcie mnie grafik ? grafik ?!

Że to zrobił grafik ? ...

Czy poprostu jakiś hobbysta który czyta " poradniki dla zielonych "

Te strony sa poniżej poprzeczki grafika ;)

( sam za wiele nie potrafie ale to nie robi na mnie wrażenia )

Nie wiem co to te dobryrycerz.pl więc ;)

ps. te paperball całkiem udane ;p

9adc2b66942ff0dffh1.gif


Serwer TerraVix [survival + PvP] IP: 188.165.22.154 Port: 8110


Opublikowano

Dobry rycerz to stary projekt który wygasa. Ludzi gówno interesuje co to za silnik. Zostały dodane walki w JQuery.

WymianaSMS.pl - wymień smsy na kupony paysafecard, steam lub doładowania telefoniczne!

Opublikowano

Oj Kongo pokazałeś moje starocie (no prócz paperball).

 

Zdementuję negatywne komentarze luk327 pokazując moją nową galerię: KLIKNIJ >D

 

Pozdrawiam i życzę ogrooomnych pieniędzy, no bo przecież tylko o to chodzi ;)

 

A tak w ogóle to podobno robiłeś tą grę już od kilku miesięcy a tu nagle pojawił się silnik dobryrycerz.pl i gra w przeciągu tygodnia wystartowała no super :D

tumblr_inline_nt05diSJ3v1r02w2j_500.gif

Opublikowano

kam napisałeś że na ulepszenie jest 100% a ja na +6 chce robić i spalił ... i powiedz mi jak mam zdobyć broń dla maga ;)

9adc2b66942ff0dffh1.gif


Serwer TerraVix [survival + PvP] IP: 188.165.22.154 Port: 8110


Opublikowano

Gdzie napisałem , że ulepszenie jest na 100% ;)? Bronie zostaną wprowadzone zaraz przed oficjalnym startem gry :)

WymianaSMS.pl - wymień smsy na kupony paysafecard, steam lub doładowania telefoniczne!

Opublikowano

czyli przez ok 2 tyg bede bez broni ? ;) czy mi może sfundujesz ...

9adc2b66942ff0dffh1.gif


Serwer TerraVix [survival + PvP] IP: 188.165.22.154 Port: 8110


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...