Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szescianny-Rozp****ol! Typ kwadratowej masakry! [BEZ LWC] [NON-PREMIUM] [PODANIA PRZYJMUJEMY W GODZINE!] [DEDYK]


qRTuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek 25

Nick PanMichal

Imie michal

Skype nie znam

Cos o sobie jestem michalem

Dlaczego chcesz u nas grac? a dlaczego nie

Czy bedziesz nagrywal ? nie mam kamery

 

 

Wiek 25

Nick PanMarcin

Imie Marcin

Skype nie mam

Cos o sobie jestem marcinem

Dlaczego chcesz u nas grac? bo lubie majnkrafta i jestem budowlancem

Czy bedziesz nagrywal ? mozliwe

 

2 zgłoszenia w 1 ?

 

Simarek i Sherer dodani do W L

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek15

Nick domi123451

Imię Dominik

Skype na pw

Coś o sobie Lubie Kwadratową Masakrę

Dlaczego chcesz u nas grac? Ponieważ Bardzo Długo Szukam Takiego Servera

Czy będziesz nagrywał ? Może

Opublikowano

Wiek:14

Nick: xOski55

Imie: Oskar

Skype: NewaxPL

Cos o sobie: Jestem ogarnięty i miły ;DDDD

Dlaczego chcesz u nas grac?: Ponieważ chciałbym zagrać na takim serwerze typu Kwadratowa ;)

Czy bedziesz nagrywal ? Nie wiem, Może xD..

Opublikowano

Podanie :

Wiek14

Nick rafias

Imie Rafal

Skype tak

Cos o sobie Lubie grać w minecrafta

Dlaczego chcesz u nas grac? Lubie serwery masakry

Czy bedziesz nagrywal ? Może

Opublikowano

Wiek: 16

Nick: Emilos

Imię: Emil

Skype: posiadam

Cos o sobie: Lubie grac w minecrafta,piłke nożną

Dlaczego chcesz u nas grac?: Lubie serwery typu Kwadratowa Masakra

Czy bedziesz nagrywal ?: moge

Opublikowano

Podanie :

Wiek:13

Nick:BCCichy

Imie:Bartek

Skype:cichy.c

Cos o sobie:Jestem dłuższym graczem w minecraft.Jestem spokojny i miły dla otoczenia.

Dlaczego chcesz u nas grac?:Lubie grac na serwerach tego typu.

Czy bedziesz nagrywal ?:Tak.Mam zamiar coś nagrać z tego serwera.

Mój kanał na Youtube to TheBCCichy

Opublikowano

Wiek:15

Nick:Agumos

Imie:Patryk

Skype:patryk_antosik

Cos o sobie: Kocham Kwadratową masakrę i nagrywam filmy na YT więc może też coś nagram z tego serwa ;)

Dlaczego chcesz u nas grac? Sądzę, że będzie fajna zabawa :)

Czy bedziesz nagrywal ? Prawdopodobnie

Opublikowano

Podanie :

 

 

 

Wiek: 15 lat.

 

Nick: Tuuusia5

 

Imie: Natalia

 

Skype: Narazie niemam ;d

 

Cos o sobie: Jestem zwariowaną i szukającą przygód nastolatką

 

Dlaczego chcesz u nas grac? Ponieważ Jestem ciekawa tego serwera

 

Czy bedziesz nagrywal ? Nie wiem,ale możliwe

Opublikowano

Wiek 14

Nick WhR

Imie Mateusz

Skype MAM :)

Cos o sobie lubie sport szczególnie piłke nożna

Dlaczego chcesz u nas grac? Lubie tego typu serwery i ten serwer jest ciekawy bardzo podobny do prawdziwej !

Czy bedziesz nagrywal ? Jeśli serwer będzie ogarniety i zaczne mutacje to tak :)

 

Po co piszesz że rekrutacja off ? To jest bez sensu...

Opublikowano

Wiek:13

Nick:XiniPL

Imie;Dominik

Skype:nie posiadam

Cos o sobie:lubie grać w minecrafta

Dlaczego chcesz u nas grac?:Bo lubie

Czy bedziesz nagrywal ?:NIE bede moj komp się nie nadaje

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: 3sztof97

Imie: Krzysztof

Skype: Krzysztof20031997

Cos o sobie: Poje*any no-life, lubię grać w minecraft, lecz bez nagrywania/nie grając na multi mi się nie chce:D

Dlaczego chcesz u nas grac? Ponieważ lubię grać z innymi ludźmi i bardzo podoba mi się te respienie, życia za diaxy itp:D

Czy bedziesz nagrywal ? Może, zależy jak się potoczy moja gra na tym serwerze:)

Pozdrawiam

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

Wiek: 18

Nick: Ixoss

Imie: Bartłomiej.

Skype: jak najbardziej , ts'3 mumble , ventriloo.

Coś o sobie : Baardzo chętnie pomogę fizycznie jak i finansowo wspierać serwer.

Dlaczego chcesz u nas grac? : Lubię pomagać. ^.^

Czy będziesz nagrywał? : Oczywiście Jak tylko będzie potrzeba.

 

 

Proszę o pozytywy . podanka :)).

 

 

 

FAR. Ixoss.

Jeżeli pomogłem daj [+] !...

Opublikowano

Wiek : 15

Nick : TwistedPL

Imie : Jacob

Skype : tictasq

Cos o sobie : lubie no-lajfić ;D

Dlaczego chcesz u nas grac? : bo takk ?!

Czy bedziesz nagrywal ? : Ta moge nagrywac

Opublikowano

Tak Na serio jeden wielki burdel na serwerze.Admini nie Ogarniaja Jedyny Co ogarnia to Niochbochxd z tego co wiem to headadmin. "najlepszy" z nich to patulec haha kompletne dno.

 

Tyle z Mojej strony!

 

Chcialem Tylko Powiedziec ze nie polecam .

 

 

PZDR 600 ;)

Opublikowano

Wiek 17

Nick zielu71

Imie Łukasz

Skype zielu

Cos o sobie chodzę do 2kl technikum mechanicznego, lubię się powygłupiać i więcej to poznacie mnie być może na serwerze

Dlaczego chcesz u nas grac? bo szukam takiego serwera, dość ogarniętego

Czy bedziesz nagrywal ? jeśli spodoba mi się serwer to tak

ZBIERAM PLUSY +

Opublikowano

Tak Na serio jeden wielki burdel na serwerze.Admini nie Ogarniaja Jedyny Co ogarnia to Niochbochxd z tego co wiem to headadmin. "najlepszy" z nich to patulec haha kompletne dno.

 

Tyle z Mojej strony!

 

Chcialem Tylko Powiedziec ze nie polecam .

 

 

 

 

PZDR 600 ;)

 

 

Haha bo dostales bana za grif i wyzywanie ;)

Opublikowano

Wiek 17

Nick Chomik

Imie Sebastian

Skype Mam ts3 i skype ;)

Cos o sobie chodzę do 1kl zawodowki kierunek ? mechanik , Mam poczucie humoru :)

Dlaczego chcesz u nas grac? bo szukam takiego serwera

Czy bedziesz nagrywal ? raczej nie ;)

Opublikowano

Podanie : By Kcin

Wiek15

Nick Kcin

Imie Kamil

Skype Kcin

Cos o sobie Mam na Imię Kamil Lubie Grać W MC I Lubie Piłke Nożnom I Informatyke

:D.

Dlaczego chcesz u nas grac?Po Mi Sie Wydaje Że Jest Najlepszy .;D

Czy bedziesz nagrywal ?Może

:D

mca.png


Opublikowano

Wiek: 15

Nick: iDoxik

Imie: Daniel

Skype: daniel.paruzynski1

Cos o sobie: Mam 15 lat, interesuje sie sportem, grafiką oraz informatyką

Dlaczego chcesz u nas grac? Szukam serwera podobnego do kwadratowej masakry ponieważ chce zacząć serie na moim kanale z takim serwerem

Czy bedziesz nagrywal ? Oczywiście : >

mca.png
Opublikowano

JA

 

Wiek: 16

Nick: Kira_89

Imię: Konrad

Skype: Ulquiorra291

Coś o sobie: Interesuję się M&A od 14lat (Zaczęło się od oglądania z bratem Dragon Ball'a nie byłem świadomy że oglądam anime), Nie lubię się kłócić :)

Dlaczego chcesz u nas grac?: Ponieważ mi się nudzi. Dłuższy czas nie grałem w minecraft'a a kolega chciał abym zagrał.

Czy będziesz nagrywał ?: Nie :)

 

 

KOLEGA

(Nie ma konta na mpc)

 

Wiek: 16

Nick: Michel6

Imię: Dominik

Skype: Dominik.Wojciechowski63

Coś o sobie: Lubi ciasto. Nie lubi się kłócić :)

Dlaczego chcesz u nas grac?: Ponieważ mi się nudzi. Chce zagrać z kolegą w minecraft'a

Czy będziesz nagrywał ?: Nie :)

Opublikowano

Podanie :

Wiek

Nick pdrv

Imie Adam

Skype adamgalant11

Cos o sobie: Mam 14 lat. Interesuje się informatyką i piłką nożną

Dlaczego chcesz u nas grac? Bo server zapowiada się fajny

Czy bedziesz nagrywal ? Nie wiem zobacze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...