Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szescianny-Rozp****ol! Typ kwadratowej masakry! [BEZ LWC] [NON-PREMIUM] [PODANIA PRZYJMUJEMY W GODZINE!] [DEDYK]


qRTuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek:16

Nick:_Krzysiu_

Imie: Krzysiek

Skype:posiadam ^^

Cos o sobie:Jestem z północy kraju^^Lubię piłkę nożną.

Dlaczego chcesz u nas grac? Od dawna poszukuje serwera , na którym będę grał na dłuższą metę.Mysle ,że ten serwer mi to zagwaratuje:)

Czy bedziesz nagrywal ?Jesli mi sie bedzie chcialo;P

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak Na serio jeden wielki burdel na serwerze.Admini nie Ogarniaja Jedyny Co ogarnia to Niochbochxd z tego co wiem to headadmin. "najlepszy" z nich to patulec haha kompletne dno.

 

Tyle z Mojej strony!

 

Chcialem Tylko Powiedziec ze nie polecam .

 

 

PZDR 600 ;)

 

Dziecko dostało bana za pyskowanie , i teraqz płasze ;d

Opublikowano

Podanie :

Wiek 14

Nick Icecurser

Imie Szymon

Skype szymon,kieruzal

Cos o sobie Lubie grać w piłke nożną minecrafta jestem przyjazny.

Dlaczego chcesz u nas grac? Bo mi się bardzo podobają serie tego typu

Czy bedziesz nagrywal ? mógł bym ale jeszcze nie wiem

Opublikowano

Wiek: 13

Nick: Andzio110

Imię: Karol

Skype: andzio110

Coś o sobie: Jestem miłym graczem,

Dlaczego chcesz u nas grac?: Ponieważ szukam serwera typu Kwadratowa Masakra, oraz chcę się świetnie bawić :)

Czy będziesz nagrywał ?: Na 100%

Opublikowano

Na serwer została wgrana nowa mapa + dla gratisu... premium -,-

@down ha ! byłem szybszy <3

@edit @down nadal premium <3

WxLme.png

By. Cristiano

:D

Opublikowano

Ok sprawa wygląda tak , została wgrana nowa mapa , zapraszamy na server ;D

 

Na serwer została wgrana nowa mapa + dla gratisu... premium -,-

@down ha ! byłem szybszy <3

 

Sory namieszalo sie troche w plikach serva juz to naprawiam ;p

 

Juz jest ok , server Non-Premium ;d

Opublikowano

Podanie :

Wiek 13 lat

 

Nick alitano

 

Imie Natalia

 

Skype nie posiadam

 

Cos o sobie Lubię czytać książki,interesuję się sportem, lubię być w towarzystwie.

 

Dlaczego chcesz u nas grac? Ponieważ spośród tych wszystkich serwerów typu kwadratowa masakra ten wydaję mi się najlepszy.

 

Czy bedziesz nagrywal ?Raczej nie

Opublikowano

Na serwer została wgrana nowa mapa + dla gratisu... premium -,-

@down ha ! byłem szybszy <3

@edit @down nadal premium <3

 

A teraz ? ... ( Zapomnialem restartowac server ;D )

Opublikowano

Podanie :

Wiek 13

Nick Aearos

Imie Adrian

Skype bruni1345 (rzadko wbijam ;c)

Cos o sobie Jestem Adrian lubie grać w piłke i grać w lol'a Minecraft

Dlaczego chcesz u nas grac?: grałem na serwerze typu kwadratowa masakra ale sie rozpadł chce teraz na tym sprobować swoich sił :>

Czy bedziesz nagrywal ? Maybe

sygnalf.jpg

Opublikowano

Podanie na WL:

 

Nick: Vefric

 

Wiek: 12 ( jakby coś to nie obchodzi mnie wasze zdanie o mój wiek :D )

 

Imię: Kuba

 

Mikrofon: nie mam :)

 

Dlaczego nasz serwer:ponieważ lubię serwery tego typu

 

Ile grasz w minecrafta?: około 1 rok

Opublikowano

Wiek: 13

:)

Nick: RogiPlayGames

Imie: Roger

Skype: roger.makula1 mogą zapraszać tylko admini, inni nie !

Coś o sobie: Mam na imię Roger. Mam 13 lat. Interesuję się motoryzacją, piłką nożną i w między czasie gram w minecrafta. :)

Dlaczego chcesz u nas grac? Ponieważ lubię grać na serwerach typu kwadratowa masakra, kocham pomagać graczom oraz nich niszczyć.

xD

Czy będziesz nagrywał ? Być może tak :)

Opublikowano

Wiek: Za 4 miesiące 16 :P

 

Nick: Cfajpak

 

Imie: Patryk

 

Skype:

skype podam jeżeli będzie taka konieczność, zazwyczaj siedzę na TSie

 

Coś o sobie:

Nazywam się Patryk i jeszcze jeden rok będę chodził do gimbazy.

:D Interesuje się piłką nożną, grami komputerowymi oraz amatorską (bardzo) grafiką.

 

Jestem osobą dość towarzyską i myślę, że można ze mną pogadać. Zazwyczaj większość czasu spędzam na TSie także problemu z kontaktem nie będzie.

 

Dlaczego chcesz u nas grac?

Ten serwer wydaje się być ogarniętym. Bardzo lubię oglądać kwadratową masakrę u wszelakich osób, a zagrać u was było by dla mnie

bardzo fajnym

doświadczeniem, tak myślę. Poza tym myślę, że serwer zapełni mi wolny czas.

 

Czy bedziesz nagrywal ?

Nie prowadzę kanału na YT, ale jeżeli będzie jakaś potrzeba mogę coś nagrać bo komputer się do tego nadale, mikrofon też mam w miarę dobry.

Opublikowano

Wiek 16

Nick soldso

Imie Damian

Skype tak

Cos o sobie

Mam 16 lat, interesuje sie sportem, oraz informatyką.

 

Dlaczego chcesz u nas grac?

Poszukuje serwera , na którym będę grał przez dłuższy czas. Myślę ,że ten serwer może mi to zaoferować

Czy bedziesz nagrywal ? nie

Opublikowano

Podanie :

Wiek:13

Nick:Goblin950

Imie:Aleksander

Skype:the.szpaku

Cos o sobie: Jestem ogarniętym graczem gram od indexa mam premium od roku.

Dlaczego chcesz u nas grac?:Ponieważ szukam takiego serva bez pluginów poprostu czysty survival.

Czy bedziesz nagrywal ?: Moge nagrywać na youtubie mam kilka filmików.

 

Prosze szybko chciałbym dzisiaj jeszcze pograc

Opublikowano

Niestety jestem zmuszony źle ocenić serwer ;( .Serwer ogólnie byłby super ,gdyby nie to ,że dwaj koledzy admina (Damian7PL,Kulek) latają na Xray'u.(15 minut po starcie nowej mapy mieli full diax sety).

Oczywiście admini ich banowali i to niejedno krotnie (patulec, eSTuPL).Nie tylko za xray ale i za wyzywanie.

Tylko ,że tak jak już pisałem NiochBochxD (ich kolega) ciągle odbanowywuje kolegów...

 

Naprawde szkoda serwera bo miał wielki potencjał :(

Opublikowano

Niestety jestem zmuszony źle ocenić serwer ;( .Serwer ogólnie byłby super ,gdyby nie to ,że dwaj koledzy admina (Damian7PL,Kulek) latają na Xray'u.(15 minut po starcie nowej mapy mieli full diax sety).

Oczywiście admini ich banowali i to niejedno krotnie (patulec, eSTuPL).Nie tylko za xray ale i za wyzywanie.

Tylko ,że tak jak już pisałem NiochBochxD (ich kolega) ich unbanowal...

 

Naprawde szkoda serwera bo miał wielki potencjał :(

 

Prawda szkoda servera , ;( ale co zrobic ? PS To ja patulec ;d

Opublikowano

@pio peszek i tyle ;) to że wybrałeś graczy takich a nie innych to twój błąd ;) w szczególności damian... ;) kozaczek bo kolega admina pf... fajnie się grało ;) pzdr ;3

WxLme.png

By. Cristiano

:D

Opublikowano

Nick: Blade_Break

Wiek: 23

imie: mateusz

Skype: mati3464

Cos o sobie. Mateusz osoba pracujaca posadajaca rodzine w wolnych chwilach spedzam czas na grach mmo i na kompie ogolnie

 

Dlaczego? : GRam w minecrafta juz sporo czasu mimo swojego wieku gra mnie wciągnęła. Taki typ serwera jak kwadratowa masakra to dobre miejsce pokazania swoich umiejętności i zaprezentowania je wam i na YT. Myślę ze swoja skromna osoba będę w stanie dobrze działać na waszym serwerze i sprawić zeby byl tak popularny jak kwadratowa a dodatkowo teraz mam 3 tyg urlopu od dziś to będę bardzo aktywny

Opublikowano

Wiek prawie 16 lat

Nick GandziaCK

Imie Patryk

Skype Jeśli tak bardzo bardzo potrzebny to założe :>

Cos o sobie Hymm.. Yyy Jestem ogarnietym graczem MineCraft'a. Mam za Sb 4 servery i 3 razy bylem modem takze ogarniam :>

Dlaczego chcesz u nas grac? Chce grać gdyż ponieważ bo lubię tego typu servery. Lubie gdy ludzi sa zgrani ze sb pomagaja sb poprostu lubie To :>

Czy bedziesz nagrywal ? Niestety nie mam warunkow do tego slaby komp ale jesli kupie to oczywiscie :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...