Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szescianny-Rozp****ol! Typ kwadratowej masakry! [BEZ LWC] [NON-PREMIUM] [PODANIA PRZYJMUJEMY W GODZINE!] [DEDYK]


qRTuPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek 15

Nick Czekolladka

Imie Angelika

Skype Brak TS ewentualnie

Cos o sobie Ogarnięta,Lubię jeździć na desce

Dlaczego chcesz u nas grac? Nigdy nie grałam na takim serwerze

Czy bedziesz nagrywal ? Jak będzie mikro

Uczeń
Opublikowano

Podanie :

Wiek: 13 lat.

Nick: MinecraftJFG

Imie: Dawid.

Skype: minecraftjfg

Cos o sobie: Echhh, najtrudniejsze pytanie :P A więc tak, lubię grać w piłkę, ręczną i w kosza. To tyle z rzeczy fizycznych :D W Minecraft'a gram rok, umiem "dość" ładnie budować. Lubię otwierać drzwi, pociągi itp... Nie wiem co mam więcej napisać, więc to tyle.

Dlaczego chcesz u nas grac?: Gdyż chciałbym pograć z ogarniętymi ludźmi, a także chciałbym trochę pograć na takim typie serwera. :]

Czy bedziesz nagrywal ?: Możliwe, ale raczej tak.

Opublikowano

Podanie :

Wiek - 15

Nick - MowMiDobrze

Imie - Alexandra

Skype - hanoverstables

Cos o sobie - mam 15 lat, jestem dziewczyna i lubie serwery typu km

Dlaczego chcesz u nas grac? - moze byc ciekawie :)

Czy bedziesz nagrywal ? - moze

Opublikowano

Wiek 14

Nick LittleBear

Imie Norbert

Skype ziomalex123

Cos o sobie Mam noge w gipsie :D Chce sie dowiedziec o co chodzi na tych masakrach dlatego wybrałem ten serwer jako pierwszą moją kwadratową masakrę

Dlaczego chcesz u nas grac? Chce sie nauczyc grac, szukam kogos kto mnie oprowadzi, mysle ze kogos takiego tu znajde

Czy bedziesz nagrywal ? Nie, nie z tym sprzetem co mam HAHA :D

Take it easy my friend

Opublikowano

Wiek:13

 

Nick:Dobry99

 

Imie:Patryk

 

Skype:Dobry99PL

 

Cos o sobie:Nazywam sie Patryk mam 13 lat interesuje sie informatyka i grami Cs'em 1.6 i innymi typu tego grami, i oczywiście minecraftem

 

Dlaczego chcesz u nas grac?:Bo przypuszczam że serwer jest zajebisty

:D

 

Czy bedziesz nagrywal ?:Jak fraps i mikro sprawne to raczej tak :P

sygnatura3.png

Opublikowano

Wiek:14

Nick:MinecraftLechu

Imię:Dominik

Skype:PolskiNoMineKing nick do gier potem podam mój normalny ale już jak będziemy gadać :)

Cos o sobie: Mam 14 lat lubię grać w piłkę nożną oraz w gry komputerowe. W minecrafta gram 1,5 roku.

Dlaczego chcesz u nas grac? Ponieważ szukam jakiegoś serwera typu Kwadratowa Masakra chce poznać ludzi grających i wspólnie z nimi pograć.

Czy będziesz nagrywał ? Tak :)

 

:*

 

Wiek:14

Nick:MinecraftLechu

Imię:Dominik

Skype:PolskiNoMineKing nick do gier potem podam mój normalny ale już jak będziemy gadać :)

Cos o sobie: Mam 14 lat lubię grać w piłkę nożną oraz w gry komputerowe. W minecrafta gram 1,5 roku.

Dlaczego chcesz u nas grac? Ponieważ szukam jakiegoś serwera typu Kwadratowa Masakra chce poznać ludzi grających i wspólnie z nimi pograć.

Czy będziesz nagrywał ? Tak :)

 

:*

Opublikowano

Wiek : 14

Nick:Chooca

Imię:Bartek

Skype:Mam moge podać na PW

Cos o sobie:Mam Małą brygade kolegów z którymi bym pograł na KM :D

Dlaczego chcesz tu grac?:Bo lubie KM

 

Wiek : 14

Nick:wugster821

Imię:Pszemek

 

Wiek : 14

Nick:kamil12

Imię:kamil

 

Ich skype moge podac jak cos ;D

<3

Koza Gold
 

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: Vredny

Imie; Tomek

Skype: Podam jak bedzie trzeba

Cos o sobie: Jestem swietnym pilkarzem i ogarniam minecrata

Dlaczego chcesz u nas grac?; Podoba mi sie server, zapowiada sie fajnie

Czy bedziesz nagrywal ?; Byc moze

Opublikowano

Witam z tej strony główny Head-Admin NiochBochxD. Więc tak Przyjmuje jeszcze 20 ludzi na White-liste. Mała poprawka Jest [LWC] niestety.

 

Zapraszam do skladania podan pod moim postem.

 

Pozdrawiam, nioch!

Opublikowano

Wiek : 12 lat

Nick : stuzeN

Imie : Kuba

Skype : kuba.jakimiuk.11 , osobiscie wole tsa ;p

Cos o sobie : Nazywam się Kuba , mam 12 lat , gram w piłke nożna w klubie Jagiellonia Białystok , gram w minecrafta od roku .

Dlaczego chcesz u nas grac? : Bo lubie serwery typu kwadratowej ^^

Czy bedziesz nagrywal ? Jak chcecie moge :P

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek 14

Nick DiaabeleekPL

Imie Kuba

Skype bananus1121

Cos o sobie miły 14 letni chłopak,z wielki ambicjami i marzeniami

Dlaczego chcesz u nas grac? Bo szukam serwera bez ne0

Czy bedziesz nagrywal ? Chyba tak!

kubica.jpg
Opublikowano

Podanie :

Wiek 16

Nick ProLegend

Imie Adrian

Skype prolegend7

Cos o sobie gram w minecraft od afly lubie grac w pilkę

Dlaczego chcesz u nas grac? spodobała mi sie masakra skkf mysle ze to tez bedzie dobre poswiecenie czasu

Czy bedziesz nagrywal ? zobaczymy :D

Opublikowano

Wiek 25

Nick PanMichal

Imie michal

Skype nie znam

Cos o sobie jestem michalem

Dlaczego chcesz u nas grac? a dlaczego nie

Czy bedziesz nagrywal ? nie mam kamery

 

 

Wiek 25

Nick PanMarcin

Imie Marcin

Skype nie mam

Cos o sobie jestem marcinem

Dlaczego chcesz u nas grac? bo lubie majnkrafta i jestem budowlancem

Czy bedziesz nagrywal ? mozliwe

Opublikowano

Wiek: Mam aktualnie 14 lat

Nick: Sherer

Imie : Adrian

Skype : Nie posiadam skypa , bo nie mam mikro ;c

Cos o sobie : Hmm to by tu powiedzieć , Nic jestem normalnym człowiekiem na co dzień tak jak każdy inny :)

Dlaczego chcesz u nas grac? : Bo lubię tego typu serwery i bardzo mi się spodobał ten serwer :)

Czy bedziesz nagrywal ? Jeszcze zobaczę :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...