Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szescianny-Rozp****ol! Typ kwadratowej masakry! [BEZ LWC] [NON-PREMIUM] [PODANIA PRZYJMUJEMY W GODZINE!] [DEDYK]


qRTuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DO WHITELISTY, DODAJEMY 25 GRACZY ! CI CO PRZEDEMNA NAPISALI SA ZARAZ JUZ DODANI! ( KONKRETNIE O 11:30 ) GDY POWIEKSZYMY SLOTY REKRUTACJA ZNOWU BEDZIE OTWARTA! SPIESZYC SIE! ZOSTALO 18 MIEJSC!

 

Z POWAZENIEM NIOCHBOCHXD

Licz się z tym ze nie ma LWC więc będą kradli .... Możesz dodać plugin na blokowanie tabliczka skrzynek i piecy ?
  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Podanie :

Wiek 14

Nick Duke

Imie Bartek

Skype podam na pw, oczywiście posiadam.

Cos o sobie jestem Bartek, ćwiczę piłkę nożną, pochodzę z Bydgoszczy.

Dlaczego chcesz u nas grac? Lubie tego typu serwery:)

Czy bedziesz nagrywal ? jeśli mi się spodoba, to bardzo możliwe.

Opublikowano

Wiek 14

Nick Monsta

Imie Adam

Skype Mam ;) jakby co pisz pw to podam :)

Cos o sobie Hejoo :3 nazywam się Mirek. Mam lat 14. Chodzę do 2 klasy gimnazjum. Interesuje się sportem jak i komputerami. :)

Dlaczego chcesz u nas grac? Bo chciałbym pograć na jakimś serwerze podobnym do kwadratowej ;)

Czy bedziesz nagrywal ? Nie będę

WxLme.png

By. Cristiano

:D

Opublikowano

Licz się z tym ze nie ma LWC więc będą kradli .... Możesz dodać plugin na blokowanie tabliczka skrzynek i piecy ?

 

Pamiętaj o tym że ważniejsze rzeczy możesz trzymać w Ender Chest ;D

Opublikowano

Podanie :

 

Wiek: 14 lat

 

Nick: Naczos

Imię: Adrian

Skype: adrian.kubiczek2

 

Cos o sobie: Jestem graczem minecraft od wersji Alpha

:) Posiadam premium od 1.2_01

Dlaczego chcesz u nas grac?: Bo tutaj będzie grać kolega [Centurion1555]

 

Czy bedziesz nagrywal ?: Niestety nie mam na pozwolenia [Komputer, nie pozwala ; ) ]

MPC Love<3

Opublikowano

Podanie :

Wiek: 14

Nick: insane191

Imie: Szymon

Skype: Mam

Cos o sobie: Jestem pojebany pozytywnie :D. Gram od 1.3_01

Dlaczego chcesz u nas grac?: Bo jest malo takich serverow a ja uwielbiam takie :D

Czy bedziesz nagrywal ?: Niee ;D .. Moze kiedys .

Opublikowano

Podanie :

Wiek 18

Nick Nemek

Imie Łukasz

Skype Mam

Cos o sobie Duzo czasu przebywam przed kompem :P i zachcialo mi sie minecrafta

Dlaczego chcesz u nas grac? Bo widze ze sie rozkreca

Czy bedziesz nagrywal ? Nie.. Po co? tego jest od zajebania na yt.. a pozatym konto mam tylko do ogladania..

 

Ps: Dodaj blokade na skrzynki

Opublikowano

Wiek:14

Nick:Route66MPC

Imie:Dawid

Skype:davechaos1

Cos o sobie:Jestem milym , przyjaznym kolesiem ktory gra w minecrafta :).

Dlaczego chcesz u nas grac: Bo takie trypy serwerow mnie inspiruja

Czy bedziesz nagrywal : Moge jak chcecie , ale nie lubie :D.

Opublikowano

Podanie :

Wiek:14

Nick:zalesiowy

Imie:Krystian

Skype:krystian.zalewski45

Cos o sobie:Interesuję się informatyką i sportem.

Dlaczego chcesz u nas grac?Szukam serwera podobnego do kwadratowej masakry.

Czy bedziesz nagrywal ?Zależy jak serwer wyjdzie, a jak tak to będę nagrywał.

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: CelsoJunior

Imie: Marcin

Skype: Jest , marcinosa4

Cos o sobie: Jestem ze Śląska , a konkretniej z Żywca . Tak , stąd skąd jest popularna woda Żywiec Zdrój oraz piwo Żywiec :)

Dlaczego chcesz u nas grac?: Ponieważ lubię serwery typu Kwadratowa Masakra , i mam nadzieje że ten serwer nie będzie nie wypałem jak inne serwery .

Czy bedziesz nagrywal ? : Raczej nie , nie posiadam odpowiedniego sprzętu ;(

 

 

 

 

 

 

P.S. Dodajecie pierwsze 25 osób , czy wybieracie odpowiednie osoby? Proszę o odpowiedz:)

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: VisTer2000

Imię: Damian

Skype: damian.tworek3

Cos o sobie: Mam 14 lat lubię grać w piłkę nożną oraz w gry komputerowe. W minecrafta gram 1,5 roku.

Dlaczego chcesz u nas grac? Ponieważ szukam jakiegoś serwera typu Kwadratowa Masakra chce poznać ludzi grających i wspólnie z nimi pograć.

Czy będziesz nagrywał ? Tak

Opublikowano

Pamiętaj endercheast ma mało miejsc -.-

 

Bedzie plugin LOGBLOCK. Umozliwia on patrzenie kto rozwalil klocka :) Wystarczy jak postawisz klocka nad skrzynia :) Potem ja to sprawdze i bedzie zmuszony do oddania przedmiotu.

Opublikowano

Wiek:15

Nick:Wiciu

Imie:Wiktor

Skype:Jest

Cos o sobie:Jestem ogarniety ^^

Dlaczego chcesz u nas grac?:Bo lubie takie serwery.

Czy bedziesz nagrywal ?:Raczej niee ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...