Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szescianny-Rozp****ol! Typ kwadratowej masakry! [BEZ LWC] [NON-PREMIUM] [PODANIA PRZYJMUJEMY W GODZINE!] [DEDYK]


qRTuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podanie :

Wiek 12

Nick Dardeken

Imie Marcin

Skype marcindewicki

Cos o sobie lubie placki :P

Dlaczego chcesz u nas grac? Poniewaz chcialbym zagrac na ogar serwerze z lifemc

Czy bedziesz nagrywal ? : Tak, oczywiscie

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek 14

Nick White_NyGGer

Imie Mikołaj

Skype white_nygger

Cos o sobie hmm. Lubie grać w kosza, noge, nie lubie sie uczyć ale trzeba :D

Dlaczego chcesz u nas grac? Ponieważ lubie takie serwery

Czy bedziesz nagrywal ? Może sie skusze

Opublikowano

Proszę nie pisać już podań, ponieważ rekrutacja jest zamknięta. Kolejne posty ze zgłoszeniem o przyjęcie będą karane warnem 5%.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Proszę nie pisać już podań, ponieważ rekrutacja jest zamknięta. Kolejne posty ze zgłoszeniem o przyjęcie będą karane warnem 5%.

Widzę że nasze reporty zwóciły na siebie uwagę :)

Opublikowano

Proszę nie pisać już podań, ponieważ rekrutacja jest zamknięta. Kolejne posty ze zgłoszeniem o przyjęcie będą karane warnem 5%.

Możesz zdjąć te 5 % ? Nie pisałem podań tylko pisałem żeby nie spamowali -.-
Opublikowano

Lol zarobiłem 5%, za frajerów którzy nie potrafią przeczytać poprzednich postów.

Opublikowano

Wiek :15

Nick:DeavissMC

Imie:Daniel

Skype:Na pw.

Cos o sobie:Gram w mc od 1.5, orto na wysokim poziomie i wgl lubie KM

Dlaczego chcesz u nas grac? Lubie te serwery.

Czy bedziesz nagrywal ?Raczej nie ;/

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Podanie :

Wiek 15

Nick M0nobrew

Imie Martin

Skype mamrtinfollert

Cos o sobie mam 15 lat , lubie denerwowac ludzi ( ale nie bez przesady :D )

Dlaczego chcesz u nas grac? podoba mi sie Kwadratowa Masakra , a to coś w tym stylu

Czy bedziesz nagrywal ? NIE

TW9yZWxvdnlfX19ldXdfX18zNDVfX19OVUxMX19fNF9fXzEwMF9fX1dITy5wbmdfX181X19fMV9fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...