Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szescianny-Rozp****ol! Typ kwadratowej masakry! [BEZ LWC] [NON-PREMIUM] [PODANIA PRZYJMUJEMY W GODZINE!] [DEDYK]


qRTuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podanie :

Wiek 15

Nick filiofigo

Imie Patryk

Skype tak ale podam jak mnie dodasz

Cos o sobie umiem budowac itp ogarniam nie ta k jak inne bachory max 13 lat

Dlaczego chcesz u nas grac? bo zawsze chcialem zagrac z kims na serwerze

Czy bedziesz nagrywal ? nie ale moze pozniej tak jak bd mial nowego kompa

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Podanie :

Wiek 15

Nick filiofigo

Imie Patryk

Skype tak ale podam jak mnie dodasz

Cos o sobie umiem budowac itp ogarniam nie ta k jak inne bachory max 13 lat

Dlaczego chcesz u nas grac? bo zawsze chcialem zagrac z kims na serwerze

Czy bedziesz nagrywal ? nie ale moze pozniej tak jak bd mial nowego kompa

 

umiem budowac itp ogarniam nie ta k jak inne bachory max 13 lat... moze umiesz budowac ale mie czytac! -.-

Opublikowano

Wiek:16

Nick:VjHoomiQ

Imie:Damian

Skype:VjHoomiQ

Cos o sobie:Pochodze z Okolic Rzeszowa.Jestem Miły i pomocny ^^

Dlaczego chcesz u nas grac? Ponieważ chce sprobowac jakiegos nowego trybu ^^

Czy bedziesz nagrywal ? Maybe?

 

Wiek:16

Nick:VjHoomiQ

Imie:Damian

Skype:VjHoomiQ

Cos o sobie:Pochodze z Okolic Rzeszowa.Jestem Miły i pomocny ^^

Dlaczego chcesz u nas grac? Ponieważ chce sprobowac jakiegos nowego trybu ^^

Czy bedziesz nagrywal ? Maybe?

Opublikowano

Wiek: 13lat.

Nick: FairDragon.

Imię: Kuba.

Skype: vvaldekm.

Coś o sobie: mam 13 lat lubię grac w minecrafta i ogólnie na kompie

;).

Dlaczego chcesz u nas grac?: Od dawna szukałem takiego fajnego serwera typu kwadratowa masakra.

Czy będziesz nagrywał ?: Jeszcze nic nie wiadomo ale po mutacji być może .

Opublikowano

umiem budowac itp ogarniam nie ta k jak inne bachory max 13 lat... moze umiesz budowac ale mie czytac! -.-

o co ci chodzi?

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Podanie :

Wiek: 14

Nick: PustyB

Imie: Krzysztof

Skype: Mam

Cos o sobie: Hmm nie lbuie o sobie opisywac mam 14 lat i mieszkam w koszalinie ( zach.pomorskie)

Dlaczego chcesz u nas grac? Szukam odpowiednika masakry na non premium

Czy bedziesz nagrywal ?: hmmm Ciezko powiedziec poniewaz nie posiadam micro ,moze jak kupie micro to sie zastanowie

Opublikowano

Wiek: 15 lat

Nick: PackFlamePL

Imię: Marcin

Skype: Podam gdy poczciwy admin przyjmie mnie na WL

Coś o sobie: Co tu dużo mówić mam 15 lat i na imię Marcin

:D

Dlaczego chcesz u nas grac?: Ponieważ uwielbiam serwery typu ''Kwadratowa Masakra''

Czy będziesz nagrywał?: No jasne, że tak

mca.png

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: Esseynarin

Imie: Łukasz

Skype: luki29071

Cos o sobie: Czytaj Hobby z profilu :P

Dlaczego chcesz u nas grac?: Tego typu serwera szukam już od dłuższego czasu, więc byłbym wdzięczny za dodanie na WL :D

Czy bedziesz nagrywal?: Może

Opublikowano

Wiek: 13

Nick: jestemmadry123

Imie: Kacper

Skype: eloeloziomki

Cos o sobie: Lubie Grafikę Komputerową, Bmx-y , Deskorolki :P Oraz Minecrafta

Dlaczego chcesz u nas grac? Lubie serwery z Miła atmosfera i bez Nieogarów ostatnio tez gralem na Kwadratowej i jakiś zjeb wszystko zfrieefowal Dlatego szukam jakiegos ogarnietego a ten na taki wyglada ponieważ niema LwC a lwc sie sciaga jak sie ufa gracza :D

Czy bedziesz nagrywal ? Jeszcze niewiem ale prawdopodobnie Tak

Pozdrawiam - Jestemmadry123

mca.png
Opublikowano

Server do dupy . Spawn w oceanie . Zabijają bez powodu -.-

spawn w oceanie ? :O zabijaja bez powodu ? :O nikt nikogo nie zabija :)

WxLme.png

By. Cristiano

:D

Opublikowano

Wiek

Nick: Pabllo98

Imie: Radek

Skype: Pabllo1998

Cos o sobie: Jestem ogarnięty, lubię minecraft`a cs`a informatykę i różne sporty.

Dlaczego chcesz u nas grac?: Lubię servery tego typu

Czy bedziesz nagrywal ?: Tak : )

Sygnatury brak z powodu nauki ;3

Opublikowano

Wiek 13

Nick MoToGoTo

Imie Kuba

Skype mam

Cos o sobie lubie grac kims

Dlaczego chcesz u nas grac? bo szukam serwa typu KM

Czy bedziesz nagrywal ? Nie( nie mam konta)

Opublikowano

Wiek -14

Nick - Qsy

Imie - Kuba

Skype - Qsyownik

Cos o sobie - gram w mc 1.5 roku , dobry humor , nie lubię greifu ani trollowania

Dlaczego chcesz u nas grac? - zależy od atmosfery im lepsza tym dłużej ;P

 

Czy bedziesz nagrywal ? - może

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...