Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szescianny-Rozp****ol! Typ kwadratowej masakry! [BEZ LWC] [NON-PREMIUM] [PODANIA PRZYJMUJEMY W GODZINE!] [DEDYK]


qRTuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek : 14

Nick : kubuszeki

Imie : Kuba

Skype : kubuszuk

Cos o sobie : Jestem spokojnym,opanowanym nastolatkiem.

Dlaczego chcesz u nas grac?: Ponieważ uwielbiam takiego typu serwery MC.

Czy bedziesz nagrywal ? : Raczej oczywiście :D

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek 19

Nick carudem

Imie Mikołaj

Skype nie mam

Cos o sobie Jestem szalonym 19 latkiem :D

Dlaczego chcesz u nas grac? Serwer wyglada bardzo ciekawie.. i mam ochote na nim zagrać

Czy bedziesz nagrywal ? Jasne

Opublikowano

Wiek: 13 lat

Nick: suhar

Imie: piotrek

Skype: mam jak by co podam na pw

Cos o sobie: jestem miłym młodym graczem i lubię pomagać tym co nie wiedzą niektórych rzeczy

Dlaczego chcesz u nas grac?: a czemu nie uwielbiam servery tego typu i myślę że będzie mi się u was dobrze grało

:)

Czy bedziesz nagrywal ?: może kiedyś coś nagram jeszcze się zobaczy

Opublikowano

Wiek: 13 lat

 

Nick: suhar

 

Imie: piotrek

 

Skype: mam jak by co podam na pw

 

Cos o sobie: jestem miłym młodym graczem i lubię pomagać tym co nie wiedzą niektórych rzeczy

 

Dlaczego chcesz u nas grac?: a czemu nie uwielbiam servery tego typu i myślę że będzie mi się u was dobrze grało

:)

 

Czy bedziesz nagrywal ?: może kiedyś coś nagram jeszcze się zobaczy

 

 

 

Ludzie sa pojebani 3x bylo pisane ze off rekrutacja a i tak jebany 13-latek napisze..

Opublikowano

Wiek:13 lat

Nick: DwM

Imie: Aleksander (wiem żałosne

^^)

Skype: Olek Mieszczak

Cos o sobie: Cóż jestem dosyć ogarnięty, w minecrafta gram od wersji 1.7.3, umiem dosyć budować, no i nie jestem jakimś graczem na chwile, lubię grać na serwerach dłużej niż 1 dzień.

;)

Dlaczego chcesz u nas grac? Z tego co widzę serwer zapowiada się fajnie, nie mam nic do dodania na tym serwerze.

Czy bedziesz nagrywal ? Będę, ponieważ już dłuższy czas szukam serwera gdzie mogę nagrywać.

:)

Opublikowano

Uwaga serwer wam działa?? Bo mi piszę że nie jest włączony ;P

 

Hehe i oczywiscie 13 lat; P

Sory mam 14 lat... jestem na white-list [nie pisałem podania po rekrutacji]

MPC Love<3

Opublikowano

Wiek : 15

Nick : rtTxV2

Imie : Maciek

Skype : carlos_tevez322

Cos o sobie : Nie grifuje ,ogarniety

Dlaczego chcesz u nas grac?: Lubie taki typ serwrow

Czy bedziesz nagrywal ?: Tak

r04p.jpg

Opublikowano

SLuchajcie, sa drobne problemy ;( Serwer bedzie on dopiero o 12... Wystapily komplikacje z pluginem "LogBlock"

 

Serwer non-premium .... SERWER OKOLO 12...

Opublikowano

SLuchajcie, sa drobne problemy ;( Serwer bedzie on dopiero o 12... Wystapily komplikacje z pluginem "LogBlock"

 

Serwer non-premium .... SERWER OKOLO 12...

 

Wyslalem CI priva ;)

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: natan567

Imię: Jakub

Skype: jakub.biernat4

Cos o sobie: Lubie trollowac,grać w minecraft (z tym trollowaniem,nie przesadzam ;D)

Dlaczego chcesz u nas grac?: Szukam Serwera który będzie,ogarnięty i w stylu Kwadratowej Masakry

Czy bedziesz nagrywal ?: postaram się,tylko jak będę miał czas

Opublikowano

Wiek14

Nick White

Imie Patryk

Skype skaterlopatryk

Cos o sobie Lubie grać w battlefield`a, minecrafta, czasami nagram jakiś filmik ( amatorszczyzna )

Dlaczego chcesz u nas grac? Uwielbiam serwery typu Kwadratowa Masakra

Czy bedziesz nagrywal ? Raczej Tak

Opublikowano

Nick: natan567

Imię : Jakub

Skype: jakub.biernat4

Coś o sobie: Mam 14 lat lubię grać w gry komputerowe. W Minecrafta gram 1 rok.

Dlaczego chcesz u nas grac? Ponieważ szukam jakiegoś serwera typu Kwadratowa Masakra(ogarniętego oczywiście), żeby pograć z innymi ludżmi

Czy będziesz nagrywał ? Tak,jak będe miał czas

8S o.O :huh: :O :P :DxDB):ninja: :mellow: :)

Opublikowano

podanie:

wiek.9

nick.jackop

Imie.Bartek

skype.nixxx.mucha coś o sobie .lubie bardzo grać w minecraft bo jestem nim zachwycony

dlaczego chce u was grać.bo chce sie rozwinoć na survivalu i przerzyciu

czy będziesz u nas nagrywał. nie będę u was nagrzywal bo ja nie mam programów

 

:D ok

Opublikowano

Wiek : 15

Nick : Adrjanovsky

Imie : Adrian

Skype : adrian.gordon97

Cos o sobie : Jestem z Małopolski. Gram w siatkówke a czasem tez w kosza. Lubie gry komputerowe. Szukam dobrej zabawy z ogarem.

Dlaczego chcesz u nas grac? : Szukam serwera wlasnie tego typu.

Czy bedziesz nagrywal ? : Prawdopodobnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...