Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klockowa Masakra [Kwadratowa Masakra Sezon 1] [LifeMc!] [Serwer dla małych youtuberów]


Archerowy521

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick : Quarele

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) : 13 Lat ;D

 

Skype/Ts3: (Wymagane) Oczywiście , że mam !

 

Mikrofon: (Wymagane) Jest i to sprawny ; )

 

Coś o sobie: Mam 13 lat , na imię mam Tomasz , jestem ogarnięty , kulturalny , miły , towarzyski oraz lojalny. Gram w mc 2 lata

:D Lubię serwy tego typu ;d Najważniejsza według mnie dobra zabawa ;d

 

Znasz zasady języka polskiego: No pewnie ;d

 

Ile grasz w MC: 2 lata ;d

 

Ile grasz dziennie: od 2h do 4h

;)

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz

:)

) : mam kanał na YT mam 15 widzów , muszę pierw ogarnąć serva i wtedy mogę nagrywać ;d

 

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.) : Po ogledzinach serva podejmę decyzję ;d

 

Pozdrawiam Quarele

  • Odpowiedzi 240
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: kubuszeki

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) : 14 lat.

Skype/Ts3: (Wymagane) : Posiadam.

Mikrofon: (Wymagane) : Posiadam.

Coś o sobie: Mieszkam w Dąbrowie Górniczej mam 14 lat , Moje imię nie powinno być wam

potrzebne. Mam szacunek do innych graczy, Nie boję się rozmawiać przez komunikatory głosowe.

Znasz zasady języka polskiego: Tak znam i nie popełniam byków .

Ile grasz w MC: Około 2 lat.

Ile grasz dziennie: W dni robocze od 2 do 4 godzin. W weekendy od 4 do 6 godzin.

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam kanał ale nie posiadam widzów (kanał służy mi do subskrybowania sławnych ludzi) .

Będziesz nagrywał z serwera: Myślę że raczej tak jak natrafiłem na takiego serwa.

 

 

 

Pozdrawiam kubuszeki ...

Opublikowano

Wiek: 11 (Wiem mało ale, mam ogarnięty głos i wgl

:) )

Skype/Ts3: Mam Ts i Skype (Wole gadać na Ts )

Mikrofon: Tak

Coś o sobie:Nazywam się Jeremiasz mam 11 lat i lubię grać w minecraft'a wiem mało ale jestem ogarnięty.

Znasz zasady języka polskiego:Tak

Ile grasz w MC:Ok. 3 lata

Ile grasz dziennie:Zależy, ale dużo : D

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Tak mam kanał ale bez filmów, ale gdy dostane się na WL myśle, że to się zzmieni ; D

Będziesz nagrywał z serwera: TAK !!

Opublikowano

Nick:Futerek

Wiek: 13 lat

Skype/Ts3: Mam

Mikrofon: mam :)

Coś o sobie:Lubie grać na kompie , spotykać się z kolegami , grać w piłkę ;D

Znasz zasady języka polskiego:Tak

Ile grasz w MC:2 lata

Ile grasz dziennie: Ogl to tak około 6/7 godzin

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam kanał i mam 3 widzów ale narazie mało robiłem filmików

Będziesz nagrywał z serwera:Tak z kolegą

Opublikowano

Nick:InferoPL

Wiek: 13,5

Skype/Ts3: Skype i ts3

Mikrofon: Mam

Coś o sobie:A więc tak mam na imię Dawid w wolnych chwilach gram w gry i nagrywam z tego filmy jest to także moje hobby.

Znasz zasady języka polskiego: W miarę ogarniam

:D

Ile grasz w MC: Od alphy

Ile grasz dziennie: ok 3h

Masz kanał na YT i ile masz widzów: 22 dopiero zaczynam

Będziesz nagrywał z serwera: Oczywiscie ,że tak 1 odcinek na jakies 3 dni

SG.PlayCity.PL <----- Zapraszam Serwer SurvivalGames + FreeBuild 120 Slotow. 1.4.7!

Opublikowano

Nick:DuszekPL

Wiek: 12 lat (jestem ogarnięty)

Skype/Ts3: Posiadam :>

Mikrofon: Również Posiadam

Coś o sobie: Jestem Miły , pomocny , lubie poznawac nowych ludzi :P

Znasz zasady języka polskiego: Hmmm , myśle ze tak

Ile grasz w MC: 2lata

Ile grasz dziennie: 3-5h dziennie

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam kanał na youtube , widzow mam okolo 5 ;p

Będziesz nagrywał z serwera: Możliwe ze będe , ale dopiero gdy moj poziom widzow sie zwiększy

Opublikowano

Cześć

Nick:EnyoPL

Mikrofon:Mam

Coś o sobie: Jestem miły ;D

Znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC:Alpha

Ile grasz dziennie :Ile się da

Masz kanał na YT i ile masz widzów : mam kanał i mam 137 widzów.

Będziesz nagrywał z serwera : Może ;)

Opublikowano

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) 12

 

Skype/Ts3: (Wymagane) Skype/Ts3 obydwa mam

 

Mikrofon: (Wymagane) Oczywiście

 

Coś o sobie: Nazywam się Kajetan. Uczęszczam do 6 klasy podstawówki. Lubię j.polski, jestem w szkolnym kółku tetralnym, jestem świetny z ortografii, nie popełniam błędów (hipopotomonstrozastopokolanofobia)

 

Znasz zasady języka polskiego: Tak, jak już wspomniałem wyżej.

 

Ile grasz w MC: Od 2010 roku, od wersji 1.1 beta

 

Ile grasz dziennie: 3-9h

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz

:)

 

) Mam kanał YT i 33 widzów.

 

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.) Tak

 

 

MÓJ NICK TO kajsks

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) 15 lat

Skype/Ts3: (Wymagane) Posiadam to i to, ale wolę TS3 przez push to talk

Mikrofon: (Wymagane) Posiadam

Coś o sobie: No-life z mózgiem rozje*****:D 0 Skilla do budowania ładnych obiektów, ale znam się ciut na redstone:D(potrafię zrobić farmę melonów, pszenicy, kurczaków, krów itp...;D)

Znasz zasady języka polskiego: Oczywiście:)(4 z polaka chyba wystarczy:D)

Ile grasz w MC: Od wersji 1.7.3, ale dużo dziennie gram.

Ile grasz dziennie: Zależy ile mi się chce i jak czas pozwoli:) W weekend nawet do 8h, w dzień roboczy może 2-3 h:)

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz :) ) Ta, mam. Na starym kanale miałem 40 widzów, na tym co bym chciał kręcić niestety mam dopiero jednego:D

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.) Jeśli będzie się fajnie grało to tak:D

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

No ale dodaj do WL, widzowie liczyli na odcinek dzisiaj z Kwadratowej Masakry..

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Nick:Kcin

 

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ):15

 

Skype/Ts3: (Wymagane)Skype: Kcin

 

Mikrofon: (Wymagane)Ta

 

Coś o sobie:Mam Na Imie Kamil Lubie MC I Chce Zagrać na tym serwie.

 

Znasz zasady języka polskiego:TaK

Ile grasz w MC:2Lata

 

Nick:Kcin

 

Ile grasz dziennie:od 3/5 Godzin Dziennie

:D

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz

:)

 

)Tak Mam Ale Puźniej Podam

:D

 

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.)Może

:D

mca.png


Opublikowano

Nick:zasuke

Wiek: 13lat

Skype/Ts3: mam

Mikrofon: mam

Coś o sobie:Lubie grać w mc i lola pozatym lubie anime np. naruto xD

Znasz zasady języka polskiego:Tak

Ile grasz w MC:okolo 3lat

Ile grasz dziennie:3-6h wychodze na dwor :D

Masz kanał na YT i ile masz widzow:konto mam ale nie daje filmow 1 widz :D

Będziesz nagrywał z serwera:slaby komputer i net

Opublikowano

Nick: Vixon48

Wiek: 14

Skype/Ts3: Tak

Mikrofon: Tak

Coś o sobie: Mam na imię Piotrek i lubie gry komputerowe

xD

Znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC: od grudnia 2010r.

Ile grasz dziennie: 4 - 6h

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam 39 widzów

Będziesz nagrywał z serwera: Nie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...