Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klockowa Masakra [Kwadratowa Masakra Sezon 1] [LifeMc!] [Serwer dla małych youtuberów]


Archerowy521

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek: 15

Skype/Ts3: TS3

Mikrofon: Mam

Coś o sobie: Witam jestem zwykłym nastolatkiem który chciałby mile spędzić gre w minecraft'a bez żadnych kłótni, złodziejstwa, wyzwisk.

Znasz zasady języka polskiego: Znam

Ile grasz w MC: Od 1.8

Ile grasz dziennie:Ile gram ? Jeszcze się nie dostałem, ale poświęcę od 1-3 h

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam, ale nie posiadam widzów.

  • Odpowiedzi 240
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Taak ja się załapałem już ,ale mam do wszystkich graczy prośbę ! Proszę was kto ma środki niech da tam trochę Archerowemu SMS trochę kasy na sloty ;) Będzie więcej slotów ,milsza atmosfera . Ja osobiście dałem :)

 

PS. Polecam ,miła atmosfera ! I tak może zmienić nazwę na Sześcienna Rozróba? :D

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick:SerusssMc

Wiek:13

Skype/Ts3: Posiadam oby dwa:D

Mikrofon: Posiadam

:)

Coś o sobie:Jestem ogarniętym graczem który szuka wspólnych graczy do gry chce zagrać z wami.Oprócz gry w minecrafta gram w piłkę nożną

Znasz zasady języka polskiego:tak

Ile grasz w MC:Od alphy

Ile grasz dziennie:Z 5 h:)

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam kanał

http://www.youtube.com/serusssMc 42 i 58

Będziesz nagrywał z serwera:Moge nagrywać

:)

 

Pozdrawiam SerusssMc

Opublikowano

Nick: Niebieskiii

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) 16 (w kwietniu 17)

Skype/Ts3: (Wymagane) Skype prywatne.

Mikrofon: (Wymagane) Mam, ale zepsuty :P

Coś o sobie: Mam na imię Kamil i mam 16 lat. Lubię grać w różne gry, programować w VB i też lubię deskorolkę i rower.

Znasz zasady języka polskiego: Nom.

Ile grasz w MC: Od Indeva/Infdeva. Nie pamiętam.

Ile grasz dziennie: W MC średnio 3h

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz ) Mam. Teraz 86.

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.) Nie

1398347001-U399156.png

Opublikowano

Nick: Lightclaw

Wiek: 13

Skype/Ts3: Mam TS3 i Skype :)

Mikrofon: No jasne że mam.

Coś o sobie: Jestem Mateusz mam 13 lat. Tworzę własne Bity Hip-hop'owe oraz Reggae interesuję się również sportem między innymi piłka ręczną, koszykówką

i Rugby. Jestem ambity jeśli chodzi o Minecraft. I na koniec powiem że przeszłe mutacje.

Znasz zasady języka polskiego: Nie jestem Najlepszy z Języka Polskiego ale nie jest tak źle.

Ile grasz w MC: Od Beta 1.3.1_01.

Ile grasz dziennie: Od 1h do 3h.

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam kanał i 0 widzów ale mam plany zacząć na Polskim YouTube.

Będziesz nagrywał z serwera: Może tak ale to by było moje początki.

Pomogłem? Daj Lubię to.

Opublikowano

Nick: LuiL

Wiek: 14

Skype/Ts3: Mam to i to

Mikrofon: Mam

Coś o sobie: Lubię grać w piłkę nożną i komputer.

^^

Znasz zasady języka polskiego: Nie jest źle.

^^

Ile grasz w MC: od 1,7,3 albo wcześniej

Ile grasz dziennie: hmm z 1-4h

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam kanał 7 widzów

Będziesz nagrywał z serwera: Raczej nie ;p

Opublikowano

Nick: OldSkullowy

Wiek: 13

Skype : POSIADAM I PODAM PO PRZYJĘCIU NA PW :P

Mikrofon: Posiadam

Coś o sobie: Mam 13 lat mam na imię Alan lubię grać w MC i w piłkę nożną

Znasz zasady języka polskiego: Jasne

Ile grasz w MC: Od 2 Lat

Ile grasz dziennie: Hmm 4-5 Godz dziennie

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam kanał na yt i obecnie mam 3 widzów ale chciałbym kręcić :)

Będziesz nagrywał z serwera: TAAAK

mca.png
Opublikowano

Nick: MVozik

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) 13

Skype/Ts3: (Wymagane) Skype

Mikrofon: (Wymagane) Tak

Coś o sobie: A co tu mówić

Znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC: 3 lata

Ile grasz dziennie: Nie wiem.

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz :) ) Nie Ale mam YT

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.) Może

x



Opublikowano

Nick:asiorek1222

 

Wiek: 14

 

Skype/Ts3: Posiadam to i to (skype: danybannyy)

 

Mikrofon: Mam

 

Coś o sobie: Jestem chłopakiem z pomorza, mam 14 lat lubię grać w minecraft'a, Call Of Duty MW3, Assassin's Creed 2 lub Brotherhood

 

Znasz zasady języka polskiego: Znam ;0

 

Ile grasz w MC: Rok był we wrześniu

 

Ile grasz dziennie: ok. 5 godzin

:)

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam kanał na youtube i mam 43 widzów

 

Będziesz nagrywał z serwera: Tak będę

:)

Opublikowano

Grygla13 dodany.

mati05 nie dodany.

luuki12 nie dodany z powodu braku nicku w podaniu.

BlackFacePl dodany.

MrCraiQ dodany.

adx52x nie dodany brak nicku w podaniu.

psychexde nie dodany brak nicku w podaniu.

randalrandal dodany.

Niebieskiii nie dodany

Lightclaw dodany.

LuiL nie dodany.

BerwickPL dodany.

MVozik nie dodany.

asek212 dodany.

 

 

Przepraszam za dosyć długie czekanie. Zaraz wszyscy, którzy są dodani będą na WL.

Opublikowano

Nick:AlvaroMinkraft

Wiek:14

Skype/Ts3:Mam

Mikrofon:Mam

Coś o sobie:Lubię dobrze się bawić i grać w Minecraft.Nienawidze trolowania i hejtów

Znasz zasady języka polskiego:Tak

Ile grasz w MC:Od 1.7.3

Ile grasz dziennie:Około 1-6 godzin

Masz kanał na YT i ile masz widzów:Mój kanał na YT AlvaroMinkraft,nie mam widzów sam jestem widzem

:)

Będziesz nagrywał z serwera:Za kilka tygodni zamierzam nagrywać z kolegą.

Opublikowano

Nick: RendorTX

 

Wiek: 13(prawie 14)

 

Skype/Ts3: Skype

 

Mikrofon: Mam

 

Coś o sobie: Moje hobby to słuchanie muzyki, gra na kompie i nożna

 

Znasz zasady języka polskiego: 9,5/10(każdy może popełnić błąd)

 

Ile grasz w MC: Od wersji beta 1.7.3

 

Ile grasz dziennie: ok. 4-5h

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Brak

 

Będziesz nagrywał z serwera: Nie

pilkanoznazdjecia.jpg

Opublikowano

Fajny serwer, polecam wszystkim serdecznie.

Zbieram PLUSY

 

 

 

 

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swój opis

 

Opublikowano

Nick:rychuPL

Wiek: 13

Skype/Ts3: rychu1244 skype i ts mam

Mikrofon:Mam

Coś o sobie: Nazywam się Ryszard.Moimi ulubionymi zajęciami są informatyka i sport...

Znasz zasady języka polskiego:Tak

Ile grasz w MC:2 lata

Ile grasz dziennie:Zależy czy weekend czy szkoła

Masz kanał na YT i ile masz widzów: rychu12TV widzów 4

Będziesz nagrywał z serwera: Za małe wymagania widzów

:(

graphic.png

Opublikowano

Nick z gry: LimekPL

Wiek: 13 lat

Skype: podam w swoim czasie

Mikrofon: nie mam bo sie zepsuł, ale kupuje nowy ..

Coś o sobie: Moim hobby jest piłka nożna

Znasz zasady jezyka polskiego: 9,5% na (10%)

Ile grasz w MC: 2 lata

Masz kanał na youtube: mam ale nie nagrywam nic

Czy bedziesz nagrywał z tego serwera: Nie .

Opublikowano

Nie mam za wiele do powiedzenia.Napisałem do admina won ponieważ był w moich tunelach,i mnie zbanował.Archer to kompletny debil który ma za duża władzę.Powód bana:Admin ma zawsze racje.Nie powiadomiono mnie nawet na ile mam bana.Tyle mam do powiedzenia.

Opublikowano

Nick:_2PaQ_

 

Wiek:16

 

Skype/Ts3: jest

 

Mikrofon: jest

 

Coś o sobie:Lubię pograć sobię w piłkę nożną i bardzo lubię informatykę

:D

 

Znasz zasady języka polskiego:tak

 

Ile grasz w MC:3 lata

 

Ile grasz dziennie:2 lub 3 godzinki

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów:

http://www.youtube.c...MalyAndTrekSter100 widzów

 

Będziesz nagrywał z serwera:Pewnie tak

Fabian1441_eune_119_2_logo.png


 

Opublikowano

Nick White

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) 14

Skype/Ts3: (Wymagane) Mam ;) Skype PatrykWhite

Mikrofon: (Wymagane)Mam

Coś o sobie: ...

Znasz zasady języka polskiego: Oczywiście !

Ile grasz w MC: Od 1.7.3 jak dobrze pamiętam :D

Ile grasz dziennie: Jak wyżej

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz :) ) Mam kanał YT, nie wiem czy będe kręcił

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.) Nie wiem.

Opublikowano

Nick z gry: Pastek

Wiek: 15 lat

Skype: Podam jak się dostane ;)

Mikrofon: jest ;d

Coś o sobie: Lubie grać w csa i minecrafta lubie komputery.

Znasz zasady jezyka polskiego: Błędów raczej nie popełniam a jak tak to żadko.

Ile grasz w MC: 3 lata

Masz kanał na youtube:Mam swój własny.

Czy bedziesz nagrywał z tego serwera:Zobaczymy może tak.

sygnaturkabyme24.png
Opublikowano

Nie mam za wiele do powiedzenia.Napisałem do admina won ponieważ był w moich tunelach,i mnie zbanował.Archer to kompletny debil który ma za duża władzę.Powód bana:Admin ma zawsze racje.Nie powiadomiono mnie nawet na ile mam bana.Tyle mam do powiedzenia.

 

Dostałeś bana za grief. Wyzywanie i słowa typu (zapie***aj wyp******) Nie mam zamiaru się z tobą kłócić. I ciągle tylko mi spamowałeś, więc jeśli możesz zachowaj resztki godności i odwal się. :)

 

 

--------------------------------------------

 

m3zus nie dodany.

Pastek dodany na próbę.

Opublikowano

rychuPl nie dodany.

LimekPL nie dodany.

Wiem czemu nie...

Nadal obrażony za sprawe na hokeisty co zacząłeś bić na początku ja nie chciałem cie bić i zacząłeś napie*** jak poj*** we mnie więc i tak nie opłacało by mi się tutaj grać...

Noobstwo Archerowego = BEZCENNE

graphic.png

Opublikowano

a co ze mną
:D
?

 

Nick:_2PaQ_

Wiek:16

Skype/Ts3: jest

Mikrofon: jest

Coś o sobie:Lubię pograć sobię w piłkę nożną i bardzo lubię informatykę

:D

Znasz zasady języka polskiego:tak

Ile grasz w MC:3 lata

Ile grasz dziennie:2 lub 3 godzinki

Masz kanał na YT i ile masz widzów:

http://www.youtube.c...MalyAndTrekSter100 widzów

Będziesz nagrywał z serwera:Pewnie tak

Fabian1441_eune_119_2_logo.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...