Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klockowa Masakra [Kwadratowa Masakra Sezon 1] [LifeMc!] [Serwer dla małych youtuberów]


Archerowy521

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: PGE

Wiek: 16

Skype/Ts3: Tak i TAk

Mikrofon: Tak

Coś o sobie: Lubię grać w kosza. Jestem ogarnięty i lubię pomagać innym

Znasz zasady języka polskiego: Nom

Ile grasz w MC: nie pamiętam

Ile grasz dziennie: bardzo różnie jest wiele czynników od których to zależy np. pogoda

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Tak

Będziesz nagrywał z serwera: Nie

Opublikowano

Niektórzy pewnie już wiedzą. Jest nowa mapa. Z powdu griefera/ów. Podejrzani : Futerek, Moofie29. Jeśli ktoś widział ich jak niszczyli mapę niech się zgłosi.

Jeśli mi nie wierzycie mam screenshoty jak wyglądała mapa. Jeśli chcecie je to piszcie.

Opublikowano

Nick:CebulkaMC

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) 13

Skype/Ts3: (Wymagane) mam

Mikrofon: (Wymagane) mam

Coś o sobie:Jestem miły zabawny,lubie minecraft i piłke nożną

Znasz zasady języka polskiego:Jak każdy polak znam :)

Ile grasz w MC:Okolo 2 lat

Ile grasz dziennie:Około 2 -3 godziny

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz :) )mam 2 widzow i chce krecic :D

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.)Pewnie

 

 

 

 

Prosze o szybka odpowiedz

Opublikowano

Nick: Devir555.

Wiek: 14.

Skype/Ts3: Mam to i to.

Mikrofon: Mam.

Coś o sobie: Mam na imię Dawid,byłem adminem na 6 serwerach FB i jestem dość aktywny na forach i stałych serwerach :),lubie sport(macie napisane na moim profilu),lecz jestem leniem w sprawach szkoły :D.

Znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC: Od bety 1.4

Ile grasz dziennie: Od pół do dwóch godzin.

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam,nazwa konta:Devir555 <---Na tym końcie jest 12 widzów,lecz aktualnie nic nie kręce.

Będziesz nagrywał z serwera: Jeżeli będę miał czas i ochotę

Coś od siebie: Chciałbym nawiązać nowe znajomości i przeżyć nowe przygody

klqo.png

nieważne czy czarny, biały, chudy, gruby, niski, wysoki jeżeli jesteś miły dla mnie to ja dla ciebie też. -Eminem

Opublikowano

Nick: sendereKK

Wiek: 16

Skype/Ts3: Ts

Mikrofon: Mam

Coś o sobie: Mam na imię Piotrek , chodze do technikum informatycznego na kierunek technik informatyk. Lubię grać w minecrafto jak i LoL'a.

Znasz zasady języka polskiego: Ta...

Ile grasz w MC: 1.7

Ile grasz dziennie: Nie jestem no lifem jak pozostali , ale tak dziennie do 1-3 godzin pogrywam.

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Widzów mam 12. Z nagrywaniem jeszcze poczekam , lecz myśle że powstanie z tego serwera jakiś lets play.

Opublikowano

Nick : adx52xx

Wiek: 13

:)

Skype/Ts3: Skype

Mikrofon: Oczywiście , na razie słaby , z czasem pojemnościowy USB :)

Coś o sobie: Emmm... Jestem zwykłym dzieciakiem lubiącym dobrą zabawę . :)

Znasz zasady języka polskiego: Tak , staram pisać się poprawnie po polsku , razi mnie niepoprawność językowa .

Ile grasz w MC: Na stałe od 1.7.3 .

Ile grasz dziennie: Gdy mam wolny czas . (dość często)

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Nie mam kanału ,aczkolwiek może w przyszłości .

Będziesz nagrywał z serwera: Jeśli na serwerze będzie chętna osoba to z przyjemnością dołączę się do promowania serwera :)[/font]

 

///Poprawione !

:)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Nick: Sayaku

Wiek:12 w marcu 13

Skype/Ts3: To i to

Mikrofon: Oczywiście

Coś o sobie:Chodzę na kickboxing mam oryginalnego minecrafta od tamtego roku lubię poznawać ludzi

:D

Znasz zasady języka polskiego:Nie mam problemów z ortografiom

:D

Ile grasz w MC: W mc gram od początków 1.8.1

Ile grasz dziennie:2h-3h a najwięcej w niedziele

:D

Masz kanał na YT i ile masz widzów:Mam 11 widzów ale będe chiał nabijać

Będziesz nagrywał z serwera:Raczej nie nie kręci mnie takie nagrywanie

Opublikowano

Nick:XCraft

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ):13

Skype/Ts3: (Wymagane):Tak

Mikrofon: (Wymagane):Tak

Coś o sobie:Jestem ogarniętym graczem ,bardzo lubię kwadratową masakrę.

Znasz zasady języka polskiego:Tak

Ile grasz w MC:1 rok

Ile grasz dziennie:ok.3 Godziny.

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz ):Mam ,11 widzów:D

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.):Tak

 

Opublikowano

Nick:SiRock

 

Wiek: 14

 

Skype/Ts3: Posiadam

 

Mikrofon: Posiadam

 

Coś o sobie:Nazywam sie Norbert . Mam 14 lat . Lubie grac w kosza , tenisa i siatkówkę . Jazda na rowerze sprawia mi " fraide "

Znasz zasady języka polskiego: Tak 8/10

 

Ile grasz w MC: W minecrafta gram od wersji 1.4

 

Ile grasz dziennie: W tej chwili gram 2 h dziennie ponieważ nie mam co za bardzo robić

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Na razie nie mam widzów ponieważ nic nie nagrałem i zamierzam nagrywać własnie z tego servera

Będziesz nagrywał z serwera: Tak napisałem powyżej

 

 

 

Pozdrawiam ZacnyGame00 ( Nazwa na YT )

 

@edit Zmieniłem rozmiar ponieważ był za duży

xSiRock_eune_157_1_text.png

Opublikowano

Nick: malacha2001

 

Wiek: 13

 

Skype/Ts3: Skype :malachaxd /Ts3: moge zainstalowac

 

Mikrofon: Mam

 

Coś o sobie:Mam 13 lat , nazywam się Michał gram w minecraft, cs, metin2, LoL, SWTOR ...

 

Znasz zasady języka polskiego:Tak (Trochę)

 

Ile grasz w MC:1,5 roku

 

Ile grasz dziennie:2-3 h

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam kanał, ale mam 0 widzów , parę filmów o serwerze ...

 

Będziesz nagrywał z serwera: Tak moge ;D

Podobny obraz

Opublikowano

Nick:JustMeeHow

Wiek: 16

Skype/Ts3: Skype MeeHow96

Mikrofon: Tak

 

Coś o sobie: Ogarnięty i zabawny (z poczuciem humoru)

xD gram jeszcze w Bfbc2 , Bfbc2 vietnam , Lol ,fifa 13

 

Znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC: OD powstania MC

 

Ile grasz dziennie: wieczorami oraz w nocy około 5 h

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów: JustMeeHow 55 widzów lecz usunąłem filmy

 

Będziesz nagrywał z serwera: Z chęcią

Opublikowano

Nick:Neproify

Wiek: 16

Skype/Ts3: ts3 mam,skype nie

Mikrofon: mam

Coś o sobie:Mam na imię Konrad. Lubię grać w sa-mp oraz Minecraft.

Znasz zasady języka polskiego:Tak

Ile grasz w MC:Od wersji beta 1.7.3

Ile grasz dziennie:koło 2-3 godzin( nie raz więcej )

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam, Neproify. Widzów ponad 110:)

Będziesz nagrywał z serwera: Myślę że tak

Pomogłem daj +

Opublikowano

Proszę o dodanie mnie do w white-listy

Nick: PGE

Wiek: 16

Skype/Ts3: Tak i TAk

Mikrofon: Tak

Coś o sobie: Lubię grać w kosza. Jestem ogarnięty i lubię pomagać innym

Znasz zasady języka polskiego: Nom

Ile grasz w MC: nie pamiętam

Ile grasz dziennie: bardzo różnie jest wiele czynników od których to zależy np. pogoda

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Tak

Będziesz nagrywał z serwera: Nie

Opublikowano

Nick: xLuziKx

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) 13

Skype/Ts3: (Wymagane) Oczywiście mam tsa jak i skype.

Mikrofon: (Wymagane) Posiadam.

Coś o sobie: Jestem Kuba, mam 13 lat. Lubię grać w piłkę nożną i interesuje się informatyką. Lubie grać w przeróżne gry min. Minecraft, League of Legends, Sa-MP i wiele innych...

Znasz zasady języka polskiego: Oczywiście.

Ile grasz w MC: Nie pamiętam już nawet.

Ile grasz dziennie: Zależy, ale myślę, że wystarczająco.

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz

:)

) Mam kanał na YT, lecz nic nie nagrywam ze względu na komputer.

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.) Niestety nie.

Opublikowano

Nick: Litchuania.

Wiek: 14.

Skype, TS?: I to, i to.

Mikrofon: Sprawny :P.

Coś o sobie: Nazywam się Sebastian, mam 14 lat, jestem z pod Wrocławia, lubię minecrafta, gta sa, interesuje się muzyką, i grafiką komputerową. Z ortografią nie mam problemów. Gram w takie gry jak : minecraft, sa-mp, battefield, modern warfare, ogółem strzelanki, mafijne.

Znasz zasady języka polskiego: Ta, z polskiego mam 4, (ze wzgledu na lektury, etc.)

Ile grasz w MC?: Od 1.6.6 bety.

Ile grasz dziennie?: Około 3 godzin? z przerwami, w weekendy dłużej.

Masz kanał na YT, ile widzów?: Kanał mam, nie mogę nagrywać - słaby komp.

Będziesz nagrywał z serwa?: Niestety, nie.

PXUm92q.gif

Opublikowano

Nick: KamilLukPL

Wiek: 15

Skype/Ts3: Ta

Mikrofon:Ta

Coś o sobie: Jestem bardzo fajny ! Żartowałem. hehe

Znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC: Od Indevva :P

Ile grasz dziennie: Tak troszke

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Tak. 124

Będziesz nagrywał z serwera: Wątpie.

Opublikowano

Wiek:16

 

Nick:szymus3008

 

Mikrofon:tak

 

TeamSpeak3/Skype:tak dawidd413

 

Coś o sobie:

 

Znasz zasady języka polskiego:

 

Ile grasz w MC:4 lata

 

Ile grasz dziennie:6 , 7 godzin

 

Masz kanał na YT:tak

 

Ile masz widzów:1432

 

Będziesz nakręcał z serwera:z checia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...