Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klockowa Masakra [Kwadratowa Masakra Sezon 1] [LifeMc!] [Serwer dla małych youtuberów]


Archerowy521

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Ghosstek

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) : 15

:)

Skype/Ts3: (Wymagane) Skype mam

:)

Mikrofon: (Wymagane) Yes

Coś o sobie: Jestem miłym i pomocnym graczem

Znasz zasady języka polskiego: oczywiście

Ile grasz w MC: pół roku

Ile grasz dziennie: zależy od dnia tygodnia

:) Weekendy długo

Czy masz kanał na yt : Mam ale nie nagrywam filmików kanał jedynie do oglądania i subskrybowania :)

  • Odpowiedzi 240
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dostałeś bana za grief. Wyzywanie i słowa typu (zapie***aj wyp******) Nie mam zamiaru się z tobą kłócić. I ciągle tylko mi spamowałeś, więc jeśli możesz zachowaj resztki godności i odwal się. :)

 

 

--------------------------------------------

 

m3zus nie dodany.

Pastek dodany na próbę.

Kogo ja griefowałem ? Zaraz zaczniesz wymyslać jakieś historie...Nie polecam serwera .Małe dziecko dostało za dużo władzy i wali sobie teraz gruche !A słowa nie obrażały w żadne sposób graczy na serwerze.

Opublikowano

Wiem czemu nie...

Nadal obrażony za sprawe na hokeisty co zacząłeś bić na początku ja nie chciałem cie bić i zacząłeś napie*** jak poj*** we mnie więc i tak nie opłacało by mi się tutaj grać...

Noobstwo Archerowego = BEZCENNE

 

Po prostu podanie jest zbyt słabe. Zrób lepsze to cię przyjmę.

 

------------------------------------------------------------------------

Ghosstek dodany.

_2PaQ_ dodany.

Opublikowano

Nick: Jasio2

Wiek:15

Skype/Ts3: Mam Skype

Mikrofon: Mam super

Coś o sobie: Nic ciekawego niemam do powiedzenia oprucz tego że mam naimie Marcin co można powywnoskować z nicku :)

Czy znasz zasady języka polskiego:NO BA że nie całąale ortografuf nie robie. (chyba)

Ile grasz w MC:2latka

Ile grasz dziennie:2-3h

Masz kanał YT: Jeszcze nie :)

Będziesz nagrywał z serwera: Jeśli będzie fajny serwer, jeśli się dostane i jeśli założe kanał :)

Opublikowano

Po prostu podanie jest zbyt słabe. Zrób lepsze to cię przyjmę.

 

------------------------------------------------------------------------

Ghosstek dodany.

_2PaQ_ dodany.

 

Jak może być słabe przecież jest jak każde...

graphic.png

Opublikowano

Nick: zielu71

Wiek: 17

Skype/Ts3: jest

Mikrofon: jest

Coś o sobie: chodzę do 2kl technikum mechanicznego, interesuje się motoryzacją ;)

Znasz zasady języka polskiego: jak najbardziej

Ile grasz w MC: mniej więcej 1.5roku

Ile grasz dziennie: to zależy od tego czy idzie mi gra czy nie ale na oko 3h

Masz kanał na YT i ile masz widzów: zieluTV, 0 widzów i może będę nagrywał

ZBIERAM PLUSY +

Opublikowano

Wiek: 11

Skype/Ts3: Skype mam (DeratyzatorvMinecraft) TS3 : nie mam ;/

Mikrofon: Pewnie , wcześniej słabo słychać bo 10-lat lezał w pufie ;D ale teraz mocno słychać.

Coś o sobie: Lubie grać w piłkę nożną , Minecrafta oraz CS'a

Znasz zasady języka polskiego: Ortografia i gramatyka

Ile grasz w MC: 2 lata

Ile grasz dziennie: 6 godzin - minimum , dobrze wypali to 12

Masz kanał na YT i ile masz widzów: kilku tam jest.

Będziesz nagrywał z serwera: Będe ;D

 

 

Archerowy dodaj mnie bo pewnie pamietasz mnie ..

 

Deratyzator

eJxzSS1KLKmsSizJL1LQVfBILEpJzi_KL69U8M3MS00uSkwrSS3iggunKlhpcrkgtHCFpCbmKrjlF5UUpRYXKxhxGbsouBclFhdzGZmawrEhADq7ISA~.png

Pomogłem? Daj Like.

Opublikowano

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) 12

 

Skype/Ts3: (Wymagane) Skype/Ts3 obydwa mam

 

Mikrofon: (Wymagane) Oczywiście

 

Coś o sobie: Nazywam się Kajetan. Uczęszczam do 6 klasy podstawówki. Lubię j.polski, jestem w szkolnym kółku tetralnym, jestem świetny z ortografii, nie popełniam błędów (hipopotomonstrozastopokolanofobia)

 

Znasz zasady języka polskiego: Tak, jak już wspomniałem wyżej.

 

Ile grasz w MC: Od 2010 roku, od wersji 1.1 beta

 

Ile grasz dziennie: 3-9h

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz

:)

) Mam kanał YT i 33 widzów.

 

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.) Tak

 

 

MÓJ NICK TO kajsks

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Nick: davdog00 (PREMIUM)

Wiek: 14

Skype/Ts3: mam obydwa :)

Mikrofon: MAM :D SPRAWNY!

Coś o sobie: Mam na imię Dawid, gram w minecrafta od 2 lat. Mam premium. Ogarniam ortografię itp. Lubię grać w koszykówkę.

Znasz zasady języka polskiego: Tak ;/

Ile grasz w MC: 2 lata (około od alphy 1.2_01)

Ile grasz dziennie: 5 może 6 h? ale nie tylko minecraft. :)

Masz kanał na YT i ile masz widzów: mam, 15, ale się przeniosłem z kanału "davdog00" na "00dacdog00" a tam było 114 widzów

Będziesz nagrywał z serwera: Tak

Pomogłem? Daj lajka! Z góry dzięki!

Opublikowano

Nick: PackPl

lat: 14

Minecraft jakieś 1.7

grify? - absolutnie

Czemu- bo to mnie kręci!

skype: bigtata.mam

nagrywać: raczej tak

dziennie 2h

Znam polska mowa

Opublikowano

NICK : Misiaczek0321

 

Wiek: 15

 

Skype/Ts3: tak/tak

 

 

Mikrofon: Tak

 

Coś o sobie:Jestem ogarnięty, nie zadaje głupich pytać, nienawidzę chetów

 

Znasz zasady języka polskiego:Tak trochę ale mam dysortografię

 

Ile grasz w MC: od wersji 1.3.1

 

Ile grasz dziennie:w weekendy po 12h w tygodniu po 20min-1h

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Będę kręcić mam 81 widzów link:http://bit.ly/UB8RFH i w opisie

 

Będziesz nagrywał z serwera:Tak

x

Opublikowano

Nick:Presidente129

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat )14

Skype/Ts3: (Wymagane)Posiadam

Mikrofon: (Wymagane)Posiadam

Coś o sobie:Lubie minecraft'a i chciałbym nakręcić coś z tego serwera

Znasz zasady języka polskiego:Tak

Ile grasz w MC:Od alphy

:)

Ile grasz dziennie:6 godzin

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz

:)

)Mam,

http://www.youtube.com/channel/UCNoz-UBOF9_5pl8RDWizL1w?feature=mhee

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.)Tak

wpr.png

 

Opublikowano

Nick: zKeY

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ): 16

Skype/Ts3: (Wymagane) Oby 2

Mikrofon: (Wymagane): tak

Coś o sobie: Poznacie mnie jesli dostane sie na serwer (nie pozalujecie_

Znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC: Od alpha Alpha 1.0.5_01

Ile grasz dziennie: Ile chce :))

Moge dolaczyc sie do let's playa lecz raczej nagrywac nie bede

Opublikowano

Nick:Pierrot999

 

Wiek: 13

 

Skype/Ts3: Mam potam moge podac

 

Mikrofon: mam

 

Coś o sobie: Jestem ogar i lubie jedzic na bmx:)

 

Znasz zasady języka polskiego: tak 8/10

 

Ile grasz w MC: 2 lata

 

Ile grasz dziennie: 3-4 h

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów: nie stety nie kręce

 

Będziesz nagrywał z serwera: Zobacze jak mi sie spodoba to tak

Opublikowano

Wiek: 14

Skype/Ts3:Skype:Ekizol

Mikrofon: Mam

Coś o sobie:Chodze do szkoły... :(

Znasz zasady języka polskiego: Taaa

Ile grasz w MC:2Lata

Ile grasz dziennie:5-6 H

Masz kanał na YT i ile masz widzów:4 Widzów Moj Kanal LolliMinecrafr

Będziesz nagrywał z serwera: Tak Chce...

Opublikowano

Nick:Ziolo132PL

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat )14

Skype/Ts3: (Wymagane)KaczySmich.xd1

Mikrofon: (Wymagane):tak mam

Coś o sobie:Siemano ja jestem Rafał jestem miły lubie grac w minecrafta :)

Znasz zasady języka polskiego:tak 10/10

Ile grasz w MC:2 lata

Ile grasz dziennie:zalezy ile gram ^^(4/3/5)

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz )Nie mam widzow

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.)Mozliwe ale nie sam w 2 osoby

c9fe75fe.jpg

By Mr.KaczySmiech

Opublikowano

Nick:Deralaos

Wiek:14

Skype/Ts3: Tak,jaba12111

Mikrofon: No pewnie

Coś o sobie:Jestem sympatyczny,uprawiam ssport(koszykówka)

Znasz zasady języka polskiego:Tak,miałem chyba najlepszego nauczyciela od polskiego

Ile grasz w MC:2lata

Ile grasz dziennie:3-4GODZ

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Tak mam i mój kanał ma 1k+ widzów chyba 1050

Będziesz nagrywał z serwera:Jeśli mi się spodoba to napewno.

Opublikowano

Wiek: 15

 

Skype/Ts3: tak/tak

 

 

 

Nick:Misiaczek0321

 

 

 

Mikrofon: Tak

 

Coś o sobie:Jestem ogarnięty, nie zadaje głupich pytać, nienawidzę chetów

 

Znasz zasady języka polskiego:Tak trochę ale mam dysortografię

 

Ile grasz w MC: od wersji 1.3.1

 

Ile grasz dziennie:w weekendy po 12h w tygodniu po 20min-1h

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Będę kręcić mam 81 widzów link:http://bit.ly/UB8RFH i w opisie

 

Będziesz nagrywał z serwera:Tak

x

Opublikowano

Nick:MrMinecraftowa

Wiek: (12 )

Skype/Ts3: (Nie)

Mikrofon: (Tak)

Coś o sobie:Lubię grać w MC

Znasz zasady języka polskiego:Tak znam

Ile grasz w MC:2 lata

Ile grasz dziennie:5 godz czasem mniej

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Nick na YT:MrMinecraftowa jeszcze nic)

Będziesz nagrywał z serwera: (Być może :D)

Pomogłam to daj + :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...