Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klockowa Masakra [Kwadratowa Masakra Sezon 1] [LifeMc!] [Serwer dla małych youtuberów]


Archerowy521

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SIEMA!!!!!!!!!!!!!!!!!

MÓJ NICK: SHOEL0 (zamiast o na końcu jest zero)

WIEK:15 Lat

SKYPE/TS3: MAM OBYDWA

MIKRO: MAM (SPRAWNE)

COŚ O SOBIE: LUBIE GRAĆ W MINECRAFT'a I SPORT

ZNASZ ZASADY JĘZYKA POLSKIEGO: TAK

ILE GRASZ W MC: GRAM 2 LATA

ILE GRASZ DZIENNIE: ILE ? TRUDNO MI OKREŚLIĆ OK. 6/7 h DZIENNIE

MASZ KANAŁ NA YT I ILE MASZ WIDZÓW: MAM KANAŁ I PUKI CO MAM 22 WIDZÓW

BĘDZIESZ NAGRYWAŁ NA SERVIE: TAK

POZDRO!!!

 

Szczerze wątpię, byś znał zasady ortografii jak napisałeś. Czemu?

  • "...puki co[...]"
  • "lubie grać[...]" (1 os. l.poj. [ja] to lubię

1351969276-U240495.png


 

  • Odpowiedzi 240
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

MATKO RAPTEM 2 BŁĘDY ORTOGRAFICZNE I JUŻ ROBISZ Z TEGO WIELKIE HALO MYŚLISZ ŻE JA TAK JAK TY SIEDZĘ PRZY PC ZE

SŁOWNIKIEM????????????!!!!!!!! TO TU SIĘ MYLISZ PISZĘ NA ODPAŁ PROSTE LOGICZNE.

Opublikowano

Nick:Stefan

Wiek: (12 )

Skype/Ts3: (Nie)

Mikrofon: (Tak)

Coś o sobie:Kocham Minecrafta.

Znasz zasady języka polskiego:No mniej więcej.

Ile grasz w MC:2 lata

Ile grasz dziennie:Około 5 godz.

Masz kanał na YT i ile masz widzów: (Właśnie chcę zacząć kręcić)

Będziesz nagrywał z serwera: (Może)

Pomogłam to daj + :D

Opublikowano

Nick: Moofie29

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) = 13

Skype/Ts3: (Wymagane) Skype i Ts3

Mikrofon: (Wymagane) Tak

Coś o sobie: Ehm.. Nazywam się Adam jestem w trakcie mutacji. Będe nagrywał jak będe po.

Znasz zasady języka polskiego: Tak.

Ile grasz w MC: Od beta 1.2

Ile grasz dziennie: 4-5 godzin chyba, że dużo szkoły. :/

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz

:)

) Zacznę nagrywać mody jak skończe mutację. Na razie nagrywać NIE będe.

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.) Tak jak na górze.

:)

Opublikowano

Nick:CrazyBoyPL

Wiek:14

Skype/Ts3: Skype Gonzo4515

Mikrofon:Tak

Coś o sobie:Jestem z katowic lubię grać w piłke nożną

Znasz zasady języka polskiego:Tak

Ile grasz w MC:4/5 lata

Ile grasz dziennie:z 4godziny

Masz kanał na YT i ile masz widzów:aktualnie posiadam 13widzów

Będziesz nagrywał z serwera: Tak

Opublikowano

Siema

Nick: Siwris

Wiek 14lat

Skype/ts mam to i to

mikrofon posiadam

cos o sobie: nazywam sie Maciek uwielbiam minecrafta

znasz zasady jezyka polskiego? : tak znam

ile grasz w minecrafta: okolo 2 lat

ile grasz dzienie: gram od 4 do 6 godzin zalezy czy mam cos zadane

masz kanał na yt i ile masz widzow: tak mam kanał na yt mam 10 widzow

czy bedziesz krecil filmiki: moze

Odkrywca
Opublikowano

Nick:

Wiek: 13

Skype/Ts3: to i to

:)

Mikrofon: Jest

Coś o sobie: Jestem Wiktor, lubie grać w różne gry interesuje się głównie komputerami, lubie czasami pograć w różne gry typu MC

:)

Znasz zasady języka polskiego: Znam

:)

Ile grasz w MC: Od bety 1.2

Ile grasz dziennie: Zależy, czy jest coś zadane czy nie ;D

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam: user/SRManPL - będę się przenosił na nowy kanał, aktualnie 56 widzów

Będziesz nagrywał z serwera: Tak

:)

Opublikowano

Nick:Pioono0o

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) mam 13

Skype/Ts3: (Wymagane) mam to i to

Mikrofon: (Wymagane) no ba

Coś o sobie: co bym miał się tu rozpisywać xD

Znasz zasady języka polskiego: pewnie tak jak jestem w 2 gimnazjum

Ile grasz w MC: od wersji 1.7.3

Ile grasz dziennie: tyle ile jestem na pc

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz :) ) mam 35

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.) nie wiem zobacze

Opublikowano

Nick:DiziQ

Wiek:15

MAM Skypa i Ts'a

Mikrofon: MAM

Coś o sobie:Interesuje się grafikom komputerowom

Znasz zasady języka polskiego:TAK

Ile grasz w MC: 1H dziennie

Ile grasz dziennie: 2-3h

Masz kanał na YT i ile masz widzów:Na jednym kanale miałem 30 widzów ale usunąłem teraz mam nowy i jak narazie mam 1.

Będziesz nagrywał z serwera: TAK

Opublikowano

Nick: Piotro9010

Wiek: 13,5 ;P

Skype/Ts3: mam skype i ts. skype; Minecraftpiotro

Mikrofon: Mam

Coś o sobie: Lubie nagrywac filmy i grac w mc

:D

Znasz zasady języka polskiego: znam :P

Ile grasz w MC: Od 1.2 Beta

Ile grasz dziennie: 2-3h

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam kanal nick to : Piotro9010 widzowie ok 320.

Będziesz nagrywał z serwera: bede :P

Opublikowano

Nick: spoxik

 

Wiek: 11(jestem ogarnięty jak 13)lat

 

Skype: karol0567

 

Mikrofon: Tak

 

Coś o sobie:Moja ulubiona gra to MC lubię spędzać czas przy filmie z chipsami i colą :)

 

Znasz zasady języka polskiego:tak

Ile grasz w MC: od 2 do 4 lat nie pamiętam dokładnie ile :)

 

Ile grasz dziennie 4h lub 5h

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam kanał YouTube mam 60 widzów

 

Będziesz nagrywał z serwera: Tak

 

Nick na YouTube: TheMrSpoxik

Opublikowano

Nick:FiToO

 

Wiek: 14

 

Skype/Ts3: Mam

 

Mikrofon: Mam

 

Coś o sobie: Jestem miły fajny lubię grać w gry :P

 

Znasz zasady języka polskiego:No oczywiście

 

Ile grasz w MC: 1,5 roku

 

Ile grasz dziennie: 4-5 Godzin

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam kanał 630 widzów

Będziesz nagrywał z serwera: raczej coś nagram

Pozdrawiam Administracje ;D

Opublikowano

Nick:dyplom121

Wiek:14

Skype/Ts3: mam

Mikrofon: mam

coś o sobie:lubie sporty extremalne

Znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC:4 lata

Ile grasz dziennie: 2/3 godziny

Masz kanał na YT i ile masz widzów: niemam

Będziesz nagrywał z serwera: nie

Opublikowano

Nick:PanRaVis11

 

Wiek:14

 

Skype/Ts3:Posiadam

 

Mikrofon:Posiadam

 

Coś o sobie:Lubie sobie pograć jak nie na kompie to na konsoli :)

 

Znasz zasady języka polskiego:Znam bardzo dobrze

 

Ile grasz w MC: 1.5 roku

 

Ile grasz dziennie:2-3 godz

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Niemam ale prawdopodobie go zrobie :)

 

Będziesz nagrywał z serwera:Możliwe :)

pan1ravis.png

 

 

Opublikowano

boże... nie polecam serwera... Od dwóch stron administracja nie sprawdza podań. Poza tym, serwer off... Miło, że administracja ładnie mówiąc ma nas głęboko w czarnej wielkiej i głębokiej dupie...

Pomogłem? Daj lajka! Z góry dzięki!

Opublikowano

Nick : ogrodnik1223

 

Wiek: 13

Skype/Ts3: Skype

Mikrofon: Tak

Coś o sobie: Mam na imię Szymon ,lubię grac w piłkę nożną igrać w gry na kompie

Znasz zasady języka polskiego: Oczywiście 10/10

Ile grasz w MC: 3 lata

Ile grasz dziennie: 4h

Masz kanał na YT: mam

Czy chce nagrywać:Tak mam 9 widzów

Opublikowano

Nick: Sett

Wiek: 15

Skype/TS: Tak

Mikrofon: Tak

Coś o siebie: Lubie grać w MC i chciałbym pograc na takim serwie.

Znasz zasady języka polskiego?: Tak

Ile grasz w MC: od bety

Ile grasz dziennie: 3-5 godzin

Masz kanał na YT i ile masz widzów: mam kanał ale 0 widzów ,gdyż dopiero musze grac odpowiednie programy i zancze nagrywać

Będziesz nagrywał na serwerze?: Tak

Opublikowano

boże... nie polecam serwera... Od dwóch stron administracja nie sprawdza podań. Poza tym, serwer off... Miło, że administracja ładnie mówiąc ma nas głęboko w czarnej wielkiej i głębokiej dupie...

 

Kurna.. Administracja też ma swoje życie i nie może 24/7 uszczęśliwiać takich dzieciaków jak ty. :)

 

_____________________________________________

 

Zaraz sprawdze wszystkie podania przepraszam za zwłokę . Ale nie miałem czasu.

Opublikowano

Wilku nie dodany.

MrMaro nie dodany.

Shoelo dodany.

Stefan dodany.

Moofie29 dodany na próbę.

CrazyBoyPL nie dodany.

Siwris nie dodany.

d3x nie dodany z powodu braku nicku w podaniu.

PioonOo nie dodany.

DiziQ nie dodany.

Piotro9010 nie dodany.

spoxik nie dodany.

FiToO dodany.

dyplom121 nie dodany.

PanRaVis11 dodany na próbę.

ogrodnik1223 dodany.

Sett nie dodany.

Opublikowano

Nick:kubex001

Wiek: 13

Skype/Ts3: MAM TS i SKYPE

Mikrofon: MAM

:)

Coś o sobie:Mam na imię Kuba mieszkam na mazurach

:) lubie grac w różne gry !!

Znasz zasady języka polskiego:Tak ortogtrafia (9.9/10)

Ile grasz w MC:od bety 1.1

Ile grasz dziennie:2/3 godziny

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ionn1114 / 17 widzów CHCE NAGRYWAC

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...