Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klockowa Masakra [Kwadratowa Masakra Sezon 1] [LifeMc!] [Serwer dla małych youtuberów]


Archerowy521

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: stuzeN

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) 12 lat

Skype/Ts3: (Wymagane) mam

Mikrofon: (Wymagane) mam

Coś o sobie: Nazywam sie Kuba , lubie gry w stylu mc , gram w piłke nożna w klubie Jagiellonia Białystok , Pochodze z Białegostoku

Znasz zasady języka polskiego:tak

Ile grasz w MC: od 1.7.3

Ile grasz dziennie: 3 h

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz :) ) mam kanal na yt 30 widzow

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.) tak

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 240
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: rtTxV2

Wiek: 15

Skype/Ts3: skype (carlos_tevez322)

Mikrofon: tak

Coś o sobie: Nie grifuje itp.

Znasz zasady języka polskiego: Tak . ;) 5 z Jezyka Polskiego w 2 gim.

Ile grasz w MC: 1,5 roku

Ile grasz dziennie: 2-4 godzin

 

Nick: rtTxV2

Wiek: 15

Skype/Ts3: skype (carlos_tevez322)

Mikrofon: mam

Cos o sobie : Nie grifuje itp.

Znasz zasady języka polskiego: tak

Ile grasz w MC: 1,5 roku

Ile grasz dziennie: 2-4 godzin

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam kanal yt, mam 1 widza ^^

Będziesz nagrywał z serwera: nie nie bede ;)

r04p.jpg

Opublikowano

Nick:CWH1T

Wiek: 12

Skype mam

Mikrofon: mam

Coś o sobie:Chłopak z pochodniami xD

Znajomość PL:Ta

Ile gram:rok

Ile grasz dziennie:3 godziny

Masz kanał na YT: nie mam

Mahumad_eune_23_2_logo.png

Opublikowano

Nick: SWWR

Wiek: 14 lat

Skype/Ts3: (Wymagane) krzysiek.prusniewski2

Mikrofon: (Wymagane) MAM

Coś o sobie: Mam 14 lat nazywam sie Krzysiek Lubie gry komputerowe.Interesuje sie samochodami

Znasz zasady języka polskiego: Raczej

:D

Ile grasz w MC: od 1.5.5

Ile grasz dziennie: w weekendy po 3-4 godzinki w normalne dni tak godzinke i pol zalezy (nauka)

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam kanal mam 7 widzow jesli bedzie trzeba podam

Będziesz nagrywał z serwera: Postaram sie

Opublikowano

Nick: KineQ

Wiek: 13

Skyp tak TS nie

Mikrofon tak

Coś o sobie: libię sportu minecrafta i kwadratową maskrę :)

Znasz zasady języka polskiego tak

Gram w minecrafta od alphy

Gram dziennie w wekendy i piątki prawie cały czas a w tygodniu 1 godz

Na yt Thekamilexon zacznę kręcić jak wejdę na serwa

 

Skyp kamcio4102000

Opublikowano

Nick : Crafcik89

Wiek: 13

 

Skype/Ts3: Skype

 

Mikrofon: Tak

 

Coś o sobie: Mam na imię Paweł ,lubię grac w piłkę nożną ,jestem dobry w takie gry jak Cs 1.6,Bf3. Mój wiek może nie jest zadowalający ,ale ogarniam .

 

Znasz zasady języka polskiego: Oczywiście

:)

 

Ile grasz w MC: 3 lata

 

Ile grasz dziennie: 4h

 

Masz kanał na YT : Nie Mam

Opublikowano

Sprawdzi ktoś te podania?

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Nick: VenoM

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) 14

Skype/Ts3: (Wymagane) to i to

:)

Mikrofon: (Wymagane) tak

:)

Coś o sobie: Imię Mateusz interesuję sie piłką nożna chodze do 2gim

:D I nudzi mi sie po sql to gram w Minecrafta :)

Znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC: rok

Ile grasz dziennie: 5 h

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz

:)

) Mam ale nic nie kręcę tylko ogladam wszystko z Minecrafta

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.) Może

:D

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Nick: miki888 (ten nick tylko w mc).

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) 13.

Skype/Ts3: (Wymagane) Oba.

Mikrofon: (Wymagane) Tak.

Coś o sobie: Mam na imię Filip, lubię grać w gry i chodzę do I kl. gimbazy.

Znasz zasady języka polskiego: Oczywiście.

Ile grasz w MC: Od Lutego 2011.

Ile grasz dziennie: ok. 2h

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz

:)

) Tak mam, Worgen325, mam 5 widzów, ale może mały wyjątek, bo i tak i tak wbije niedługo tych 8-śmiu widzów

:)

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.) Możliwe.

Budowniczy
Opublikowano

Nick: InForTheKill

Wiek: 14/15

Skype/Ts3: skajpa mam, jak będzie trzeba to i TS zainstaluję.

Mikrofon: Oczywiście.

Coś o sobie: Chodzę do gim., imię Adam, lubię grać w MC, inne gry też, nie będę tu się rozpisywał, myślę, że poznamy się na serwerze.

:)

Znasz zasady języka polskiego: Jak najbardziej.

Ile grasz w MC: ponad roczek

Ile grasz dziennie: 3-4h?

Masz kanał na YT i ile masz widzów: 1 widz! ;o

Będziesz nagrywał z serwera: Jasne.

Opublikowano

Nick: Demonus

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) 15 :)

Skype/Ts3: (Wymagane) mam all

Mikrofon: (Wymagane) a poco mi skeyp jak mikrofonu niemam :3 (mam)

Coś o sobie: Bardzo kocham servery typu kwadratowa masakra poniewaz stawiaja wyzwanie nie tak jak połowa serverów minecraft jestem ogarnietym graczem który chetnie współpracuje

Znasz zasady języka polskiego: hyba tak(joke)

Ile grasz w MC: 1.5 roku

Ile grasz dziennie: 2-3 h

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz :) ) Krece 12 widzow

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.) TAK!

sygnatura_player1.png

Opublikowano

Nick:Erlaim

Wiek: prawie 13

Skype/Ts3: (Wymagane) mam

Mikrofon: (Wymagane) mam

Coś o sobie:chodze do szkoły mieszkam w małopolsce

Znasz zasady języka polskiego:tak

Ile grasz w MC:z 2,3 lata

Ile grasz dziennie:rurznie nieraz 2 ,3 godziny nieraz wiecej nieraz mniej

Opublikowano

Wiek:15

Skype/Ts3: Mam to i to

Mikrofon: Słaby ale jest :}

Coś o sobie:Jestem miły niezbyt wysoki i mam słaby głos przez mikro(dziecięcy)

Znasz zasady języka polskiego:Tak znam

Ile grasz w MC:W mc gram od alphy 1.2.6(odkiedy wprowadzono dynie :}

Ile grasz dziennie:4-5 godz

Masz kanał na YT i ile masz widzów:Mam konto 16 widzów xD

Będziesz nagrywał z serwera: Tak bardzo chętnie

 

Nick: MineQuattro

Opublikowano

Nick:Undeceived

Wiek:14

Skype:Brak/TS3:Jest

Mikrofon:Jest[Media-Tech r-18]

Cos o sobie:Kocham komputer[i Bunny_Kou]

Zasady:Tak,z polaka mam 4

Ile grasz:Gram od 1.7.3

Ile grasz dziennie:3-5 godzin

Kanal na YT:Mam konto ale 0 widzow

Bedziesz nagrywal:moze,najpierw spytam admina

Opublikowano

Nick: mieciu0077

Wiek: 13 lat

Skype/Ts3: Mam skype, podam w razie potrzeby na pw.

Mikrofon: mam

Coś o sobie: Lubię grać w Minecraft, jestem fanem skkf'a i Kwadratowej Masakry

Znasz zasady języka polskiego: Oczywiście, że tak

Ile grasz w MC: W grudniu 2012 będzie 2,5 roku.

Ile grasz dziennie: W weekendy cały dzień, w tygodniu max. 4 godziny

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Kanał: MrMinecraft0077 aktualnie mam 21 widzów

Będziesz nagrywał z serwera: Oczywiście, zrobię serwerowi darmową reklamę ;)

1351969276-U240495.png


 

Opublikowano

Nick: Hartownik

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) 21

Skype/Ts3: (Wymagane) tak/tak

Mikrofon: (Wymagane) tak

Coś o sobie: Student mechatroniki

Znasz zasady języka polskiego: tak (matura z języka polskiego zaliczona :) )

Ile grasz w MC: niecały rok bardzo się nim interesuje

Ile grasz dziennie: zależy od dnia

Masz kanał na YT i ile masz widzów: nie kręce

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.) mogę wystąpić gościnnie

4cd6a4a1babf4730999d11e5c7852c10.0.gif
Opublikowano

Nick:Wilku

Wiek: 14lat

Skype/Ts3: mam skype

Mikrofon: mam :)

Coś o sobie:Lubie grać na kompie i w piłkę

Znasz zasady języka polskiego:Tak

Ile grasz w MC:3lata

Ile grasz dziennie:8,7h może do 5

Masz kanał na YT i ile masz widzów: narazie 4 ale dopiero rozkręcam mój kanał

Będziesz nagrywał z serwera:Jak dobije 10 widzów

Opublikowano

Nick:MrMaro

Wiek:13

Skype/Ts3:Mam skype

Mikrofon:Mam

Cos o sobie: lubie minecraft

Znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC: 2 lata

Ile grasz dziennie: Z trzy godziny

Masz kanał na YT i ile masz widzów: niemam

Będziesz nagrywał z serwera: zobacze

Opublikowano

SIEMA!!!!!!!!!!!!!!!!!

MÓJ NICK: SHOEL0 (zamiast o na końcu jest zero)

WIEK:15 Lat

SKYPE/TS3: MAM OBYDWA

MIKRO: MAM (SPRAWNE)

COŚ O SOBIE: LUBIĘ GRAĆ W MINECRAFT'a I SPORT

ZNASZ ZASADY JĘZYKA POLSKIEGO: TAK

ILE GRASZ W MC: GRAM 2 LATA

ILE GRASZ DZIENNIE: ILE ? TRUDNO MI OKREŚLIĆ OK. 6/7 h DZIENNIE

MASZ KANAŁ NA YT I ILE MASZ WIDZÓW: MAM KANAŁ I PÓKI CO MAM 22 WIDZÓW

BĘDZIESZ NAGRYWAŁ NA SERVIE: TAK

POZDRO!!!

Opublikowano

Czy ktoś zechce sprawdzić te podania?

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...