Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klockowa Masakra [Kwadratowa Masakra Sezon 1] [LifeMc!] [Serwer dla małych youtuberów]


Archerowy521

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Dashtwister

 

Wiek: 16lat

 

skype/Ts3: mam skype

 

Mikrofon: Tak

 

Coś o sobie: lubie spędzać miło czas ze znajomymi i grać w MC :)

 

Znasz zasady języka polskiego: tak

 

Ile grasz w MC: około 4 lat

 

Ile grasz dziennie: 4h lub 5h

 

Czy Masz kanał na YT i ile masz widzów: mam kanał i mam 10 widzów

 

Będziesz nagrywał z serwera: Nie

Opublikowano

Nick:dylek666

Wiek: Mam 13 lat ;]

Skype/Ts3: Oba mam

Mikrofon: Pewnie, że jest

Coś o sobie: Zwykły chłopak ze śląsa.Lubie sobie pograć w MC, jestem w 1 gimnazjum...

Znasz zasady języka polskiego: Ortografia u mnie 10/10

:D

Ile grasz w MC: od Beta 1.2

Ile grasz dziennie:Sporo ze 5 h

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Kanału nie mam...

Będziesz nagrywał z serwera: Raczej nie

 

O odpowiedź proszę na PW ;]

 

Pozdrawiam dylek666 !

Brak sygnatury jest oznaką inteligencji ^^

Opublikowano

Nick: deMonako

Wiek: 14

Skype/Ts3: Skype

Mikrofon: Tak

Coś o sobie: Jestem zwykłym nastolatkiem lubiącym minecraft, sport i inne różne rzeczy

Znasz zasady języka polskiego: A jakże

Ile grasz w MC: 2 lata z hakiem

Ile grasz dziennie: 2-3 h weekend ok4

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Kanał jest ale filmów nie ma

Będziesz nagrywał z serwera: Czas pokaże :)

Opublikowano

Nick: MVozik

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ) 13

Skype/Ts3: (Wymagane) Skype

Mikrofon: (Wymagane) Tak

Coś o sobie: A co tu mówić

Znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC: 3 lata

Ile grasz dziennie: Nie wiem.

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz :) ) Nie Ale mam YT

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.) Może

x



Opublikowano

Nick:Route66MPC

Wiek:14 1/2

Skype/Ts3:Ts3 jest , Skype davechaos1

Mikrofon: Mam

Coś o sobie:Mam na imie Dawid , Mieszkam w Poznaniu , Gram w Gry jak Haxball , Metin2 , Minecraft.

Znasz zasady języka polskiego:Tak znam

Ile grasz w MC:1-2 lata

Ile grasz dziennie:5 godzin

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Nie lubie krecic filmow :).

Będziesz nagrywał z serwera : Zobacze :).

Opublikowano

Nick:KoXuPoL

Wiek: 14

 

Skype/Ts3: Skype

 

Mikrofon: Jest

 

Coś o sobie:nie mam zabardo co opowiadac :P jestem mily kulturalny

 

Znasz zasady języka polskiego:Tak

 

Ile grasz w MC:około 2 lat

 

Ile grasz dziennie:około 5 h

 

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Mam 120 widzów

 

Będziesz nagrywał z serwera:Tak mam zamiar nagrać jakiś materiał z servera

:)

Opublikowano

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ):13

Skype/Ts3: (Wymagane):Tak

Mikrofon: (Wymagane):Tak

Coś o sobie:Lubie mc i szukam serwera jak km

Znasz zasady języka polskiego:Wszystkie

Ile grasz w MC:2 lata

Ile grasz dziennie:8 h

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz

:)

):youtube.pl/user/szymonszymon12

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.);tak

logo.pngmca.pngmca.pngmca.png
Opublikowano

Nick:EnyoPL

Wiek: 12

Skype/Ts3:Skype EnyoPL

Mikrofon: Mam

Coś o sobie: Pochodze z przybysławic dobrzre się ucze Lubie informatyke

Znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC: Od Alphy

Ile grasz dziennie: Z trzy godziny

Masz kanał na YT i ile masz widzów: niemam

Będziesz nagrywał z serwera: nie

Opublikowano

Nick: CampeR_Thc

Wiek: 18

Skype/Ts3: Skype and TeamSpeak3

Mikrofon: Yes of course

Coś o sobie: hmm... Jestem ogarnięty, pozytywnie pierd.... Trenuje akrobatykę and tańczę BreakDance w wolnych chwilach gram w Minecraft i myślę ze tyle wystarczy.

Znasz zasady języka polskiego: Yes Polski (orto perfect itp.), ang. (perfect), rus. (perfect)

Ile grasz w MC: Od wersji beta 1.2

Ile grasz dziennie: Od 2h do 4h

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Tak mam kanał na youtube oraz 53 widzów

Będziesz nagrywał z serwera: Jeśli na serwerze będę grać dłużej i mieć pewność że nie upadnie po np. 10dniach to tak.

Opublikowano

Nick: GryglaPL

Wiek:15

Skype/Ts3: Posiadam.

Mikrofon: Jest.

Coś o sobie: Jestem ogarnięty miły. W wolnych chwilach gram w piłkę nożną.

Znasz zasady języka polskiego: Oczywiście. :)

Ile grasz w mc: Od wersji 1.7.3

Ile grasz dziennie: Od 2h do 3h a w weekendy więcej :)

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Tak mam kanał na YouTube ale tylko 1 widz : (

Będziesz nagrywał z serwera: Się zobaczy. :)

mjlk5s.jpg

Opublikowano

Nick:RalTez

Wiek: skończone 12

Skype/Ts3:mam

Mikrofon: Mam

Coś o sobie:Lubie Informatyke dobrze się ucze, minecrafta oczywiście :D

Znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC: Classic

Ile grasz dziennie: Różnie

Masz kanał na YT i ile masz widzów: 0

Będziesz nagrywał z serwera: Tak

Opublikowano

Wiek: 17

Skype/Ts3: jest

Mikrofon: jest

Coś o sobie: chodzę do 2kl technikum mechanicznego, interesuje się motoryzacją ;)

Znasz zasady języka polskiego: jak najbardziej

Ile grasz w MC: mniej więcej 1.5roku

Ile grasz dziennie: to zależy od tego czy idzie mi gra czy nie ale na oko 3h

Masz kanał na YT i ile masz widzów: zieluTV, 0 widzów i może będę nagrywał

ZBIERAM PLUSY +

Opublikowano

serwer nawet fajny z tego co mi opowiadano

Zapraszam także na mój serwer

IP: reklama w cudzej publikacji / Enzil

PS.ten serwer nie jest w stylu masakry kwadrata

Opublikowano

Nick: BlackFacePL

Wiek: (Min 13 z wyjątkami do 12 lat ): 15 lat

Skype/Ts3: (Wymagane): Skype: blackfacepl TS3: Mam

Mikrofon: (Wymagane): Mam

Coś o sobie: Mam na Imię Cezary, interesuję się informatyką techniczną. Gram w minecrafta od wersji 1.3

Znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC: Od wersji 1.3

Ile grasz dziennie: Zależy od dnia czasem gram nawet 10h a czasem tylko 2h

Masz kanał na YT i ile masz widzów: ( Jeśli chcesz kręcić to jeśli masz Min 8 widzów jeśli nie chcesz kręcić nie musisz :) ): Mam 75 widzów. Mój kanał: http://www.youtube.com/5im3k

Będziesz nagrywał z serwera: (Jeśli chcesz.): Mogę kręcić jeżeli mapa nie będzie zmieniana co 2 dni.

Opublikowano

Nick:MsCraiQ

Wiek: 14

Skype/Ts3: Tak

Mikrofon: Tak

Coś o sobie:Mam na imie adam i mam 14lat;)Pochodze z niewielkiego miasta Krzyż Wlkp.

Znasz zasady języka polskiego:Tak z ortografii mam 5 :P

Ile grasz w MC:Ok.1roku

Ile grasz dziennie:4-6H

Masz kanał na YT i ile masz widzów:Mam kanał na YT i chyba 10 widzów ;)

Będziesz nagrywał z serwera: Tak

dsdlw.jpg

Opublikowano

Wiek: 13

:)

Skype/Ts3: Skype

Mikrofon: Oczywiście , na razie słaby , z czasem pojemnościowy USB :)

Coś o sobie: Emmm... Jestem zwykłym dzieciakiem lubiącym dobrą zabawę . :)

Znasz zasady języka polskiego: Tak , staram pisać się poprawnie po polsku , razi mnie niepoprawność językowa .

Ile grasz w MC: Na stałe od 1.7.3 .

Ile grasz dziennie: Gdy mam wolny czas . (dość często)

Masz kanał na YT i ile masz widzów: Nie mam kanału ,aczkolwiek może w przyszłości .

Będziesz nagrywał z serwera: Jeśli na serwerze będzie chętna osoba to z przyjemnością dołączę się do promowania serwera :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...