Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][No-Premium][24/7][Dedyk][Mody]ZomBoid - Inwazja Zombi !


sebka97

Wejdziecie na serwer ?  

110 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wejdziesz na serwer ?

    • Tak!!!
      79
    • Mo??
      23
    • Nie...
      8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajny serw ale tera jest premium bo pewnie coś robią ale na pewno jutro będzie non premium :)

 

Fajny serw ale tera jest premium bo pewnie coś robią ale na pewno jutro będzie non premium :)

Szukam budowniczych na serwer minecrafta chętni pisać na skype : KKamil555

Opublikowano

Czekam aż wończom serwa i nie będę miał mineshaftera niestety może za kilka dni....

Szukam budowniczych na serwer minecrafta chętni pisać na skype : KKamil555

Opublikowano

Serwer jest NON-PREMIUM/PREMIUM

 

i zeby na niego wejsc trzeba pobrac Lauchera a nastepnie podmienić go z folderem .minecraft w folderze Roaming przez %appdata%

 

wchodzicie na minecrafta,logujecie sie. I gracie :D

gtav2.png

Opublikowano

Serwer jest NON-PREMIUM/PREMIUM

 

i zeby na niego wejsc trzeba pobrac Lauchera a nastepnie podmienić go z folderem .minecraft w folderze Roaming przez %appdata%

 

wchodzicie na minecrafta,logujecie sie. I gracie :D

Serwer jest premium, więc gracze bez premki nie wejdą...

Fo administracji serwera: zróbcie no-premium, czasem gracz bez premki lepiej ogarnia MC niż z premką...

Opublikowano

Nie polecam serwa gówniani admini

Sebka97 - Zabija graczy co są na Spawnie i na haxach jedzie...

Szturmowy - Taki nieogar ze starego zomboida co odwalał i zabijał członków swojej grupy kurde nazistyczne treści na skypie i mówienie od tylu itd.

I jeszcze gracz klosza - Haxy bo słychać potionki których nie można zdobyć i nagle padam bez powodu -.-

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...