Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][No-Premium][24/7][Dedyk][Mody]ZomBoid - Inwazja Zombi !


sebka97

Wejdziecie na serwer ?  

110 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wejdziesz na serwer ?

    • Tak!!!
      79
    • Mo??
      23
    • Nie...
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DO GRY JEST POTRZEBNY LAUNCHER PONIŻEJ

Nowe IP: zombi.dtdns.net lub 86.130.47.136

Witajcie

 

Chciał bym wam zaprezentować serwer jeden z jedynych !

 

Jest to serwer Zomboid ! Pewnie nie którzy pamiętają ten serwer.

 

Na czym polega gra ? Musisz przeżyć inwazje zombi

 

Więcej wytłumaczy ten

Filmik z serwera

Screeny:

post-681765-0-67987300-1348784961_thumb.png

post-681765-0-19884600-1348784968_thumb.png

post-681765-0-07505900-1348784981_thumb.png

post-681765-0-57756700-1348784988_thumb.png

post-681765-0-42310100-1348784995_thumb.png

post-681765-0-85900600-1348785004_thumb.png

post-681765-0-50140600-1348785012_thumb.png

post-681765-0-89867400-1348785018_thumb.png

post-681765-0-34666500-1348785026_thumb.png

post-681765-0-07337100-1348785033_thumb.png

 

 

 

Poszukujemy osób którzy potrafią programować w Java, robić launchery, Portowanie modów na bukkita

 

Oczywiście nie za darmo

;)

IP serwera i strony i ts3 jest wpisane w minecrafcie w multiplayer

 

Download:

MediaFire

 

Mineshafter

 

 

 

MineShafter jest wymagany do wejścia na serwer !

 

I NIE UPDEJTOWAĆ MINECRAFTA!

 

Regulamin serwera :

1.Nie obrażać graczy grozi kick/ban

2.Nie przeklinać kick/ban

3.Nie używać bugów gry/moda karane banem na zawsze

4.Nie zabijamy nikogo na terenie spawnu

5.Admin ma zawsze racje

regular-banner-63404-4.png

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja wbije na 100%!

 

P.S a i to non premium ???

 

Tak non premium

Ja bym wbił na 100 % + do tego 11 kumpli xD

 

Tylko czy no-premium czy premium ?

 

Haha to mam nadzieje że się widzimy na serwerze ;) Tak non-premium

 

@EDIT:

 

Mam bardzo dobre wieści serwer będzie online już 27/09/2012 koło godziny 18 ! Zaproście kolegów/koleżanki B) //Launcher bendzie do pobrania koło 90-120mb :unsure: spróbujemy go skompresować tak żeby zajmował koło 60mb

regular-banner-63404-4.png

Opublikowano

Będzie mod na bronie i inne rzeczy? Zrób pare ss z serwera

 

Jest filmik w opisie zobacz go jest on trochę stary dziś zrobie nowy zaraz będę go nagrywał tak że wszystko w nim wytłumaczę.

 

--------

 

Jak na razie idzie bardzo dobrze możliwe że dziś serwer będzie online !

regular-banner-63404-4.png

Nowicjusz
Opublikowano

Mam 4 pytani:

1.czy będzie wl

2.czy dostaje sie cos na poczatek

3.bedzie mozna tworzyc grupy

4.czy bedeom rangi takie jak snajper szturmowiec itp.

Opublikowano

Sorki ale dziś serwer raczej nie wystartuje chyba że zrobię taki prosty launcher...

 

Ci którzy nie mogą obejrzeć filmu z serwera proszę spróbować TUTAJ (Kliknij w 'TUTAJ')

 

I nie będzie żadnych rang ani coś takiego dlaczego ? Jak na razie serwer jest na vanili lecz mamy moda który dodaje parę komend, jutro dodam więcej informacji albo i jeszcze dziś.

regular-banner-63404-4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...