Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] Cap 130~14DG~Świeżo Otwarty~


ewenement91

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W razie czego (jak server zacznie Funkcjonowac Poprawnie ).

Zapraszam do Guild : PolishTeam (warunki):

  • TeamSpeak3 - wymagany tylko na FW niezależnie czy masz mikro czy nie
  • Aktywni Gracze (Jezeli osoba będąca w guild nie będzie się logowała przez 3 dni - Kick/ban
  • Kultura (szacunek za szacunek)
  • Jakiekolwiek Doświatczenie

Nowi członkowie mogą liczyć na Pomoc w lvlu oferowana przez Guildię .

 

W razie Pytań :

Mój nick w grze : Neon Gadu Gadu: 8784702

nIK5gab.gif

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niedam mu żyć z powodu ciągłego ksucia. Pisałem na początku normalnie, potem zaczeło mnie to denerwować i wkoncu zaczełem pkować go i po starcie serwa bd to robic znowu ^^ PS: Tym razem z ekipa *wulgaryzm* xDDD

 

Dzięki niemu wiem, że niema co przenosić sie do polskiej gildi ;]

Czekamy na fw o ile serwer bd online ^^ i zapraszamy na fw, żeby było co robić ;]

 

PS: HT FW

Opublikowano

Server jest ON :D Tylko że coś z bramką jest . Bo cały czas byłem na serwie do tej pory :P gdy wylazłem to juz start się nie pokazuje w okienku :D

Opublikowano

Tzn to nie wina bramki tylko Loginu i Servera. Ktos DDOS-uje go non stop Temu sa takie sekundowki Raz mozna wbic na serva a raz nie ;/

nIK5gab.gif

Opublikowano

strona mi juz smiga , a serv niby inpa. Widze ze 99 / 1000 gra osob

wbilem 10 minut temu chyba ustawili jakis limit kont wbijajacych w danym momecie
Opublikowano

Witam wszystkich. Mam problem odnośnie tego servera, dzień wcześniej chciałęm sobie ściągnąć tego silka, zarejstrowałem się wszystko super, instalka się ściągała do połowy i koniec, następnego dnia chciałem wejść na strone, żeby ponownie ściągnąć i mam takie coś: Access Denied

 

The owner of this website (prosro.com) has banned your IP address (89.229.106.248). (Ref. 1006)

 

 

Timestamp: Sat, 22 Sep 2012 00:29:59 -0700

 

 

Your IP address: 89.229.106.248

 

 

Requested URL: prosro.com/

 

 

Error reference number: 1006

 

 

Server ID: FL_33F3

 

 

Process ID: PID_1348298999.501-1-1653247

 

 

User-Agent: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.10.289 Version/12.02

 

Czy mógłby mi ktoś pomóc rozwiązać ten problem? Z góry thx.

Opublikowano

witam all , jak sie zarejstriwac na tym serwie w chodze normalnie w zakladke register i wpisuje naprawde różne maile i moje prawdziwe i zmyśnole kończyńce sie na gmail.com lub o2.pl lub onet i caly czas nie moge sie zarejstrowac wiecie cos o tym jak to zrobic ?

Opublikowano

130lvl To początek. Do full NOVa seta to jeszcze daleko. A zawsze można dostać się do gildi lub uni z fortecą i powalczyć :)

Dla mnie serwer jest dobry. Dużo ludzi online. Sporo stalli. Dość party żeby coś dorwać.

Jak masz dobrą Gildie np. z TS3 i można pogadać to nigdy nie jest nudno :)

 

UP. A Lagi to chyba jakaś rzadkość ja nie doświadczyłem jakiś problemów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...