Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] Cap 130~14DG~Świeżo Otwarty~


ewenement91

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiecie może dlaczego mam Crash jak wchodzę na postać loguje sie i w momencie pojawienia sie miasta gra sie automatycznie wyłacza postac była pozostawiona w jangan :D

Opublikowano

To widze sportowy komunikat, ogólnie serwer mogłby być fajny, nie testowalem duzo bo strszne lagi są;(

kurwad.png
Opublikowano

To widze sportowy komunikat, ogólnie serwer mogłby być fajny, nie testowalem duzo bo strszne lagi są;(

 

Lagi były tylko wczoraj, ponieważ dodali nowego skilla był patch i mieli małe problemy. Wszystko naprawione i można grac:P

Opublikowano

Czesto server off jest?? Jakas gildia jest ktora oferuje pomoc np: taxi gold albo cos. Silki dostaje sie na start?

Server stoi 3,5 miecha off jest tylko gdy wprowadzaja update a tak to stoi caly czas bez porzerwy gildii jest troche ale gra w nich po pare osob na start dostaje sie 10k silkow i sie odnawiaja co jakis czas
Opublikowano

kurde , nie mogę sie zalogować na tego serwa , caly czas nie ma miejsca :/ KASZANA PO PROSTU KASZANA .

macie moze jakies pomysły zeby sie zalogować? :D

nie czekając na szczeście przy monitorze kiedy sie zaloguje bo to juz się staje bardzo nudne.!

a chciałbym już wytestować ten serwer! POMOCY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...