Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Server 4Castle! [4Nacje] [Budowanie Zamków] [Dedyk] [No-Premium]


KKProgamer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powiem wam tak, że w ekipie teamu jest Krael a on pisze posty a w ogóle nie pracuje na serwie... Wiem bo jest moim kolegom i zawsze jest offline a serwer próbny czy jakiś tam macie na hamaku :)

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : Jasio97

Wiek (Minimum : 12) : 15

Preferowana Nacja :Paladyni

Czy grałeś już na takim serverze? :No ba, pełno ich tylko admini 0 ogram. mam nadzieje że na tym serwie 100% ogaru. :)

Zareklamujesz nas? :Jeśli spełni serwer moje oczekiwania.

Historia Postaci :Chłopiec przyszdedł na świat bez ojca, a matko go porzuciła, tylko "brodaty" mężczyzna go przygarną. Dał jeść, ubranie i prace. Pracą jego było polowanie na zwierzynę (oczywiście w dozwolonych miejscach), więc bardzo dobrze posługiwał się bronią białą, ale jeszcze lepiej dystansową.I gdy już był dorosły musiał zdecydować, gdzie chce iść... Wypadło na PALADYNÓW dlaczego? Wybawca małego chłopca opowiadał mu o tym pięknym świecie na którym jest tyle zła, tyle przemocy i tyle nienawiści, że zdecydował bronić tego świata przed złem i być...DOBRY. ( chcesz wiedzieć co będzie dalej z tym chłopcem? obserwuj go, dołącz do niego, walcz u jego boku, a nie pożałujesz).

Dodatkowe Info : Uwielbiam serwery typu Frakcje/nacje itp. Mam nadzieje że będe sie świetnie bawił

Opublikowano

Nick : elmo520

Wiek (Minimum : 12) : 16

Preferowana Nacja :PALADYNI :)

Czy grałeś już na takim serverze? :nie ale chetnie zagram

Zareklamujesz nas? :oczywiscie jesli spodoba mi sie serw

Historia Postaci :Pewnego dnia zwykly czlowiek posiadł tajemniczą moc stworzył bron i zbroje i niewiarygodnej mocy .Postanowił dołączyć do Paladynów i zniszczyć zło tego świata.

Dodatkowe Info : chętnie zagram prosze o link do forum

Opublikowano

Nick : Damianeczq

Wiek (Minimum : 12) : 15

Preferowana Nacja :Noldorowie

Czy grałeś już na takim serverze? :Tak było 5 nacji ale po roku działania serwera rozpadł się

Zareklamujesz nas? :Oczywiście ;)

Historia Postaci : Pewnego dnia na świat w pewnej osadzie rybackiej przyszedł na świat chłopak o nadzwyczajnej zdolności strzelania z łuku. W osadzie oraz królestwie wygrywał wszystkie konkursy strzeleckie żyło mu się dobrze. Jednak pewnego dnia wracając z polowania w jego domu zastał go straszny widok. Jego rodzina została zamordowana. Po chwili na miejscu zjawiła się straż i zastała chłopca przy ciałach rodziny. Więc wszyscy myśleli że to on zamordował całą swą rodzinę i został wygnany. Po wygnaniu błąkał się długo. Nie znalawszy dla siebie miejsca postanowił odszukać zabójce i rozprawić się z nim...

Dodatkowe Info :Skype, team speak , mumble , ventirlo itp. mam. Mam nadzieje że serwer będzie dobry ;)

Opublikowano

Nick : Minionek

Wiek (Minimum : 12) : 22

Preferowana Nacja : Palladyni

Czy grałeś już na takim serverze? : Nie

Zareklamujesz nas? : Tak

Historia Postaci : W Krainie Ognia i Stali gdzie ludzie byli podporzadkowani złemu Królowi, jeden z nich postanowił zaprowadzić porządek, lecz był zasłaby by stawić czoła złemu królowi, postanowił więc wyruszyc na wyprawe która zmieni całe jego życie i zrobi z niego wojownika który pokona złego króla. Przez bardzo długi czas wędrował przez krainy, walczac z dzikimi bestiami, barbarzyńcami i rozbujnikami. Pewnego dnia usłyszał w wiosce Rechu ze król na pólnocy morduje i pali, wiedział ze nadszedł czas by zabić złego króla tak więc po długiej wędrówce wrócił w rodzinne strony, w tym czasie żołnierze króla niszczyli i palili. długo nie myśląc ruszył na zamek po zdrodze zabijajac zbirów wynajętych przez złego króla, wkońcu dotarł do komnaty w której król i jego straże czekali na niego, po długiej walce król poddał sie gdyż cała jego straż została wybita w pień, tak więc Minionek zabił króla a władze oddał ludności.

Dodatkowe Info : hmmm z miła checia zagram mam nadzieje ze serwer wypali i bedzie to hit :)

Opublikowano

Mozecie spradwzac wl ?

Nick w mc: Wiedzmin14   Założyciel gildii: Biale Wilki / Stronghold

Założyciel severa Imperial Lands I /II /III

 

Opublikowano

Nick : coxefgu

Wiek (Minimum : 12) : 14

Preferowana Nacja : Palladyni

Czy grałeś już na takim serverze? : Nie

Zareklamujesz nas? : Tak

Historia Postaci : Pewien mały chłopiec od zawsze chciał być wojownikiem . Lecz jego rodzina mówiła, że jest za mały i nie może jeszcze walczyć.Dziecko nie pogodziło sie z tym i pewnej nocy wymknęło się z domu i wyruszył w podróż. Po kilku dniach dotarł do małej osady. Tam kupił zapasy na kolejnę dni wędrówki. Zanim jednak opuścił osadę zaczepił go nieznajomy mężczyzna. Jak się póżniej okazało był to wileki wojownik który postanowił trenować chłopca. Po latach treningu chłopak wielę się nauczył i postanowił dołączyć do Palladynów.

Dodatkowe Info : Mam nadzieję że serwer mi się spodowa i będę na nim długo grać.

Opublikowano

WL :

 

 

 

coxefgu

Minionek

Damianeczq

elmo520

Jasiu97

ellanore

Wiedzmin14

Markovski

vik

 

Przyjęci!

 

 

 

 

powiem wam tak, że w ekipie teamu jest Krael a on pisze posty a w ogóle nie pracuje na serwie... Wiem bo jest moim kolegom i zawsze jest offline a serwer próbny czy jakiś tam macie na hamaku :)

 

Tu jest prawdopodobnie dobre wyrażenie naszych spraw. Nasz Team nie jest w komplecie, i 1/4 gra w kulki. Ale staramy się zrobić jak najszybciej.

 

No i wiadomo poprawa :

kolegom ----> kolegą

 

Naucz się pisać to pierwsza rzecz.

 

Screen ;

 

20120920163321.png

 

 

Reszta na :

 

http://www.4castle.fora.pl/screeny,27/pierwsza-seryjka-zdjec,93.html#505

Hejho! :)

Opublikowano

Ej mam takie pytanko. Bo napisałem podanie już spory czas temu, codziennie przeglądam forum i jeszcze nie widziałem żebym został przyjęty, w przeciwieństwie do osób które złożyły podanie na długo za mną. Chciałbym się tylko dowiedzieć czy zostałem przyjęty. :ninja:

Opublikowano

Nick : niunia5522

Wiek (Minimum : 12) :14 xD

Preferowana Nacja : palladyni

Czy grałeś już na takim serverze? : nie ale od pewnego czasu szukam czegoś takiego

Zareklamujesz nas? : pewnie

Historia Postaci : Po narodzeniu została wrzucona w worku do wody. NIkt sie nią nie przejmował. PO krótkim czasie spotkała ją starsza pani, która była bardzo dobra. Wzięła mnie ze sobą i wychowywała, lecz gdy skończyłam lat 14 to zmarła. ZOstałam sama jednak nauczyła mnie, że dobro jest najważniejsze więc dołączyłam do palladynów, gdzi od pewnego czasu pomagam w wojnach i w sprawach dnia codziennego.

Opublikowano

Nick : Fixed

Wiek : 13

Preferowana nacja : Pandemonium

Czy grałes już na takim serwerze : Tak

Czy zareklamujesz nas? : Jeśli serwer mi się spodoba to Oczywiście :)

Historia postaci : Pewnego dnia pewien Palladyn o imieniu Fixed bardzo chciał zostać wielkim wojownikiem stając po stronie dobra pomagając ludziom.Na swojej drodze do sławy i chwały napotkał pewien problem ,który nazywał się Brat.Brat Fixed'a bardzo mu zazdrościł widząc jak staje się Palladynem.Pewnego dnia nie wytrzymał i postanowił z tym skończyć wzioł nóż i dźgnął go trzy razy w pierś.Fixed nie żył gdy pomocą przyszło do niego PIEKŁO najstraszniejsze i najsilniejsze wskrzesili go lecz wzamian miał oddać duszę.Fixed postanowił wrócić do żywych i zemścić się na bracie.Od tamtej pory wojownik przeszedl na strone zła i zabijał każdego kogo napotkał lecz brata nieodnalazł lecz ciągle szuka więc uważaj bo kolejny możesz być TY!!!

Dodatkowe informacje : Jestem bardzo ogarnięty lecz nie mam talentu do wymyślania historyjek co widać :) Słucham metalu i rocka :D

 

P.S. Jesli dostalem 4castle.fora.pl do pandemonium to tylko do pandemonium czy tez na wl?

1360181684-U593821.png

Opublikowano

Nick : Poiu

Wiek (Minimum : 12) : 16

Preferowana Nacja : Pandemonium - Istoty Piekła

Czy grałeś już na takim serverze? : Tak około 2 miesiące temu i znam się na rzeczy ;)

Zareklamujesz nas? : Oczywiście ( wśród kolegow, facebook, nk itp.)

Historia Postaci : Byly krol ktory caly czas walczy o prawo do bycia krolem ;D

Dodatkowe Info : Lubie grac w minecrafta na czym tez dobrze sie znam. Umiem walczyc budowac. Jestem kreatywny.

Opublikowano

Nick : Neathir

Wiek (Minimum : 12) : 16

Preferowana Nacja : Pandemonium - Istoty Piekła

Czy grałeś już na takim serverze? : Jeszcze nie grałem...

Zareklamujesz nas? : Oczywiście, jeżeli server odpali i bedzie dużo ludzi grało to pomyślimy nad reklamą na yt :D

Historia Postaci : Nie wiem, nie chce mi sie wymyślać, nie jestem poetą (tyle) ...

Dodatkowe Info : Servery 100 % survival są zajeb**** , tyle na temat thx. I PROSIŁ BYM O TSA :D

Opublikowano

Nick : pawelekpro

Wiek (Minimum : 12) : 12

Preferowana Nacja : Pandemonium

Czy grałeś już na takim serverze? : Nie ...

Zareklamujesz nas? : No jasne jak będzie fajny :)

Historia Postaci : Dawno dawno temu żył uczeń na imię miał Long. Long Był silny skuteczny i Mądry w walce , Mistrz Shian nauczył go panować nad mieczem,Miksturami. Chłopiec tak bardzo Umiał walczyć że mianowano go na Członka Pandemonium Żeby zabijać Walczyć. W jednej z walk Chłopiec jako 14 latek Miał wielkie Umiejętności W ostatecznej walce Pandemonium Walczył chłopiec i jakiś nieznany mu facet ... Facet walczył lepiej niż on ale on się nie poddawał Chłopiec używając Miksturki wygrał walkę ponieważ ta mikstura była mu nieznana wytworzył ją by okazać jak Ona się sprawuje . KONIEC

Dodatkowe Info :

Lubie Grać w mc i wgl glowa mnie boli xD :P nie wiem co napisać PLIS PRZYJMIJ :P

Opublikowano

Nick : Miragiks

Wiek (Minimum : 12) : 16

Preferowana Nacja : Noldorowie

Czy grałeś już na takim serverze? : Tak

Zareklamujesz nas? : Za pomocą Youtube :D

Historia Postaci : Miragiks narodził się w Lothlorien jako syn utalentowanego łucznika Arimasa i śpiewaczki Arweny. Żył przez 200 lat w Lothlorien i nabywał umiejętności ojca, a matka uczyła go wrażliwości. Gdy ukończył 160 lat zaczął pomagać w obronie granic przed orkami. Zasłynął jako celny łucznik i nidy nie zadawał niepotrzebnego cierpienia. Gdy powrócił do domu zastał matkę martwą po zjedzeniu zatrutego owocu. Jego ojciec wyruszył szukać zabójcy a Miragiks postanowił poszukać na własną rękę. Tak dotarł do spornych ziem świadomy, że dopóki sytuacja się nie uspokoi, nie pójdzie dalej tak zaczęła się jego przygoda.

Dodatkowe Info : Mam premium poza tym lubie takie serwery i fajnie uczestniczyć w rozbudowie serwera.

Opublikowano

Nick : xevoss

Wiek (Minimum : 12) : 13

Preferowana Nacja :Noldorowie

Czy grałeś już na takim serverze? :Nie,bo zawsze można powiedzieć że jestem spóźniony gdyż admini mają gdzieś 1 gracza po 200postach.Myślę że wy mnie dodacie:).

Zareklamujesz nas? :Jeżeli to co piszecie w reklamie to nie ,,bajka'' to tak.

Historia Postaci :Dawno temu mieszkal elf wojownik który pragnał walczyc dla swojej ojczyzny więc wszedł w szeregi armii podczas jednej z potyczki zostal ogluszony i obudzi sie w stajni w rodzie Palladynów.Czy dostanie się z powrotem do armii czy stanie się miejscowym żulem?

Dodatkowe Info :Minecraft gram dlugo lubie serwery rpg na niektórych gdzie gralo 100osob przeważalem dobrym eq.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick : TxoZ

Wiek (Minimum : 12) : 14

Preferowana Nacja :Noldorowie - Elfowie Wysokiego Rodu

Czy grałeś już na takim serverze? : Tak

Zareklamujesz nas? : chętnie

Historia Postaci : Był sobie mały chłopiec, który wychował się w bardzo dobrej i bogatej rodzinie magów. Pewnego dnia, kiedy był w lesie daleko od Zamku usłyszał krzyki i huki. Przybiegł do zamku. Tego co zobaczył nigdy nie zapomni. W zamku nie było nikogo oprócz niego. Zobaczył swoją rodzinę. Mama, tata, siostra, ulubiony pies ... Wszyscy byli martwi. Postanowił zapłacić innym za to co mu zrobili.

Dodatkowe Info :Bardzo chciałbym zagrać na tym serwerze, ponieważ bardzo mnie zaciekawił.

Opublikowano

Ej mam takie pytanko. Bo napisałem podanie już spory czas temu, codziennie przeglądam forum i jeszcze nie widziałem żebym został przyjęty, w przeciwieństwie do osób które złożyły podanie na długo za mną. Chciałbym się tylko dowiedzieć czy zostałem przyjęty. :ninja:

 

Ja też złożyłem podanie dawno i nie zostałem przyjęty a ci co pare dni juz na wl sa : (

 

Nick : niunia5522

Wiek (Minimum : 12) :14 xD

Preferowana Nacja : palladyni

Czy grałeś już na takim serverze? : nie ale od pewnego czasu szukam czegoś takiego

Zareklamujesz nas? : pewnie

Historia Postaci : Po narodzeniu została wrzucona w worku do wody. NIkt sie nią nie przejmował. PO krótkim czasie spotkała ją starsza pani, która była bardzo dobra. Wzięła mnie ze sobą i wychowywała, lecz gdy skończyłam lat 14 to zmarła. ZOstałam sama jednak nauczyła mnie, że dobro jest najważniejsze więc dołączyłam do palladynów, gdzi od pewnego czasu pomagam w wojnach i w sprawach dnia codziennego.

 

Możecie mnie dodać i jeszcze jednego goscia czekamy dlugo i jeszcze nie dodani a ci co pare dni temu zlozyli podanie to juz sa : (

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...