Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć ilość FPSów w League of Legends


Rafcioext

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam jedno pytanie i problem ...

Gdy chcem wlaczyc lola to wyskakuje mi taki blad "Karta graficzna nie obsluguje pixel shader 2.0"
Da sie cos z tym zrobic ? chcem grac a nie moge !!!
Prosze o pomoc !

Opublikowano

Mam jedno pytanie i problem ...

 

Gdy chcem wlaczyc lola to wyskakuje mi taki blad "Karta graficzna nie obsluguje pixel shader 2.0"

Da sie cos z tym zrobic ? chcem grac a nie moge !!!

Prosze o pomoc !

 

 

 

Zaaktualizuj sterowniki do karty graficznej,wygląda że masz za starą i po prostu nie możesz na niej lol'a nawet odpalić.( nie obsługuje pixel shader 2.0)

Opublikowano

Bardzo fajny tut + dla autora :)<3<3:D :P xD Czy zamiast GBoostera mogę używać Game Boostera 3 ? ;) Jedyny minus GBoostera , gdy grasz akurat a chcesz żeby mieć wiecej fps'ów to , że trzeba powyłączać wszystkie programy ahh :( :angry:

 

@edit Mam połączenie z internetem a GBoost wypluwa mi ten komunikat i dupa ;( prosze o pomoc :) Wczoraj chodziło wszystko elegancko a dziś nie moge nic zrobic z nim.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Chciałbym zaprezentowac wam fajny kanał na youtube :

www.youtube.com/user/Vylokx

Za niedlugo beda filmiki z gry League of Legends i innych ciekawych gier :)

Przepraszam za reklame :( Ale bardzo chciałbym zająć sie powaznie nagrywaniem i miec motywacje :)

 

Pzdro

Opublikowano

Czasami mam tak , ze na ładowaniu postaci nic mi sie nie pokazuje tylko mój ping i trzeba czekac 5 min na pokazanie a potem na załadowanie pomoze ktos :?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...