Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZMIANA] DZIŚ W NOCY NASTĄPIĄ ZMIANY W NFS W!


insane555

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Jestem zaszczycony przekazać wam wspaniałą wiadomość. Otóż dziś w nocy załadują nowego patcha z nowymi klasami i wielkimi zmianami, będzie trwać 5h!

 

Początek: 22:00 (czasu polskiego)

Koniec: 03:00 (czasu polskiego)

 

TXT Przetłumaczony. Na dole Oryginał.

 

 

Tutaj źródło:

 

https://world.needforspeed.com/news/article/1862

 

To adres w wersji Angielskiej, wystarczy po zalogowaniu się na stronę zmienić język po prawej na górze na "ENGLISH" a temat się pojawi.

 

 

Pozdro.

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ach panowie ciekawe jak to wyjdzie w praktyczne oby to nie były tylko piękne zapowiedzi jak wy czekam z niecierpliwościa na nowe autka :*

 

ale 22 sierpien jest jutro

Opublikowano

Ktoś umie przeliczyć o której to będzie w polskiej strefie czasowej start i koniec?

ach panowie ciekawe jak to wyjdzie w praktyczne oby to nie były tylko piękne zapowiedzi jak wy czekam z niecierpliwościa na nowe autka :*

 

ale 22 sierpien jest jutro

 

Wiem, chodzi mi o czas.

Opublikowano

no martwi mnie te zdanie "22 sierpnia" być może że to jutro.., no ale za te pare minut się dowiemy

 

No fakt, swoją drogą nie widzę tu samochodów z tego wycieku:

http://www.mpcforum.pl/topic/705490-zmiany-jaki-samochod-w-jakiej-klasie-info-wyciek/

Opublikowano

ciekawe czy wykryja mi ze mam juz ponad 1500 dni zebranych diamentow xD haha

 

Na pewno żadne z S ;]

napewna beda z 2 lub 3 ale po 2 melony jak nie lepiej

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...

Opublikowano

ciekawe czy wykryja mi ze mam juz ponad 1500 dni zebranych diamentow xD haha

 

napewna beda z 2 lub 3 ale po 2 melony jak nie lepiej

 

Ja też mam ponad 1000 hahaha

 

 

 

 

Kupie sobie Carrere GT! :D

 

To najlepsze auto :)

 

 

happy new year :)

APEX: Serwery nie działają

 

TAK NA RESZCIE :D

 

 

 

Dzis!!!!

 

NFSW APLIKACJA PRZESTAŁĄ DZIAŁAĆ

 

Wolałbym drift niż drag

 

Fakt drift lepszy i kanion.

Opublikowano

dzisiaj wgrywaja servery wylaczone :)

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...

Opublikowano

No i sru w pizdu ;/ dopiero do domu wrocilem i dzis tylko 5wyscigow zrobilem, nie pogram sobie :( ale i tak zajebiscie ze dzisiaj to dodaja :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...