Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jail Craft - WIĘZIENIE [Dedyk][1.3.2][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


G.User

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pluginy są autorskie, np plugin umożliwiający kupowanie sektorów komendą /kup sektor. Zajęty jest ponieważ ma dobrą opinię i wysoką reputację. Zdecydowanie odradzam słuchanie takiego neosa i trolla, który tylko potrafi zhejtować serwer aby polecić swój

 

 

No to tak.

Pluginy autorskie? kolejny raz powtarzam /kup sektor spolszczona komenda pluginu na kupowanie rang/mycommand.

Ma dobrą opinię? na mpc bo dostają za to kasę/itemy? żałosne nawet nie wiesz co piszesz..

a co do ostatniego zdania to chyba sami mówiliście że można pisać negatywne opinie więc zastanów się co piszesz.

  • Odpowiedzi 572
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Administracja nie banuje tylko umieszcza graczy z cheatami w izolatce, kradzieże ze skrzynek są

nie możliwe, ponieważ mamy ustawioną flagę chest access deny na wszystkie cele, Pluginy są dopracowane oraz spolszczone, pluginy są autorskie, np plugin umożliwiający kupowanie sektorów komendą /kup sektor. Serwer nie nakłania do kupna czegokolwiek poprzez realne pieniądze, gracze sami zgłaszają się po vipa. Zajęty jest ponieważ ma dobrą opinię i wysoką reputację. Administrator nie namawia do kupna vipa. Moderatorzy nic nie robią ponieważ taka ranga nie istnieje na serwerze. Surowce w kopalniach są restorowane co wyznaczony czas ( SektorA np 20 min) Zdecydowanie odradzam słuchanie takiego neosa i trolla, który tylko potrafi zhejtować serwer aby polecić swój

Pozdrawiam i dziękuje za przeczytanie mojego posta.

 

Gościu, pluginy nie są autorskie a neon i troll to jesteś jedynie ty tutaj, no i co poleca swój serwer, będzie lepszy na pewno od tego.

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

Kolego , powiedz ty mi co mi się nie udaje ? Hmm sądzę raczej jest wszystko mi się udaje bo mam w przeciwieństwie do ciebie przyjaciół ( wyszukaj w wiki co to jest ). Ja się zachowuję dobrze , tylko nie mogę patrzeć na to jak sobie ktoś przywłaszcza czyjąś prace ( w tym przypadku G.User przywłaszczył sobie pracę mojego technika ) koniec kropka , jeśli nie wiesz o co chodzi to bardzo cie proszę nie udzielaj się ^^.

 

Wiesz kolego sam nie wiesz co mówisz. Wpierw, że nie jesteś już w tym minecraft technic czy jakoś tak, a teraz przywłaszczasz sobie pracę technika z tamtej strony. A co do przyjaciół to mam ich w realnym życiu, a nie tak jak ty na fejsbuku czy jakiś tam grach.

Opublikowano

Gram na serwerze od tygodnia i szczerze nie znudził mi się jest fajna atmosfera i admini ogarnięci wszystko jest opisane na respie więc nic dodać nic ująć.

Mój nick w grze to Lethos

Opublikowano

Wiesz kolego sam nie wiesz co mówisz. Wpierw, że nie jesteś już w tym minecraft technic czy jakoś tak, a teraz przywłaszczasz sobie pracę technika z tamtej strony. A co do przyjaciół to mam ich w realnym życiu, a nie tak jak ty na fejsbuku czy jakiś tam grach.

 

Jestem założycielem minetechnic.pl więc jak nie mam w nim być ? Pisałem że przywłaszczają sobie nasze pliki by minetechnic które wykonał mój technik więc kolejny raz proszę czytaj , potem pisz . Coś mi się wydaje że nie masz przyjaciół jeśli siedzisz cały dzień i kopiesz setki , tysiące dirtu , cobbla ... .

Opublikowano

Jestem założycielem minetechnic.pl więc jak nie mam w nim być ? Pisałem że przywłaszczają sobie nasze pliki by minetechnic które wykonał mój technik więc kolejny raz proszę czytaj , potem pisz . Coś mi się wydaje że nie masz przyjaciół jeśli siedzisz cały dzień i kopiesz setki , tysiące dirtu , cobbla ... .

 

Chyba już Ci powiedziałem że nie ma już ani jednego pliku od waszego Technika na moim serwerze.

Poza tym prosiłeś o kontakt GG aby to wszystko wyjaśnić, czekam na wiadomość ...

 

Za jakiś czas zorganizujemy konkurs w którym do wygrania jest GIFT-CODE.

Opublikowano

Chyba już Ci powiedziałem że nie ma już ani jednego pliku od waszego Technika na moim serwerze.

Poza tym prosiłeś o kontakt GG aby to wszystko wyjaśnić, czekam na wiadomość ...

 

Za jakiś czas zorganizujemy konkurs w którym do wygrania jest GIFT-CODE.

 

To nie jest rozmowa na GG , lecz na skype /ts

Opublikowano

Chyba już Ci powiedziałem że nie ma już ani jednego pliku od waszego Technika na moim serwerze.

Poza tym prosiłeś o kontakt GG aby to wszystko wyjaśnić, czekam na wiadomość ...

 

Za jakiś czas zorganizujemy konkurs w którym do wygrania jest GIFT-CODE.

 

 

G.User.

Ukradłeś nawet pluginy .. widać że twoja reputacja za dobra to nie jest.

Jeszcze śmiesz mówić że nie ukradłeś ani mapy ani pluginów.

Jesteś poprostu żałosny i chcesz "zabłysnąć" .. czym chyba swoją nieogoloną du**

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

Dlaczego MC się crashuje jak wchodzę na wasz serwer? Coś zjebaliście...

 

Wejdz na singla, rozwal klocek i wejdz na serwer.

 

G.User.

Ukradłeś nawet pluginy .. widać że twoja reputacja za dobra to nie jest.

Jeszcze śmiesz mówić że nie ukradłeś ani mapy ani pluginów.

Jesteś poprostu żałosny i chcesz "zabłysnąć" .. czym chyba swoją nieogoloną du**

 

Czekałem aż napiszesz drogi hejcie, wszystkie pluginy zostały zmienione i jest nowa mapa od 3 dni :)

Troszkę jesteś opóźniony.

 

//edit

 

Od kiedy dupsko się goli ? Mamy do czynienia z Gejem ?

Opublikowano

Wejdz na singla, rozwal klocek i wejdz na serwer.

 

Ja się nie spytałem co mam zrobić, tylko dlaczego? Czytać prezentację serwera umiem..

35672.jpg

12360.jpg

10386.jpg

Opublikowano

Wejdz na singla, rozwal klocek i wejdz na serwer.

 

 

 

Czekałem aż napiszesz drogi hejcie, wszystkie pluginy zostały zmienione i jest nowa mapa od 3 dni :)

Troszkę jesteś opóźniony.

 

//edit

 

Od kiedy dupsko się goli ? Mamy do czynienia z Gejem ?

 

Widać że metafora dla ciebie to nic nie znaczy. Pluginy są zmienione tak ? A te kradzione od minetechnik ? hmm ?

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

Dziękujemy za tak świetne opinie, przypominam że nie długo bedziecie musieli się łączyć przez nowe IP.

Nie długo rusza konkurs na GIFT-CODE.

Opublikowano

Czemu adres IP sie zmienia ? co jakis czas ?

 

U siebie mam serwery i nie zmieniane sa adresy :/

Chetnie pomoge komus kreatywnemu w utrzymaniu ciekawego serwera gry (nie tylko MC)... Masz pomysl zglos sie do mnie .
Gotowe dzialajace serwery Gier - maja gwarancje Sponsoringu!!! , wystarczy ze udowodnisz popularnosc serwera pokazujac statystyki lub w inny sposób .
Placisz za serwer ? nie starczy ci na kolejny miesiac ? to wlasnie do mnie napisz .
Kontakt : sms : 512623706 mail : [email protected] i PM na forum.... forum oraz strona glowna www.woox.pl

Opublikowano

Jestem założycielem minetechnic.pl więc jak nie mam w nim być ? Pisałem że przywłaszczają sobie nasze pliki by minetechnic które wykonał mój technik więc kolejny raz proszę czytaj , potem pisz . Coś mi się wydaje że nie masz przyjaciół jeśli siedzisz cały dzień i kopiesz setki , tysiące dirtu , cobbla ... .

 

Grałem raz może dwa na tym serwerze i wiem co piszę . Nie musisz mi wypominać tego, że nie masz przyjaciół tylko cały czas śledzisz temat. Twój technik powiadasz haha. Nie wierze, że masz niewolnika, który odpierdala za Ciebie całą robotę. I ty za to zarabiasz. Na twojej stronie z tego co pisze to można kupić pliki. Chyba wiesz co to znaczy kupić ? To znaczy, że po zapłacie dana rzecz jest czyjąś własnością. I ty tutaj robisz wielką sprute na pół tematu. Daj sobie spokój.

Opublikowano

Grałem raz może dwa na tym serwerze i wiem co piszę . Nie musisz mi wypominać tego, że nie masz przyjaciół tylko cały czas śledzisz temat. Twój technik powiadasz haha. Nie wierze, że masz niewolnika, który odpierdala za Ciebie całą robotę. I ty za to zarabiasz. Na twojej stronie z tego co pisze to można kupić pliki. Chyba wiesz co to znaczy kupić ? To znaczy, że po zapłacie dana rzecz jest czyjąś własnością. I ty tutaj robisz wielką sprute na pół tematu. Daj sobie spokój.

 

po 1 na jakim serwerze grałeś 1-2 razy ?

po 2 posiadam ekipę która za swoją wykonaną robotę dostanie kasę więc nie wiem w czym problem. Nie moja wina że jesteś nikim i nic nie potrafisz a do tego rzucasz się na innych których wgl nie znasz.

Opublikowano

Na jailcrafcie ;]. Ja jestem nikim ? Wielki technik się znalazł. Przywłaszczasz sobie zaszczyty swoich ludzi. Oni pracują a ty sobie przypisujesz to co zrobią. Nic nie potrafię ? Sam zawsze sobie robię paczki na serwery do gier, których miałem swoje teraz zajmuję się czym innym ale nie muszę Ci się spowiadać. Jestem samodzielną osobą i nie potrzebuje żadnych "murzynów" tak jak ty.

Opublikowano

Na jailcrafcie ;]. Ja jestem nikim ? Wielki technik się znalazł. Przywłaszczasz sobie zaszczyty swoich ludzi. Oni pracują a ty sobie przypisujesz to co zrobią. Nic nie potrafię ? Sam zawsze sobie robię paczki na serwery do gier, których miałem swoje teraz zajmuję się czym innym ale nie muszę Ci się spowiadać. Jestem samodzielną osobą i nie potrzebuje żadnych "murzynów" tak jak ty.

 

On im za to płaci noobie. To nazywa się praca .. Oni dostaną kasę za swoją robotę a on dostaje to co chce. Więc odpieprz się od niego

Bo sam jesteś "murzynem" oraz waflem :)

 

Grałem raz może dwa na tym serwerze i wiem co piszę . Nie musisz mi wypominać tego, że nie masz przyjaciół tylko cały czas śledzisz temat. Twój technik powiadasz haha. Nie wierze, że masz niewolnika, który odpierdala za Ciebie całą robotę. I ty za to zarabiasz. Na twojej stronie z tego co pisze to można kupić pliki. Chyba wiesz co to znaczy kupić ? To znaczy, że po zapłacie dana rzecz jest czyjąś własnością. I ty tutaj robisz wielką sprute na pół tematu. Daj sobie spokój.

 

Rasumując on zarabia płacąc za robotę swoim technikom ?

Najpierw idź się przejdź a potem pomyśl i napisz.

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...