Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] mc4u [Wojny GIdii][200 slot][Factions][Bez modow][Bez cheaterow]


cs-wtf_piterka

ankietka :D  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zmieniamy wersj? na 1.2.5 + mody ?

    • Tak (reset mapki ale gramy bez bugów na sprawdzonej wersji)
    • Nie (gramy z bugami 1.3.1)
    • Oboj?tnie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Takie komentarze jak np rozmowa Damienerosa i kownika nie powinny byc brane pod uwage... Zwykla konferencje tylko ze na tym temacie... Tak samo odliczanie ile minut tez nie powinno...

Opublikowano

Vip jest przesadzony z leksza jak dedniesz vipa to nie loota z niego zalozona zbroja ... i vipowi zostaje ta zbroja...

Opublikowano

ej typy tak spamują o tą range a szlachte powinien moim zdaniem mieć 5 osób które dało jakieś pomysły a nie spamerzy typu kownik4 i damianeros -,-

 

 

ale i tak to piterka wybierze osoby na szlachte ;p

Opublikowano

Mam pytanko, na jakiej zasadzie twierdzisz że na serwerze nie będzie cheaterów? Czy twój launcher w jakiś sposób sprawdza kto wchodzi z modami lub bez?

Opublikowano

ej typy tak spamują o tą range a szlachte powinien moim zdaniem mieć 5 osób które dało jakieś pomysły a nie spamerzy typu kownik4 i damianeros -,-

Ja tez tak uwazam... Zwykla konferencja tylko zeby zdobyc sxzlahte
Opublikowano

No fajnie piterka fajnie :) Odpierdalam ci Wieżę A teraz jak cos proponuje to mnie kickasz i usuwasz z WL - Dziekuje i nie zawitam na servie a wszystkim ODRADZAM SERVERA

Opublikowano

rybeusz z takimi pytaniami to do piterki lub Seriussa oni o launcher wiedza wszystko :)

 

 

Przecież nie pytałem Ciebie...wiadomo że pytanie jest do nich skierowane spamerze...

Opublikowano

no dobra koniec z spamieniem teraz pytania :D

1. czy serwer bedzie taki sam jak poprzednie mc4u?

Przeczytaj co pisali wczesniej . Bedzie podobny - wizualnie a z pluginami to zobaczymy;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...