Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] mc4u [Wojny GIdii][200 slot][Factions][Bez modow][Bez cheaterow]


cs-wtf_piterka

ankietka :D  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zmieniamy wersj? na 1.2.5 + mody ?

    • Tak (reset mapki ale gramy bez bugów na sprawdzonej wersji)
    • Nie (gramy z bugami 1.3.1)
    • Oboj?tnie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

UP

KURWA PRZESTANCIE JUZ DZIECI PIERDOLONE SPAMOWAC W TYM TEMACIE JA PIERDOLE TAK BEZSENSOWNEGO POSTA JAK b iskupa W ZYCIU NIE WIDZIALEM !

No nie znasz piterki tak jak ja ; ) zaproponowałem mu zeby usunał tą zasade ze jak zabijesz ViPa to lootają z niego przedmioty a on mnie kicknal z serva i usunal z wl.

TAKI WLASNIE JEST PITERKA robi was w chuja mowiac ze sie stara o server a wszystko robi na kase.

Opublikowano

Ehh ludzie nie miejcie zadnej nadziei dla tego servera JEST ZJEBANY i tyle :)

Co za radosc gdy zabijesz gracza jak nic z niego nie lootnie tak przesadzonego vipa w zyciu nie widzialem ...

A piterka bedzie dawac szlachte dzieciom spamujacym w tym temacie bo odswiezaja mu temat ;)

Opublikowano

ale niech spamują przecież to piterka widzi normalne komenty i spam wiec ten spam nie będzie im zaliczany to nie ma co płakać a wy spamerzy nie ma cie co liczyć na range szlachta moim zdaniem tak powinno być ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...