Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] mc4u [Wojny GIdii][200 slot][Factions][Bez modow][Bez cheaterow]


cs-wtf_piterka

ankietka :D  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zmieniamy wersj? na 1.2.5 + mody ?

    • Tak (reset mapki ale gramy bez bugów na sprawdzonej wersji)
    • Nie (gramy z bugami 1.3.1)
    • Oboj?tnie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ten pomysł z otherdrops to tylko taka propozycja niektórym sie to podoba a innym nie.

A jeśli piterka mówił że nie będzie mcmmo ale zrobi jakieś moce na czym one będą polegały tak jak heroes skille czy jak mcmmo np expienie na mieczu kilofie itp?

Opublikowano

Diaxy to towar ekskluzywny.

Każdy wie na jakich wysokościach znajdują się rudy diaxów i można ich wykopać naprawdę dużo.

 

OtherDrops jest wgrany, a oto lista szans na wydobycie:

- Szmaragdy: 0.10%

- Diamenty: 0.12%

- Złoto: 0.40%

(w tym po rozwaleniu 1 kamienia może dropnąć wszystko naraz)

 

Ps. co do pluginu - jestem w trakcje planowania :]

Opublikowano

A moglbys zrobic tak ze jak sie lognie to itemy wypadaja bo inaczej wszyscy beda sie logali zeby przeciwnik itemow nie dostal??

 

Lepiej by bylo gdyby diaxy wypadaly normalnie nie ze stona bo normalnie to sie znajduje cale złoze - 1-8 diaxow a jak ze stona to 1 tylko...

Opublikowano

Diaxy to towar ekskluzywny.

Każdy wie na jakich wysokościach znajdują się rudy diaxów i można ich wykopać naprawdę dużo.

 

OtherDrops jest wgrany, a oto lista szans na wydobycie:

- Szmaragdy: 0.10%

- Diamenty: 0.12%

- Złoto: 0.40%

(w tym po rozwaleniu 1 kamienia może dropnąć wszystko naraz)

 

Ps. co do pluginu - jestem w trakcje planowania :]

 

Ehhh ;/ Głupio jak dla mnie , ale i tak będę grać. Start na 100% o 18:00 ?

Opublikowano

A czy wprowadzone będzie że pieniądze dropią z mobków i za zabicie innego gracza?

 

To by było fajne. :P Jestem za

Opublikowano

Ja chcialbym zeby kasa leciala z zabicia ludzi - tyle co mieli kasy tyle z nich wypada - i z sprzedawania mineralow itp

 

A szlahta jest na jakis okres czasu czy na zawsze?

Opublikowano

Chodzi o to że np kasa leci z mobków i jest widoczna z wyglądem gold nuggets ciekawie to wygląda ale bez przesady aby z innego gracza wypadało tyle ile ma przy sobie może jakiś % jego całej kwoty np gracz mający 1000 po śmierci wypada z niego 100 więc ustawić 5-10% tak by było nawet ciekawie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...