Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] mc4u [Wojny GIdii][200 slot][Factions][Bez modow][Bez cheaterow]


cs-wtf_piterka

ankietka :D  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zmieniamy wersj? na 1.2.5 + mody ?

    • Tak (reset mapki ale gramy bez bugów na sprawdzonej wersji)
    • Nie (gramy z bugami 1.3.1)
    • Oboj?tnie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmmm.

Przemyślałem sprawę !

Wyszła wersja bukkita R2 - zawiera sporo poprawek.

Już nie będzie lagów :D

Nie długo wychodzi wersja 1.4 - w tedy będzie reset i zmiana wersjii.

Opublikowano

Kur... ciezko jest ci zbanowac tych co kopiuja??? Bo ts stracisz ??( tak slyszalem) to sobie mumble zalozysz ... A KUr juz duzo osob odchodzi z serwa bo ty nic nie robisz tym co kopuja...

Opublikowano

Powodzenia ja juz na tym serwie raczej nigdy nie zagram skoro jest ci BARDZO CIEZKO zban owac jakis frajerow co kopiuja to naprawde jest wyczyn ich zbanowac...POWODZENIA

Opublikowano

To nie jest wina bukkita jakos nie spotkalem sie z serverem 1.3 by ktos bugowal i nikt nie slyszal na mpc o takim bugu ...

Opublikowano

Kolejna porazka Piterki..... Ja juz nie wbije na ten server, mowie nara mc4u, czesc!

"Like nie Kosztuje.... A cieszy innych"

Ps. Prosze Administracje o zdjecie paru %. Z Gory bardzo dziekuje :)

Opublikowano

NIE POLECAM

 

Nie polecam tego serwera pełno osób w enchantowanych zbrojach polujących na nowych przy wyjściu ze spawnu tylko po to żeby mieć nabite staty na stronie serwera

๖ۣۜJeśli pomogłem daj like :D

Moje mapy :D

 

http://www.mpcforum.pl/topic/678624-mapa-esceapeadventure-nocna-straz/

 

Opublikowano

PS : Piterka wez zrob inną strefe pvp bo ludzie sie biją w wodzie zamiast na lądzie ... i jak sie bią to uciekaja czasami bo mozna przeskoczyc przez te płotki zaradż cos na to;p

Opublikowano

@up dokladnie , idiotyczny pomysl z ta woda ... powinien byc lad i jakas "kałuża" ;D i zeby nie mozna bylo tak uciekac i OGARNIJ tych co kopiuja i rozdaj szlahty;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...