Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] mc4u [Wojny GIdii][200 slot][Factions][Bez modow][Bez cheaterow]


cs-wtf_piterka

ankietka :D  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zmieniamy wersj? na 1.2.5 + mody ?

    • Tak (reset mapki ale gramy bez bugów na sprawdzonej wersji)
    • Nie (gramy z bugami 1.3.1)
    • Oboj?tnie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

VIP kosztuje 30PLN sms za 1 miesiąc.

Przywileje VIPa:

/kit vip - żelazne EQ + narzędzia + 10 sztabek żealza

/back - powrót na miejsce śmierci

/hat - zmiana czapki

zawsze wbije na serwer (nawet jak jest full)

i inne - spis będzie na spawn :]

 

Ps. z wcześniejszych edycji zarobiliśmy dość sporo kasy i do tej pory opłacamy serwery z zgromadzonych środków.

Opublikowano

No dokladnie , zrobcie tak ze VIP -daje cos ale nie takie cos ze bedzie najlepszy tylko cos ze bedzie dobry;d

 

Ooo to co piterka powiedziales co bedzie mial vip to super:) Ze nie diax;]] Juz mi sie podoba serwer:p

 

Mam nadzieje ze nie bedzie czegos takiego ze sobie kupisz lvl za kase ;p??

Opublikowano

Server chyba znowu bd full jak wczesniej a nie 10 osob juz jest ponad 100 odpowiedzi i ciagle oglada go 20 osob :)

Pluginy sa wszytskie zajebi.... i chyab tak szybko niepadnie jak inne :D Zapraszam :P

Opublikowano

Lubię grać bez cheatów, bez kupowania expa i enchantów, bez diaxowego EQ po 1 dniu gry.

Ja prezentuję serwer, gdzie można pokazać swoje umiejętności, a nie ile kto ma kasy na

komórce o.O

Wiele ludzi zarzucało mi że nastawiam się na kase.

porównajcie sobie serwer nastawiony na kase a mc4u.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...